,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
 • توان
  از
  از
 • قیمت
  از
  از
 • تولید کننده ها
  3
  1
  1
  1
  5
  14
  6
  19
  43
  18
  21
  22
  35

قیمت و خرید لامپ ال ای دی LED کوچک و سقفی

امروزه بسیاری از افراد به دنبال روش هایی برای استعلام قیمت لامپ ال ای دی هستند. در گذشته های نزدیک، به دلیل عدم وجود لامپ های ال ای دی افراد مجبور به استفاده از لامپ های رشته ای بودند. یکی از مهم ترین معایب لامپ های رشته ای، تبدیل 80 درصد انرژی به گرما و فقط 20 درصد آن به روشنایی بود. به همین دلیل متخصصان لامپ های فلورسنت را وارد بازار کردند تا افراد بتوانند از آن ها استفاده نمایند. اما لامپ های فلورسنت علاوه بر گران بودن، برای محیط زیست و طبیعت بسیار مضر بودند.

پس از لامپ های فلورسنت، متخصصان طی اقداماتی لامپ های ال ای دی را به تولید رساندند. اما متاسفانه به دلیل گران بودن لامپ های ال ای دی نسبت به لامپ های فلورسنت و رشته ای، افراد از آن استقبال نکردند و تنها 15 درصد مردم اقدام به خرید لامپ های ال ای دی کردند. اما خوشبختانه امروزه افراد می توانند لامپ های ال ای دی را با قیمتی بسیار مناسب تر از لامپ های دیگر خریداری نمایند و روشنایی منزل خود را چندین برابر افزایش و مصرف برق را تا 30 درصد کاهش دهند. در ادامه با ما همراه باشید تا با مزایا و عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت لامپ های ال ای دی بیشتر آشنا شوید.عوامل موثر بر روی قیمت لامپ های ال ای دی

یکی از مهم ترین عواملی که تاثیر بسزایی بر روی قیمت لامپ های ال ای دی دارد، نوع مدار درون آن ها است. لامپ های ال ای دی ، دارای چندین نوع مختلف مدار دارند که هر کدام دارای لامپ های ال ای دی LED یا دیود های نور دهنده متنوعی هستند و توان مصرفی هر کدام نیز متفاوت است. دیود های نوری که درون لامپ های ال ای دی قرار دارند دارای انواع مختلفی همچون اس ام دی، فیلامنت و ...  هستند. که مناسب ترین آن ها از لحاظ قیمت، دیود های اس ام دی است.

یکی دیگر از عواملی که نقش بسزایی بر روی قیمت لامپ های ال ای دی دارد، نوع لامپ است. به طور کلی، لامپ های ال ای دی به سه دسته سی او دی، فیلامنت و اس ام دی تقسیم می شوند. لامپ های ال ای دی اس ام دی، رند بازار هستند و از قیمت بسیار مناسب و طول عمر بالایی برخوردار هستند. همانطور که در بخش های قبل به آن اشاره شد، لامپ های ال ای دی دارای انواع مختلفی هستند. پیشنهاد می شود برای استعلام قیمت لامپ های ال ای دی در انواع مختلف، به وبسایت های معتبر مراجعه نمایید.

لامپ ال ای دی یکی از پرطرفدارترین انواع لامپ ها در بین مصرف کنندگان هستند. این لامپ ها همان طور که از نامشان پیداست از دیودهای نورافشان تشکیل شده اند و زمانی نوردهی دارند که جریان الکتریسیته به این دیودها برسد. به طور کلی خود واژه LED نیز مخفف عبارت Light Emitting Diode و به معنای دیود نورافشان می باشد. کیفیت این لامپ ها بسیار بالا است و معمولاً طول عمر بسیار زیادی دارند و از مصرف انرژی کمی نیز برخوردار هستند. تجمع این ویژگی ها در کنار یکدیگر باعث می شود تا لامپ های ال ای دی یکی از بهترین انتخاب ها برای تامین روشنایی محیط های مختلف باشند. در ادامه درباره این مدل لامپ ها بیشتر توضیح خواهیم داد.نصب لامپ ال ای دی LED

مراحل نصب لامپ های ال ای دی کار بسیار سختی نیست و تقریباً به تخصص خیلی زیادی نیاز ندارد اما با این حال نیاز است که شما با این مراحل آشنایی کامل داشته باشید تا بتوانید به راحتی برای نصب این مدل لامپ ها اقدام نمایید:

