شرایط خرید


هدایت گستر همواره می کوشد تا بهترین شرایط را جهت تحویل مطمئن و سریع برای کاربران خود فراهم آورد.

الف) سفارشات داخل شهر اصفهان: ارسال سفارشات داخل شهر اصفهان در صورت عجله ای بودن از طریق پیک صورت می گیرد و در صورت عدم تعجیل از 24 ساعت تا 72 ساعت صورت می گیرد.قابل ذکر است بارهای زیر 25.000.000 ریال فاقد ارسال رایگان می باشند. 
ب) سفارشات سایر شهرها: این سفارشات از طریق پست پیشتاز، شرکت تیپاکس و ماهکس و همچنین سفارشات عمده از طریق پست پیشتاز، باربری، تیپاکس و ماهکس تحویل داده می شود. کلیه خرید ها هر روز از ساعت 9 الی 11 صبح جمع آوری و ارسال می گردند چنانچه خرید پس از ساعت 11 انجام گیرد ارسال آن به روز بعد موکول می گردد. همچنین در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی ارسال انجام نگرفته و به اولین روز کاری پس از آن موکول می گردد. قابل ذکر است با توجه به اینکه اکثر بارهای ارسالی برای مغازه داران دارای عجله می باشد لذا در قسمت باربری در سایت امکان معرفی باربری برای کلیه همکاران فراهم شده است. هزینه ارسال بار تا باربری برای بارهای زیر 50.000.000 ریال با مبلغ 450.000 ریال و برای بارهای بالای 50.000.000 ریال رایگان می باشد. 

  •  مغایرت مشخصات یا ظاهر فیزیکی کالا با اطلاعات وب سایت
وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش اطلاع داده شود. اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا از آن استفاده نشده باشد و امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است در کارتن یا جعبه اصلی خود و پس از هماهنگی لازم با واحد خدمات پس از فروش بازگردانده شود.

  • آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری
آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 72 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش اطلاع داده شود و کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود و پس از هماهنگی لازم با واحد خدمات پس از فروش بازگردانده شود. لازم به ذکر است کالاهای دارای گارانتی و با در نظر گرفتن شرایط مکتوب روی جعبه لامپ شامل این بند می باشند.

  •  انصراف از خرید
 اگر سفارش ارسال نشده باشد بایستی هر چه سریعتر به واحد پشتیبانی اطلاع دهید تا کارشناسان ما نسبت به لغو سفارش و عودت وجه پرداختی،اقدام نمایند.
در صورتی که کالا توسط هدایت گستر  ارسال شده باشد مشتری می بایست پس از دریافت کالا حداکثر تا 7 روز کاری‏ انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهید. در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که مطابق با شرایط بازگشت کالا در بخش مربوطه باشد. 


  • آسییب دیدگی بر اثر حمل و نقل  
آسییب دیدگی باید حداکثر طی 72 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش اطلاع داده شود. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش، خسارت جبران خواهد شد.


,

کارشناسان و مشاوران هدایت گستر آماده پاسخگویی به شما هستند

تماس تلفنی

031 - 91003141
021 - 91303336

ارسال پیام

اﻣﮑﺎن ﺗﺤﻮﯾﻞ اﮐﺴﭙﺮس

اﻣﮑﺎن ﺗﺤﻮﯾﻞ اﮐﺴﭙﺮس

امکان پرداخت در محل

امکان پرداخت در محل

۷ روز ﻫﻔﺘﻪ، ۲۴ ﺳﺎﻋﺘﻪ

۷ روز ﻫﻔﺘﻪ، ۲۴ ﺳﺎﻋﺘﻪ

هفت روز ضمانت بازگشت کالا

هفت روز ضمانت بازگشت کالا

ﺿﻤﺎﻧﺖ اﺻﻞ ﺑﻮدن ﮐﺎﻟﺎ

ﺿﻤﺎﻧﺖ اﺻﻞ ﺑﻮدن ﮐﺎﻟﺎ

مشاوره رایگان