اولین گردهمایی فعالان صنعت برق و روشنایی در اصفهان


پنج‌شنبه ششم مهر ماه 1402 گردهمایی فعالان صنعت برق و روشنایی با حضور جمعی از تولیدکنندگان، مغازه‌داران و اعضای صنف و اتحادیه برق و الکترونیک و شبکه پخش و توزیع از سراسر کشور برگزار شد. هدف از برگزاری این رویداد که به میزبانی شرکت هدایت‌گستر و در اصفهان برگزار شد، تبادل نظر و ایجاد هم‌افزایی بین ارکان مختلف صنعت برق و روشنایی بود.


هادی اکرمی مدیرعامل صنایع برق و روشنایی هدایت‌گستر با اشاره به اهمیت برگزاری چنین نشست‌هایی گفت: «در شرایط کنونی با توجه به نوسانات بازار و چالش‌های تولید و فروش، بیش از پیش اهمیت دارد که فعالان صنعت با یکدیگر رابطه دوسویه داشته باشند و در اشتراک‌گذاری تجارب، اطلاعات و دغدغه‌ها تبادل‌نظر کنند.» وی با اشاره به سرعت بالای تغییرات در دنیای امروز و چالش‌های کسب‌وکار گفت: «سرعت بالای تغییرات در دهه‌های اخیر، متوسط عمر بیزنس‌ها را کم کرده به گونه‌ای که این عدد در سال 2015 میلادی 7.5 سال بوده و امسال به 3 تا 5 سال رسیده است. برای مقابله با این موضوع لازم است سرعت بهره‌وری از سرعت تغییرات بالاتر باشد و برای ایجاد یک کسب و کار پویا می‌بایست صاحبان این مجموعه‌ها سالانه ضریب بهره‌وری را حداقل 20 تا 25 درصد افزایش دهند. یکی از راهکارهای مهم برای بالا بردن بهره‌وری سازمان توجه به آموزش است آن هم نه فقط میان افراد خود سازمان که میان همه فعالان صنعت، می‌بایست یادگیری، آگاهی از داده‌ها، تجارب و ارائه راهکار صورت گیرد.»


در این گردهمایی که نمایندگانی از تمامی بخش‌ها و به ویژه رؤسای اتحادیه و صنف در آن حضور داشتند، محمد نمکی زاده رئیس اتاق اصناف استان اصفهان گفت: «پنج کمیسیون در اتحادیه وجود دارد؛ آموزش، حل اختلاف، فنی، بازرسی و شکایات که از میان آن‌ها آموزش یکی از مهم‌ترین‌هاست و می‌بایست همه بخش‌ها در این امر مهم مشارکت داشته باشند.» وی با اشاره به تغییرات مثبت صورت گرفته در اتاق گفت: «خبر خوبی است که توانسته‌ایم به عنوان نماینده تام‌الاختیار اتاق ایران در رابطه با مسایل دارایی و تعزیرات ورود کنیم و همچنین دو دادگاه تخصصی برای صنوف در اتاق استان اصفهان به وجود آوریم.»

همچنین مهدی رحیمی رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان الکتریک و الکترونیک اصفهان گفت: «تمامی صنایع کشور به صنعت برق وابسته هستند و صنعت برق یکی از پیشروترین صنایع است. ما توانسته‌ایم با سامانه‌ جدید 44 رسته صنفی به رسته‌های اتحادیه اضافه کنیم و برای بهبود شرایط از همه 2500 عضو در اتحادیه برق دعوت می‌کنیم با مشارکت و همکاری بیشتر، پیشنهادهای خودشان را ارائه کنند.»

گفتنی است در این مراسم همچنین نمایندگانی از شرکت‌های بزرگ مانند فولاد مبارکه، شوان، شیله، خزرشید، پارس اسکای، پارس آداک، دیسانور و... حضور یافتند. برگزارکننده این رویداد، شرکت هدایت‌گستر بود که یکی از شرکت‌های حوزه تأمین و پخش ملزومات روشنایی است و در حاشیه برنامه 10 سالگی خود را جشن گرفت.


,

کارشناسان و مشاوران هدایت گستر آماده پاسخگویی به شما هستند

تماس تلفنی

031 - 91003141
021 - 91303336

ارسال پیام

مشاوره رایگان
کد امنیتی
+
=