 • برای نصب یک لامپ ال ای دی ابتدا نیاز است که مکان مورد نظر برای نصب لامپ را انتخاب کنید و سپس مکان را علامت گذاری کنید تا بتوانید لامپ را درست در جای در نظر گرفته شده نصب کنید.
 • با توجه به اندازه کانال لامپ ال ای دی ، باید برشی متناسب با اندازه خود پنل لامپ در محل نصب مورد نظرتان ایجاد نمایید تا پنل بتواند در آن قسمت به خوبی جاگیر شود.
 • پس از اینکه برش حاصل شد، باید مکانی برای منبع برق انتخاب نمایید. حالا مداری که پنل ال ای دی در آن قرار می گیرد را پیدا کنید و آن را خاموش نمایید.
 • حالا باید سیم برق را بکشید برای این کار به سمت جعبه تقسیم بروید و سیم برق مورد نظر را از آن گرفته و به سمت منبع برق لامپ ال ای دی تان ببرید.
 • حالا بررسی کنید که درایو به پنل متصل باشد و اگر وصل نیست، سعی کنید که آن را به پنل وصل نمایید. حالا پنل باید به منبع برق وصل شود و سیم های اتصال به زمین نیز به منبع برق ال ای دی  وصل گردد. در نهایت باید مداری که خاموش کرده بودید را دوباره روشن کنید و آن را تست نمایید. 


مزایای لامپ ال ای دی LED

یکی از مهم ترین مزایای لامپ های ال ای دی نسبت به دیگر لامپ ها، پایین بودن شار الکتریکی و بالا بودن بازدهی می باشد. لامپ ای ال ای دی دارای شار الکتریکی پایینی هستند و این امر سبب می شود تا آن ها علاوه بر مصرف برق کم و روشنایی بالا، طول عمر بالا تری نیز داشته باشند. لامپ های ال ای دی مزیت های خیلی زیادی دارند که این مزیت ها به شرح زیر می باشند: 

 • مزیت اول درباره انواع لامپ های ال ای دی این است که این لامپ ها در مقایسه با لامپ های رشته ای مصرف انرژی بسیار پایین و بازده بالایی دارند.
 • مزیت دوم، طول عمر بسیار بالای این لامپ ها است که بیش از 5 سال، بدون جایگزین، می توانند مورد استفاده قرار گیرند.
 • مزیت سوم درباره ایمنی بالای این لامپ ها است که مانع از بروز خطرات ناشی از آتش سوزی و سوختگی در ساختمان خواهد شد.
 • مزیت چهارم درباره مقاومت بالای این لامپ ها در برابر شرایط مختلف جوی است که حتی رطوبت هوا نیز نمی تواند تاثیری بر عملکرد و کیفیت کارکرد آن ها داشته باشد.
 • مزیت پنجم قابلیت تنظیم نور و همچنین ثبات شدت نور برای این لامپ ها می باشد.
 • لامپ های ال ای دی از رنگ بندی متنوعی برخوردارند بنابراین، تنوع بالا را نیز می توانیم یکی دیگر از مزیت های این لامپ ها تعریف کنیم.
 • در انتها سلامت بالای این لامپ ها مطرح است که به دلیل عدم تولید پرتوهای فرابنفش و مادون قرمز، یکی از سالم ترین انتخاب ها برای انسان خواهند بود. 
قیمت لامپ ال ای دی

همان طور که در پاراگراف های قبلی اشاره کردیم، لامپ های ال ای دی انواع مختلفی دارند که هر کدام از این انواع می توانند قیمت خاص خودشان را با توجه به کارایی و مدل خودشان داشته باشند. همچنین عوامل مختلف دیگری نظیر برند سازنده، توان مصرفی تعریف شده برای لامپ، اندازه و شکل و طراحی لامپ، بسته بندی و واسطه ها و طریقه تامین آن ها، مواردی هستند که به صورت مستقیم و غیر مستقیم می توانند بر روی قیمت لامپ ال ای دی تاثیر بگذارند. 

خرید عمده لامپ ال ای دی

خرید عمده انواع لامپ های ال ای دی ، یکی از مقرون به صرفه ترین راه هایی است که می توانید به واسطه آن، لامپ ال ای دی مورد نظرتان را تامین نمایید. برای خرید عمده لامپ ال ای دی شما می توانید به کارخانه ها و نمایندگی های مجاز این لامپ ها مراجعه نمایید که این مجموعه ها بهترین شرایط را برای خرید عمده لامپ های ال ای دی به شما معرفی خواهند کرد. شرکت بازرگانی هدایت گستر  تخفیفات ویژه ای ارائه می نماید. برای اطلاع از تخفیف ها به صفحه اصلی این سایت مراجعه نمایید.

انواع لامپ ال ای دی و کاربردها

لامپ های ال ای دی انواع مختلفی دارند که هر کدام نیز با توجه به نوع خود، کاربرد خاصی برایشان تعریف شده است. لامپ ال ای دی حبابی، لامپ ال ای دی فیلامنتی، لامپ ال ای دی سفینه ای، لامپ ال ای دی هالوژنی، لامپ ال ای دی شمعی، لامپ ال ای دی وال واشر Wall Washer، لامپ ال ای دی ریسه ای شلنگی و نواری، پنل های ال ای دی از جمله رایج ترین انواع لامپ های ال ای دی می باشند.  این لامپ ها معمولاً برای ایجاد نور مخفی، القای رنگ، حمام، آشپزخانه و انوع مکان های مختلف دیگر در واحد های مسکونی و غیر مسکونی، مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع این لامپ ها به دلیل قیمت مقرون به صرفه و کاهش مصرف انرژی که دارند، طرفداران زیادی در بین مصرف کنندگان خواهند داشت. 
 
