,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
 • توان
  از
  از
 • قیمت
  از
  از
 • تولید کننده ها
  1
  6
  4
  9
  9
  2
  2
  5

قیمت هالوژن | خرید لامپ هالوژن

امروزه به دلیل نوسانات بسیار زیاد بازار خرید و فروش کالا و شرایط اقتصادی نادرست اکثر مردم، افراد به دنبال یک فروشگاه مناسب هستند تا بتوانند قیمت لامپ هالوژن را استعلام بگیرند و آن را خریداری نمایند. امروزه یکی از پر استفاده و پر کاربرد ترین کالا های الکترونیکی که در دسته سیستم روشنایی قرار گرفته است، لامپ های هالوژن هستند. در گذشته افراد برای روشن سازی محیط هایی همچون راهرو های طولانی در بیمارستان ها یا حتی ساختمان ها، از لامپ های فلورسنت مهتابی استفاده می کردند. استفاده از لامپ های فلورسنت در برخی از مواقع دچار ترک می شدند و گاز سمی آن ها خارج می شد. لازم به ذکر است که گاز فلورسنت بسیار سمی و کشنده است. اما امروزه شرایط تغییر کرده است.

همانطور که در بخش قبل به آن اشاره شد، یکی از پر استفاده ترین کالا های روشنایی، لامپ های فلورسنت محسوب می شوند. لامپ های فلورسنت دارای انواع مختلفی هستند و می توان از آن ها در تمامی محیط ها حتی سرویس بهداشتی استفاده نمود. در ادامه با ما همراه باشید تا با قیمت لامپ هالوژن و مزایای استفاده از این کالا الکتریکی پر کاربرد بیشتر آشنا شوید.مزایای استفاده از لامپ های هالوژن

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از لامپ های هالوژن، کاهش مصرف برق می باشد. یکی از مسائلی که همیشه سبب ناراحتی سرپرستان خانواده است، مبلغ قبوض برق می باشد. در گذشته به دلیل وجود لامپ های پر مصرف، افراد مجبور به پرداخت هزینه های بسیار زیادی جهت پرداخت قبوض برق بودند. اما خوشبختانه امروزه افراد می توانند با استفاده از لامپ های هالوژن مصرف برق خود را تا چندین برابر کاهش و روشنایی محیط خود را افزایش دهند. یکی دیگر از مزایای استفاده از لامپ های هالوژن، مورد استفاده بودن در تمامی مکان ها و نصب آسان به وسیله سوکت است.

از مهم ترین مزیت هایی که می توانیم برای انواع لامپ هالوژن بیان کنیم، کوچک و سبک بودن این مدل از لامپ ها می باشد. در واقع کوچک بودن و وزن کم این هالوژن ها، باعث می شود که انعطاف آن ها در استفاده برای انواع محیط بسیار بالا باشد. مزیت دوم، طول عمر بالای این مدل لامپ ها نسبت به لامپ های رشته ای است. در واقع این لامپ ها بر خلاف جثه کوچکی که دارند، بسیار مقاوم تر از انواع لامپ های رشته ای خواهند بود. 

مزیت سوم، مصرف برق بسیار پایینی است که برای این مدل لامپ ها تعریف می شود. لامپ های هالوژنی، به ویژه لامپ هالوژنی سقفی، مصرف برق بسیار کمی دارند و این اتفاق در حالتی رخ می دهد که این لامپ ها از نوردهی بسیار بالایی برخوردار می باشند. در واقع، لامپ هالوژن سقفی از جمله لامپ هایی است که کیفیت نوردهی خوبی بر خلاف انتظار دارد و اصلاً به همین دلیل است که به شدت مورد توجه قرار گرفته است. 

خرید عمده لامپ هالوژن در اصفهان

عوامل موثر بر قیمت لامپ هالوژن

لامپ های هالوژن دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام برای یک محیط مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی، لامپ های هالوژن به دو صورت فرم دار و فرم لس تولید می شوند. لامپ های هالوژن فرم لس یا بدون فرم به عنوان لامپ تو کار استفاده می شوند و به دلیل عدم دارا بودن فرم از قیمت مناسب تری برخوردار هستند. اما لامپ های فرم دار هالوژن، به دلیل دارا بودن فرم از قیمت بالا تری برخوردار هستند. جالب است بدانید فرم لامپ های هالوژن دارای صد ها رنگ و طرح متنوع است که هر کدام بخش کوچکی از قیمت لامپ های هالوژن را به خود اختصاص می دهند.

