شرایط عضویت


با توجه به اینکه تمرکز اصلی هدایت گستر بر فروش به عمده فروشان، مغازه داران، سازمان ها و ارگان ها و ... می باشد لذا سطوح قیمت برای هر بخش متفاوت می باشد. از آنجا که اهمیت کاربر برای ما بسیار مهم است لذا کاربران در ابتدای ثبت نام بایستی سطح خود را برای هدایت گستر مشخص نمایند. پس از ثبت نام اولیه کاربر، سطوح آنها توسط کارشناسان راستی آزمایی و فعال می گردد.
قابل ذکر است سطوح تایید شده برای کاربران با توجه به مشخصات و اطلاعات هویتی ارسالی بوده و این امکان و دسترسی را برای کارشناسان گذاشته است که کاربر را در صورت عدم خرید، غیر فعال و یا سطح دسترسی آنها را تغییر دهند. 

  1. کاربران باید هنگام ثبت‌نام در وب‌سایت ، از کلمات مناسبی به عنوان نام کاربری خود استفاده نمایند.
  2. کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌نام و رزرو نداشته و تعهد می‌نماید اطلاعات درج شده در سایت، به صورت صحیح وارد شده‌اند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر می‌باشد.
  3. اطلاعات کاربران با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک گذاشته نخواهد شد و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت
  4. سایت هدایت گستر حق دارد جهت ارسال بسته‌های هدیه، تبلیغات، نامه‌های الکترونیکی و... از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید.
  5. کاربر تعهد می‌نماید هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در این وب‌سایت اصلاح نماید. در غیر این‌صورت، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات وجود نخواهد داشت.
  6. کاربران باید از ساخت بیش از یک شناسه‌ی کاربری در وب‌سایت خودداری نمایند.
  7. خدمات و محتوياتی که تولید و عرضه می‌گردد، صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از وب‌سایت پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت هدایت گسترو لینک به مطلب ذکر شده مجاز است.
  8. استفاده از این وب‌سایت برای مقاصد تجاری، تبلیغات، بازاریابی و نظایر آن ممنوع است. برای تبلیغ بر روی این سایت می‌توانید با ما تماس گرفته و از شرایط تبلیغ آگاه شوید

,

کارشناسان و مشاوران هدایت گستر آماده پاسخگویی به شما هستند

تماس تلفنی

031 - 91003141
021 - 91303336

ارسال پیام

مشاوره رایگان
کد امنیتی
+
=