به طور کلی لامپ های ال ای دی از اجزایی مانند بدنه، ال ای دی، خنک کننده، حباب لامپ، درایور، سرامیک و سرپیچ تشکیل شده اند. در واقع این اعضا بسته به نوع لامپ مورد استفاده در شکل ها و غالب های متفاوت می باشند. این لامپ ها نقش بسیار موثری را در بهینه سازی مصرف انرژی برق و کاهش هزینه های قبوض ایفا می کنند و به دلیل نور سفیدی که ساطع می کنند، یکی از نمونه های مورد علاقه طراحان داخلی برای تامین روشنایی محیط محسوب می شوند. به هر حال، صرفه جویی انرژی در سیستم های روشنایی تمامی ساختمان ها با هر کاربردی، یکی از مهم ترین موارد مصرف این نوع لامپ ها عنوان شده است. قیمت لامپ ال ای دی کوچک 

لامپ های ال ای دی کوچک، یکی از کوچک ترین انواع لامپ ها هستند. این لامپ ها کاربردهای گسترده ای دارند که برای نمونه لوازم برقی، اسباب بازی ها، کاردستی ها و ... از مهم ترین آن ها می باشد. برخی از این نوع لامپ های ال ای دی به وسیله یک منبع تغذیه مانند باتری های قلمی فعال می شوند و نور بسیار زیبایی را پخش می نمایند. لامپ های ال ای دی نمونه ای از لامپ روشنایی حساب می شوند که نقش زیادی در صرفه جویی مصرف انرژی برق و کاهش هزینه های قبض دارد. این لامپ ها به دلیل اینکه نورهای رنگی متفاوتی دارند بسیار محبوب هستند. با توجه به مصرف برق خیلی کم این لامپ ها، کارایی آن ها به نسبت جثه و قیمت شان معمولاً بالاتر است و این لامپ ها معمولاً در انواع بسیار متنوعی ساخته و طراحی می شوند. در این مقاله قصد داریم شما را با عوامل موثر بر قیمت لامپ ال ای دی کوچک و تعریف خود این محصول پر طرفدار آشنا کنیم پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.


لامپ های ال ای دی کوچک چه نوع لامپی است؟

در گذشته، سیستم های روشنایی دارای ابعاد و سایز نسبتا بزرگ و پر مصرف بوده اند و از طول عمر کمی برخوردار بودند. علاوه بر آن، سیستم های روشنایی قدیمی تراز تبدیل انرژی الکتریکی را رعایت نمی کردند و به جای آن که بیشتر انرژی الکتریکی را به روشنایی تبدیل نمایند، به انرژی گرمایی تبدیل می کردند. به همین دلیل، مصرف برق آن ها بسیار بالا بود. اما امروزه شرایط تغییر کرده است.

زمانی که صحبت از لامپ های ال ای دی یا دیود های نور دهنده می شود، فقط به کم مصرف بودن آن توجه می شود؛ لامپ های ال ای دی دارای ابعاد بسیار کوچکی می باشند؛ اما با ابعاد کوچک خود قادر هستند نور بسیار خوبی را با مصرف برق بسیار پایینی تولید نمایند. جالب است بدانید که لامپ های ال ای دی کوچک، انرژی الکتریکی تا 99.9 درصد به انرژی روشنایی تبدیل می نمایند و اصلا گرم نمی شوند؛ به همین دلیل از طول عمر بالایی برخوردار هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا با مزایای لامپ ال ای دی کوچک بیشتر آشنا شوید.

لامپ های ال ای دی کوچک از گذشته تا به امروز در تجهیزات الکترونیکی در بین مردم مورد استفاده قرار گرفته است. نکته جالبی که در ساخت این مدل لامپ ها امروز رعایت می شود، قابلیت متمرکز کردن نور آن ها در یک نقطه می باشد. متریال ساخت این نوع لامپ ها معمولاً از مواد اولیه با مقاومت بالا انتخاب می شود. و همین موضوع باعث می شود که به سختی شکسته شود. یکی از مزایای این محصول می تواند این باشد که این نوع لامپ ها معمولاً نورهای ماورای بنفش تولید نمی کنند و همین موضوع می تواند باعث شود که از آن ها در موزه ها و همچنین ویترین اشیای گران قیمت استفاده شود. لامپ های ال ای دی کوچک بهترین انتخاب برای چراغ های راهنما و چراغ های داخلی خودرو ها هستند. زیرا نور و درخشندگی این لامپ ها به شدت بالا است. عوامل موثر بر قیمت لامپ ال ای دی کوچک