البته فراموش نکنید که تنها فرم بر روی قیمت لامپ هالوژن یا پنل های سقفی نقش ندارند؛ لامپ های هالوژن دارای دو نوع مدار هستند که تمامی اجزا همچون دیود های نوری بر روی آن ها قرار می گیرند. این مدارها شامل جیوتن و پایه استارتی هستند. لازم به ذکر است لامپ های هالوژن با مدار جیوتن از قیمت بالا تری نسبت به پایه استارتی برخوردار است. همانطور که دربخش قبل به آن اشاره شد، لامپ های هالوژن دارای انواع مختلفی هستند و برای استعلام قیمت هر یک از آن ها نمی توان به فروشگاه های لوازم الکترونیک مراجعه نمود. به همین دلیل پیشنهاد می شود برای استعلام قیمت لامپ هالوژن به صورت دقیق، به وبسایت های معتبر مراجعه نمایید.

قیمت لامپ هالوژن، مسئله ای است که اکثر افرادی که به دنبال تامین روشنایی منزل و یا مجموعه تجاری و یا صنعتی خود از طریق لامپ های هالوژنی هستند، به آن نیاز دارند. اما قبل از اینکه بخواهیم درباره قیمت لامپ هالوژن صحبت کنیم، ابتدا نیاز است که بدانیم اصلاً هالوژن سقفی چه نوع لامپی است، چه ویژگی ها و قابلیت ها و امکاناتی دارد و چگونه می تواند نور تامین کند. 

لامپ های هالوژن کاربردهای خیلی متنوعی دارند ولی چیزی که درباره تمامی هالوژن های سقفی صادق است، این است که امکان ندارد که شما از یک هالوژن سقفی برای نوردهی فضای خاصی استفاده کنید، حالا هر چقدر که آن فضا کوچک و جمع و جور باشد. به همین ترتیب، هالوژن ها معمولاً در تعداد خیلی بالا استفاده می شوند و یکی از بهترین انتخاب ها برای طراحی داخلی فضاها مختلفی خواهند بود که به نورهای یک دست با زاویه نورافشانی خیلی ملایم و اما تقریباً گسترده احتیاج دارند. برای آشنایی بیشتر با ویژگی های هالوژن های سقفی تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. 

قیمت هالوژن چقدر است؟

همان طور که در ابتدای محتوا نیز به ان اشاره شد، لامپ های هالوژن، لامپ های کوچکی هستند که کاربردهای گسترده ای دارند. با توجه به این مورد، موارد خیلی زیادی وجود دارند که می توانند بر روی قیمت هالوژن تاثیر بگذارند. به عنوان مثال عواملی مانند برند و شرکت سازنده، نوع بسته بندی، کیفیت لامپ، توان مصرفی تعیین شده برای لامپ و هزار و یک مورد دیگر وجود دارند که می توانند بر روی قیمت هالوژن سقفی تاثیر بگذارند. با این حال، می توانیم خاطر نشان کنیم که قیمت لامپ هالوژن به نسبت قیمت هالوژن های دیگر، کمی پایین تر است و دلیل این کم بودن قیمت به کم تر بودن قابلیت نوردهی در ساختمان و مدل این هالوژن ها است! برای اطلاع از قیمت ها در جشنواره پر تخفیف هدایت گستر به صفحه اصلی این سایت مراجعه نمایید.

لیست قیمت لامپ هالوژن در هدایت گستر

خرید عمده لامپ هالوژن

خرید عمده هالوژن یکی از راه هایی است که به واسطه آن می توانید هالوژن ها را با قیمت مناسب از عمده فروشان خریداری نمایید. البته در ابتدای محتوا نیز به این موضوع اشاره کرده ایم که هالوژن ها معمولاً به صورت یکجا و تعداد زیاد خریداری می شوند و در این شرایط چه از عمده فروشی و چه از جزئی فروشی، این لامپ ها باید به صورت کلی خریداری شوند. اما خرید عمده از کارخانه های تولید کننده لامپ، نمایندگی های مجاز و سایر تامین کنندگان، همیشه به صرفه تر از خرید از جزئی فروش ها خواهد بود. چرا که معمولاً برای خرده فروش ها، صرفه اقتصادی ندارد که بتوانند انواع لامپ هالوژن سقفی را با قیمت کم و یا قیمت تعریف شده کارخانه به مصرف کننده بفروشند اما برای نمایندگی ها و خود کارخانه ها به صورت مستقیم چنین امکانی فراهم خواهد بود. با توجه به موارد ذکر شده درباره انواع لامپ هالوژن سقفی و ویژگی های این مدل لامپ ها، متوجه شدیم که کاربرد این لامپ ها چقدر گسترده است و در کجاها می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت هالوژن سقفی