عوامل موثر بر قیمت لامپ ال ای دی کوچک می توانند بسیار گسترده و متنوع باشند. کما اینکه لامپ های ال ای دی مانند سایر لامپ ها قیمت معینی ندارد و بر اثر عواملی مختلف قیمت این محصول، بالا و پایین می شود. از جمله مهم ترین عواملی که می توانند به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر روی قیمت لامپ ال ای دی کوچک تاثیر بگذارند، می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم : 
 • قیمت خریدار و نمایندگی لامپ های ال ای دی 
 • نوع و مدل لامپ های ال ای دی
 • اندازه و ابعاد لامپ های ال ای دی 
 • برند سازنده لامپ
 • نوع بسته بندی لامپ های ال ای دی 
 • استایل فیزیکی لامپ
 • و ...
در نهایت باید خدمت تان عرض کنیم که قیمت لامپ ال ای دی کوچک، به مراتب از لامپ های معمولی بالاتر است. اما چیزی که برای مصرف کننده اهمیت دارد، کیفیت و مقاومت بالا و پایین بودن مصرف انرژی این مدل لامپ ها است. 

مزایای استفاده از لامپ ال ای دی کوچک

یکی از برترین مزایای استفاده از لامپ های ال ای دی کوچک، کاهش انرژی می باشد. همانطور که در بخش قبل به آن اشاره شد، لامپ های ال ای دی به دلیل نیاز به ولتاژ و شدت جریان بسیار پایین، مصرف برق بسیار کمی دارند و قادر هستند با برق بسیار کمی مدت ها روشن بمانند. کم مصرف بودن لامپ های ال ای دی کوچک سبب افزایش چند برابری طول عمر آن ها شده است. به همین دلیل، پیشنهاد می شود برای روشنایی محیط از این نوع لامپ ها استفاده نمایید.

یکی دیگر از مزایای استفاده از لامپ ال ای دی کوچک، مقاومت بسیار پایین در هنگام روشن شدن می باشد. لامپ های پر مصرف بزرگ و کوچک، در هنگام روشن شدن مقاومت بسیار زیادی را از خود نشان می دهند و یک جرقه کوچک تولید می نمایند؛ به همین دلیل، در برخی از مواقع جرقه کوچک تولید شده بر اثر روشن شدن لامپ های پر مصرف، تبدیل به یک صانحه بسیار بزرگ شده است. اما لامپ های ال ای دی کوچک در هنگام روشن شدن هیچ گونه جرقه ای تولید نمی کنند و حتی در زمانی که درون یک محیط با گاز های قابل اشتعال پر شده است، با روشن نمودن لامپ های ال ای دی هیچ گونه خطری ایجاد نمی گردد.

نحوه استفاده از لامپ ال ای دی کوچک

لامپ ال ای دی کوچک، توسط به شرکت های مختلف به چند صورت تولید می شوند. لامپ های ال ای دی کوچک خام، لامپ های بسیار کوچکی هستند که اندازه آن ها تقریبا نصف اندازه یک چوب کبریت می باشد؛ برای روشن سازی این لامپ کافی است دو پایه کوچک فلزی آن را به یک باتری متصل نمایید. اما برخی دیگر از لامپ های ال ای دی کوچک وجود دارند که دارای اجزای فراتری از جمله مقاومت ها و ترانس می باشند که درون لامپ های حبابی قرار دارند و برای استفاده از آن ها، می بایست لامپ ها را به یک سرپیچ متصل نمود.

انواع لامپ ال ای دی کوچک

همانطور که در بخش قبل به آن اشاره شد، لامپ های ال ای دی کوچک دارای دو نوع خام و مرکب می باشند. لامپ های ال ای دی خام، بیشتر برای مدار های الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرند. اما لامپ های ال ای دی کوچک مرکب شامل کنار هم قرار گرفتن لامپ های ال ای دی کوچک خام با اجزای مختلف می باشند که قادر هستند با ولتاژ بسیار بالاتری روشنایی تولید نمایند.

خرید لامپ ال ای دی کوچک

برای خرید لامپ های ال ای دی کوچک، شما می توانید از طریق وبسایت های مختلف و معتبر اقدام نمایید و پس از خرید، درب منزل تحویل بگیرید؛ علاوه بر آن، فروشگاه های بسیار زیادی در سراسر شهر شما وجود دارند که در زمینه فروش لامپ ال ای دی کوچک فعالیت می نمایند و شما برای خرید این نوع لامپ، می توانید به آن ها مراجعه نمایید. همانطور که در بخش های قبل به آن اشاره شد، لامپ های ال ای دی دارای مزایای فراوانی هستند و استفاده از آن ها سبب کاهش مصرف برق و روشنایی بیشتر می باشد. به همین دلیل، پیشنهاد می شود بجای استفاده از لامپ های قدیمی و پر مصرف، از لامپ های ال ای دی کوچک استفاده نمایید.چرا لامپ ال ای دی بخریم؟

یکی از مواردی  که بدون توجه به میزان مصرف آن هزینه گزافی می پردازیم، مصرف برق است که اگر بتوانیم بهینه مصرف کنیم بسیار مقرون بصرفه خواهد بود. خرید لامپ ال ای دی با صرفه جویی در حدود 80 درصد و با طول عمر تقریبا 20 سال توانسته است علاوه بر مقرون به صرفه بودن، مورد رضایت اکثر افراد قرار بگیرد و از جهتی  برحسب کاربرد آن، انواع لامپ های ال ای دی از جمله سقفی، دیواری، شمعی، هالوژنی و ... تولید کند که طیف وسیعی از سلیقه ها را شامل می شود. لامپ های ال ای دی برخلاف لامپ های رشته ای طیف گسترده ای از رنگ را شامل می شود و محیط را گرم نمی کند و حرارت تولید شده از لامپ ال ای دی بسیار کم است .

یکی از پراهمیت ترین بحث در مورد لامپ های کم مصرف ،داشتن جیوه و پخش شدن آن زمان شکستن لامپ  وخطرناک بودن  آن برای سلامتی افراد است که خوشبختانه در ساخت لامپ ال ای دی از جیوه استفاده نشده است. بالا و پائین شدن ولتاژ و قطع و وصل شدن مکررآن نیز برعکس لامپ های رشته ای باعث سوختن لامپ ال ای دی نمی شود و از این منظر نیز حائز اهمیت است .

لامپ ال ای دی فقط برای روشنایی نیست !

تولید نور فرابنفش و مادون قرمز باعث تجمع حشرات است ولی این تجمع در صورت استفاده از لامپ های ال ای دی با توجه به اینکه تولید نور بیشتری نیز تولید می کند اما بسیار کاهش پیدا می کند که یکی از نکات بسیار مهم برای استفاده از این نوع چراغ در فضاهای باز است. عدم وجود جیوه، فسفات و گاز در این لامپ ها و به علت بازیافت بودن کل لامپ، این لامپ سازگارپذیر با محیط و امن شناخته شده است.

لامپ ال ای دی LED ،100درصد انرژی مصرفی را به نور مرئی و نوری روشن و خنک تبدیل کند در حالی که این نسبت برای لامپ های رشته ای در حدود 10 درصد بوده است که با تولید گرما همراه است. استفاده از لامپ ال ای دی در فروشگاهها علاوه بر روشنایی و جلوه دادن به محصولات برای جلوگیری از بین رفتن مواد مغذی خوراکی ها بکار می رود. امروزه در ساخت یخچال از این نوع لامپ در جهت فراهم کردن شرایط مناسب برای مواد غذایی استفاده می کنند. نکته ی بسیار مهم این است که حتی می توان صد میلیارد دلار پول آن هم تنها با صرفه جویی در برق با استفاده از لامپ های ال ای دی در کشور ذخیره  کرد.

لامپ ال ای دی بروکس

در گذشته های نزدیک به دلیل مصرف برق بسیار بالا، مبالغ قبوض افراد بسیار زیاد بود؛ یکی از مهم ترین عواملی که سبب افزایش مبالغ قبوض می شود، استفاده از لامپ های پر مصرف می باشد. اما خوشبختانه امروزه لامپ های کم مصرف بسیار زیادی وارد بازار شده اند و افراد می توانند آن ها را خریداری نمایند و مورد استفاده قرار دهند و مصرف برق خود را تا 40 درصد کاهش دهند. کارخانه ساخت لامپ بروکس، یکی از برترین کارخانه های تولیدات سیستم های روشنایی در سطح جهان می باشد که از جدید ترین تکنولوژی برخوردار است و قادر به تولید جدید ترین و مدرن ترین لامپ های ال ای دی می باشد. کارخانه لامپ ال ای دی بروکس با کمک متخصصان و مبتکران توانسته لامپ های ال ای دی فوق کم مصرف، با طول عمر بسیار بالا را با قیمتی مناسب به تولید برساند. این نوع لامپ ها دارای جدید ترین تکنولوژی می باشند. در ادامه با ما همراه باشید تا با لامپ های ال ای دی بروکس بیشتر آشنا شوید.مزایای استفاده از لامپ ال ای دی بروکس

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از لامپ های بروکس، کاهش 40 درصدی مصرف انرژی می باشد. لامپ های ال ای دی به دلیل دارا بودن دیود های نور دهنده ، مصرف برق بسیار کم و روشنایی بسیار زیادی دارند؛ علاوه بر آن، با هر ولتاژی قابل روشن شدن هستند. به همین دلیل، شما می توانید از لامپ های ال ای دی بروکس در هر شرایطی و محیطی استفاده نمایید. جالب است بدانید که طراحی لامپ های ال ای دی بروکس کاملا ضد آب می باشد و دوام بسیار بالایی در برابر آب دارد.