یکی از مهم ترین مسائلی که می بایست در هنگام خرید قطعات الکتریکی و برقی ساختمان به آن توجه ویژه ای شود، قیمت هالوژن سقفی است. لامپ های هالوژن سقفی یکی از پر کاربرد ترین انواع چراغ های مدرن امروزی محسوب می گردد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این نوع چراغ نسبت به لامپ های دیگر از مصرف برق بسیار پایین و عمر طولانی مدتی برخوردار می باشد؛ این امر سبب شده تا بسیاری از افراد بجای خرید لامپ های قدیمی و پر مصرف، به خرید لامپ هالوژن سقفی روی آورند.

یکی از مهم ترین مزایای لامپ های هالوژن سقفی که سبب شده بسیاری از افراد علاقمند و طرفدار آن شوند، متنوع بودن مدل ها است. هالوژن های سقفی دارای انواع مختلفی هستند و هر کدام در یک محیط مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر آن، کاربران می توانند این نوع چراغ را بر اساس نوع سلیقه خود خریداری نمایند و جلوه ای زیبا و درخشان را به ساختمان خود ارائه دهند. در ادامه با ما همراه باشید تا با عوامل موثر بر روی قیمت هالوژن سقفی و انواع آن بیشتر آشنا شوید.

انواع لامپ هالوژن سقفی

انواع هالوژن سقفی

از نظر پوسته بیرونی و به اصطلاح ظاهر، لامپ های هالوژن سقفی به دو صورت فرم لس و فرم دار وارد بازار می شوند. لامپ های هالوژن سقفی فرم دار بیشتر برای بیرون کار مورد استفاده قرار می گیرند و نصب آن ها بسیار آسوده است. فرم لامپ های هالوژن سقفی در طرح ها و رنگ های مختلف طبق سفارش و سلیقه مشتریان تولید می گردند. لامپ های هالوژن سقفی فرم لس یا بدون فرم، برای سازه های تو کار و مخفی مورد استفاده قرار می گیرند و نصب آن ها نسبت به لامپ های هالوژن سقفی فرم دار کمی دشوار تر است. جالب است بدانید قیمت لامپ هالوژن سقفی فرم دار نسبت به فرم لس کمی بالا تر است.

از نظر اجزای درون، لامپ های هالوژن سقفی دارای انواع مختلفی هستند و هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند. به طور کلی مداری که لامپ های هالوژن سقفی بر روی آن قرار می گیرند به دو صورت معمولی یا ساده و بک لایت دار است. علاوه بر آن، بر روی برخی از مدار لامپ های هالوژن سقفی، محافظ و مقاومت هایی قرار می گیرند که سبب افزایش طول عمر لامپ های کوچک ال ای دی می شوند. نا گفته نماند که قیمت لامپ هالوژن سقفی بک لایت نسبت به معمولی گران تر است.

لیست قیمت هالوژن

عوامل موثر بر روی قیمت هالوژن سقفی

همانطور که در بخش های قبل به آن اشاره شد، عواملی بسیار زیادی وجود دارند که بر روی تعیین قیمت لامپ هالوژن سقفی اثر گذار هستند. اجزای درون هر کدام شامل مدار ها، مقاومت ها، نوع لامپ ال ای دی و نوع صفحه پخش کننده نور، می توانند بر روی افزایش قیمت لامپ های سقفی هالوژن تاثیر داشته باشند. وجود فرم در برخی از مدل های لامپ سقفی، سبب می شود تا قیمت این لامپ با افزایش مواجه شود. جالب است بدانید فرم هایی که بر روی لامپ های سقفی هالوژنی قرار می گیرند دارای صد ها نوع مختلف هستند که هر کدام دارای قیمتی متفاوت از یک دیگر می باشند. همانطور که در قسمت های قبل گفته شد، عوامل بسیار زیادی وجود دارند که بر روی قیمت لامپ هالوژن سقفی نقش بسزایی دارند. پیشنهاد می شود برای دریافت استعلام دقیق قیمت لامپ های سقفی، از افراد متخصص، فروشگاه های معتبر و وبسایت های مرغوب استفاده نمایید.