یکی دیگر از مزایای استفاده از لامپ ال ای دی بروکس، طول عمر بالای آن می باشد. لامپ های ال ای دی نسبتا از قیمت های زیادی برخوردار هستند؛ برخی از آن ها به دلیل کیفیت پایین طول عمر بسیار کمی دارند و خیلی سریع از کار می افتند. اما لامپ های ال ای دی بروکس به دلیل دارا بودن سیستم های پیشرفته و مقاومت های زیاد از طول عمر بسیار بالایی برخوردار است و اگر در استفاده و نگهداری آن کوشا باشیم، می توانیم سال های طولانی از لامپ های ال ای دی بروکس استفاده نماییم.

علت کم مصرف بودن لامپ ال ای دی بروکس

لامپ های قدیمی و کهنه به دلیل تبدیل 77 درصد انرژی الکتریکی به گرمایی و تنها 33 درصد روشنایی، مصرف برق بسیار بالایی دارند. همانطور که می دانید زمانی که لامپ های قدیمی روشن هستند حرارت بسیار بالایی تولید می نمایند؛ به همین دلیل این امر سبب می شود تا اکثر انرژی الکتریکی به گرمایی تبدیل گردد و در نتیجه مصرف انرژی برای روشنایی بیشتر، افزایش یابد. اما لامپ های ال ای دی بروکس 9/99 انرژی الکتریکی را به روشنایی تبدیل می نمایند و تنها 1/0 درصد انرژی الکتریکی به گرمایی تبدیل می گردد و در نتیجه این امر سبب روشنایی بیشتر و مصرف انرژی کمتر لامپ های بروکس می گردد.

قیمت لامپ ال ای دی بروکس

لامپ های ال ای دی بروکس، نسبت به لامپ های دیگر از قیمت بالا تری برخوردار است؛ قیمت بالاتر لامپ های ال ای دی بروکس به دلیل کیفیت بسیار بالای آن ها می باشد. البته در نظر داشته باشید که عواملی همچون رنگ، اندازه و توان مصرفی نیز بر روی قیمت لامپ های ال ای دی بروکس موثر هستند و هر چقدر توان مصرفی آن ها افزایش یابد، قیمت لامپ های ال ای دی بروکس گران تر می گردد.

نحوه خرید لامپ ال ای دی بروکس

امروزه وبسایت های بسیار زیادی در زمینه فروش لامپ ها و سیستم روشنایی در سراسر کشور فعالیت می نمایند؛ شما می توانید با مراجعه به یکی از وبسایت های معتبر یا وبسایت رسمی بروکس، برای خرید لامپ های ال ای دی بروکس اقدام نمایید و آن ها را مورد استفاده قرار دهید؛ علاوه بر آن، می توانید به نزدیک ترین فروشگاه قطعات الکتریکی بروید و لامپ ال ای دی بروکس مورد نیاز خود را خرید نمایید. اگر قصد خرید یک لامپ مرغوب، کم مصرف و پرنور هستید و می خواهید مدت زمان طولانی از آن استفاده نمایید، پیشنهاد می شود لامپ ال ای دی بروکس را خریداری نمایید و از مزایای فراوان آن بهره مند شوید.راهنمای خرید لامپ ال ای دی

امروزه با وجود فضای مجازی و اطلاعات بسیار گسترده، افراد می توانند پیش از خرید لامپ ال ای دی اطلاعات لازم و ضروری را کسب نمایند تا بتوانند خریدی سودمندانه و مفید داشته باشند. همانطور که از اسمش مشخص است، لامپ های ال ای دی مجهز به دیود های نور دهنده یا همان ال ای دی است. وجود دیود های نور دهنده این لامپ سبب شده تا مصرف برق آن با کاهش 78 درصدی مواجه شود و 98 درصد انرژی الکتریکی به جای گرما به نور تبدیل گردد. 

به طور کلی لامپ های ال ای دی دارای یک صفحه الکتریکی مجهز به دیود های نور دهنده اس ام دی و ترانزیستور و یک مبدل برق هستند. یکی از مهم ترین مزایای لامپ های ال ای دی نسبت به دیگر لامپ های پر مصرف، تبدیل انرژی الکتریکی به نور خالص است. لامپ های رشته ای بیش از 66 درصد انرژی الکتریکی را به گرما و بخش کوچکی از آن را به نور تبدیل می نمودند و این امر سبب افزایش مصرف برق می شود. اما لامپ های ال ای دی بیش از 98 درصد انرژی الکتریکی را به نورانی تبدیل می نمایند و تنها 2 درصد انرژی الکتریکی تبدیل به گرما می گردد.

نکاتی ضروری برای خرید لامپ ال ای دی مرغوب

همانطور که در بخش قبل به آن اشاره شد، لامپ های ال ای دی دارای دیود های نور دهنده بسیار قوی هستند تا بتوانند مصرف برق را به شدت کاهش دهند و نور بیشتری تولید کنند. متاسفانه برخی از شرکت های تولید کننده لامپ ال ای دی، برای سود بیشتر از قطعات و اجزای کمتری برای لامپ های ال ای دی استفاده می نمایند و این امر سبب کاهش طول عمر آن ها می گردد. به همین دلیل باید در زمان خرید لامپ ال ای دی مرغوب و با کیفیت، به برچسب اصالت و کیفیت آن توجه ویژه ای داشته باشید.

قیمت لامپ ال ای دی

یکی از مهم ترین عواملی که بر روی قیمت لامپ ال ای دی نقش بسزایی دارد، رنگ است. به طور عمده لامپ های ال ای دی به دو صورت آفتابی و مهتابی به بازار عرضه می شوند. اما برخی دیگر از لامپ های ال ای دی به سفارش برخی از مشتریان در رنگ های متنوع و مختلفی تولید می شوند و به همین دلیل قیمت آن ها کمی افزایش می یابد. ناگفته نماند که مناسب ترین قیمت لامپ های ال ای دی، به لامپ های ال ای دی سفید یا مهتابی اختصاص دارد.

همانطور که دربخش های قبل به آن اشاره شد، لامپ های ال ای دی توانسته اند جایگزین بسیار خوبی برای لامپ های پر مصرف باشند. به همین دلیل می بایست خرید لامپ های قدیمی را کنار گذاشته و برای خرید لامپ ال ای دی مرغوب و با کیفیت اقدام نمایید. برای استعلام قیمت لامپ های ال ای دی می توانید به جای مراجعه به فروشگاه به صورت حضوری، به وبسایت های معتبر سری بزنید و این چراغ با ارزش را با قیمتی مناسب خریداری نمایید. برای دریافت لیست قیمت می توانید به سایت ترب مراجعه نمایید.قیمت لامپ ال ای دی خزرشید

اگر به دنبال راهی برای خرید محصولات الکتریکی خزرشید به ویژه لامپ ال ای دی هستید، ابتدا می بایست برای استعلام قیمت لامپ ال ای دی خزرشید از وبسایت های معتبر اقدام کنید. امروزه لامپ های ال ای دی کم مصرف جایگزین بسیار خوبی برای لامپ های معمولی پر مصرف شده اند و این امر موجب شده تا مصرف برق کاربران تا 40 درصد کاهش یابد. کارخانه خزرشید، یکی از برترین کارخانجات تولیدات قطعات الکتریکی به ویژه لامپ های ال ای دی است. لامپ هایی که توسط این کارخانه با برند خزرشید تولید می شوند، از مزایای فراوانی برخوردار هستند و می توانند مدت زمان طولانی، محیط شما را روشن سازند. البته ناگفته نماند که قیمت لامپ ال ای دی خزرشید بنابردلایلی همچون کیفیت بالا، نسبت به دیگر لامپ های ال ای دی موجود در بازار کمی گران تر است. به همین دلیل پیشنهاد می شود با خرید لامپ های ال ای دی خزرشید، خود را از شر سوختن های پی در پی لامپ های ال ای دی خلاص کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا با عوامل موثر بر روی قیمت لامپ های ال ای دی خزرشید بیشتر آشنا شوید.

عوامل موثر بر روی قیمت لامپ ال ای دی خزرشید

همانطور که در بخش قبل به آن اشاره شد، لامپ های ال ای دی خزرشید نسبت به دیگر انواع لامپ ها از قیمت بالا تری برخوردار هستند. یکی از مهم ترین دلایل بالاتر بودن قیمت این لامپ نسبت به دیگر لامپ ها کیفیت بالا است؛ متخصصان و کارکنان کارخانه خزرشید، شبانه روز در تلاشند تا بتوانند لامپ های ال ای دی بسیار مرغوب و باکیفیتی را وارد بازار کنند تا مصرف کنندگان با استفاده از محصولات این کارخانه لذت ببرند.