قیمت لامپ هالوژن چشمی

یکی از مسائل مهمی که باید فروشندگان و تولید کنندگان قطعات الکتریکی به آن توجه ویژه ای داشته باشند، قیمت لامپ هالوژن چشمی است. یکی از مدرن ترین و زیبا ترین انواع سیستم های روشنایی، لامپ های هالوژن چشمی محسوب می شود. این نوع لامپ به دلیل ارائه زیبایی بسیار زیاد به محیط بسیار پر فروش و پر استفاده هستند و می توان از آن ها در هر محیطی استفاده نمود. در ادامه با ما همراه باشید تا با کاربرد، مزایای استفاده و قیمت لامپ هالوژن چشمی بیشتر آشنا شوید.

کاربرد لامپ هالوژن چشمی

یکی از مهم ترین کاربرد های لامپ هالوژن چشمی، نما بخشیدن به کناف های مسکونی و تجاری است. در گذشته های نزدیک، متخصصان از پنل های سقفی برای سیستم روشنایی کناف ها استفاده می نمودند که این کار نمی توانست چندان زیبا باشد. اما با ورود لامپ های هالوژن چشمی به بازار، متخصصان می توانند نمایی بسیار زیبا به همراه نوری زیاد و رنگارنگ به ساختمان خود ببخشند و از زیبایی آن لذت ببرند.

مزایای استفاده از لامپ هالوژن چشمی

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از لامپ هالوژن چشمی، مقرون به صرفه بودن است. از هر جهتی که به این چراغ نگاه کنید، می توانید صرفه اقتصادی آن را مشاهده کنید. لامپ های هالوژن چشمی نسبت به دیگر لامپ ها از مصرف برق بسیار پایینی برخوردار است چرا که چیپ درون آن تنها باید برق یک دیود نور دهنده را تامین کند. علاوه بر آن، میزان ولتاژ ورودی اکثر لامپ های هالوژن چشمی 6 و 12 ولت است. ناگفته نماند، وجود لنز بر روی این لامپ ها سبب روشنایی بیشتر آن ها شده است. به همین دلیل شما می توانید بجای خریداری پنل های سقفی گران و پر مصرف، از هالوژن های چشمی استفاده کنید.

خرید و فروش لامپ هالوژن

عوامل موثر بر روی قیمت لامپ هالوژن چشمی

لامپ های هالوژن چشمی همانند دیگر سیستم روشنایی ها، دارای انواع مختلفی هستند. قطر برش استاندارد لامپ های هالوژن چشمی به صورت استاندارد 5 سانتی متر است ولی متخصصان می توانند به سفارش مشتریان، قطر آن ها را تغییر و قیمت را افزایش دهند. یکی دیگر از عواملی که بر روی قیمت لامپ هالوژن چشمی از اهمیت بسزایی برخوردار است، نوع ساختار می باشد. به طور کلی ساختار این نوع لامپ به دو صورت توکار و روکار می باشد که البته نوع اول نسبت به دوم کمی ارزان تر است. البته فراموش نکنید که نوع ماژور، نوع لنز و طور عمر متریال نیز نقش بسزایی را در قیمت لامپ های هالوژن چشمی ایفا می کنند.

از دیگر عوامل موثر بر روی قیمت لامپ هالوژن چشمی، می توان به نوع فرم روکار اشاره کرد. فرم لامپ های هالوژن چشمی به صورت تمام آلومینیوم، نیم آلومینیوم، آهن و پلاستیک است که گران ترین آن ها آلومینیوم تمام می باشد.همانطور که در بخش های قبل به آن اشاره شد، هالوژن های چشمی از مزایای فراوانی برخوردار هستند. پیشنهاد می شود برای استعلام قیمت لامپ هالوژن چشمی حتما از وبسایت یا فروشگاه های معتبر استفاده کنید. برای دریافت لیست قیمت لامپ هالوژن به سایت ترب مراجعه نمایید.
,

کارشناسان و مشاوران هدایت گستر آماده پاسخگویی به شما هستند

تماس تلفنی

031 - 91003141
021 - 91303336

ارسال پیام

مشاوره رایگان