 • توان مصرفی
یکی از مهم ترین عواملی که در قیمت لامپ ال ای دی خزرشید نقش بسزایی را ایفا می کند، توان مصرفی است. هرچقدر که توان مصرفی بالا تر برود، یعنی تعداد دیود های نوردهنده، اجزای الکتریکی همچون ترانزیستور و خازن و ترانس بایستی قوی تر باشند. در نتیجه هر چقدر که توان مصرفی لامپ های ال ای دی بالا تر باشد، قیمت آن ها نیز افزایش خواهد یافت. البته ناگفته نماند که میزان شار الکتریکی نیز نقش بسزایی را در قیمت لامپ های ال ای دی خزرشید ایفا می کند ولی با توان مصرفی رابطه معکوسی دارد؛ چرا که هرچقدر شار الکتریکی کمتر باشد، توان مصرفی افزایش و مصرف برق کاهش می یابد.
 • طول عمر
یکی دیگر از عواملی که بر روی قیمت لامپ ال ای دی خزرشید تاثیر بسزایی دارد، طول عمر است. همانطور که در قسمت های قبل به آن اشاره شد لامپ های ال ای دی خزرشید، از متریال بسیار مرغوب و با کیفیت ساخته می شوند و این امر سبب افزایش طول عمر آن ها شده است. به همین دلیل قیمت این نوع لامپ نسبت به دیگر برند ها کمی گران تر است. همانطور که در قسمت های قبل به آن اشاره شد، عوامل بسیار زیادی وجود دارند که بر روی قیمت لامپ های ال ای دی خزرشید نقش بسزایی را ایفا می کنند. پیشنهاد می شود پیش از خریداری محصولات خزرشید از طریق وبسایت های معتبر، استعلام قیمت محصولات این کارخانه را دریافت کنید.قیمت لامپ ال ای دی استوانه ای

از پرفروش ترین انواع لامپ های ال ای دی موجود در بازار قطعات و وسایل الکتریکی، می توان به لامپ ال ای دی استوانه ای اشاره نمود. لامپ های ال ای دی استوانه ای، جایگزین بسیار خوبی برای لامپ های رشته ای پرمصرف و لامپ های فلورسنتی خطرناک برای یک محیط بزرگ و تاریک محسوب می شوند. اما پیش از آن که برای خرید این وسیله اقدام نمایید، باید از قیمت لامپ ال ای دی استوانه ای مطلع شوید تا بتوانید خریدی سودمندانه و مفید داشته باشید. لامپ های ال ای دی استوانه ای نسبت به دیگر انواع لامپ ها، برق بسیار کمتری را مصرف می نمایند ولی در ازای آن نور بیشتری تولید می کنند. این امر موجب گشته تا مصرف کنندگان بجای خرید لامپ های دیگر با قیمتی نجومی، برای خرید لامپ های ال ای دی استوانه ای با قیمتی مناسب اقدام نمایند.

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت لامپ ال ای دی استوانه ای

همانطور که در قسمت قبل به آن اشاره شد، لامپ های ال ای دی استوانه ای از قیمت بسیار مناسبی نسبت به دیگر لامپ ها برخوردار هستند. اما فراموش نکنید که لامپ های ال ای دی استوانه ای دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام دارای یک قیمت اختصاصی می باشد.
 • میزان توان مصرفی
از مهم ترین عواملی که می تواند تاثیر مثبتی بر روی قیمت لامپ ال ای دی استوانه ای داشته باشد، میزان توان مصرفی آن است. به طور کلی، لامپ های ال ای دی استوانه ای دارای توان مصرفی 5 الی 100 وات می باشند که هر کدام برای یک نوع محیط به کار می روند. هر چقدر توان مصرفی افزایش یابد، اجزای درون لامپ نیز بیشتر می شوند و در نتیجه قیمت بالاتر می رود. از این رو، می بایست در هنگام خرید لامپ های ال ای دی استوانه ای، به توان مصرفی آن ها توجه ویژه ای داشته باشید.
 • نوع مدار داخلی
یکی دیگر از عوامل بسیار مهمی که بر روی قیمت لامپ ال ای دی استوانه ای تاثیر بسزایی دارد، نوع مدار داخلی است. به طور کلی تمامی کمپانی های تولید لامپ در کشور مدار لامپ های ال ای دی استوانه ای را به دو صورت چیپ دار و بدون چیپ تولید می نمایند. به دلیل عمر طولانی و عملکرد بهتر، لامپ های ال ای دی استوانه ای که دارای چیپ الکتریکی هستند از قیمت بالاتری نسبت به لامپ های استوانه ای فاقد چیپ برخوردار هستند.

نحوه استعلام قیمت لامپ ال ای دی استوانه ای

برای استعلام قیمت لامپ های ال ای دی استوانه ای، می توانید از دو صورت اقدام نمایید. امروزه خوشبختانه نمایندگی های بسیار زیادی در سراسر کشور وجود دارند که در زمینه فروش انواع لامپ ال ای دی فعالیت می نمایند؛ شما می توانید با مراجعه به آن ها برای استعلام قیمت و خرید لامپ ال ای دی استوانه ای اقدام نمایید. علاوه بر آن، اگر مشغله های روزمره به شما اجازه استعلام قیمت و خرید حضوری این وسیله را نمی دهد، می توانید به صورت اینترنتی از وبسایت های معتبر، قیمت دقیق لامپ های ال ای دی استوانه ای را دریافت نمایید. همانطور که در قسمت های قبل به آن اشاره شد، لامپ های ال ای دی استوانه ای دارای انواع مختلفی هستند و هر کدام دارای یک قیمت می باشند. برای خرید این وسیله با قیمتی مناسب، پیشنهاد می شود به وبسایت اصلی نمایندگی های فروش مراجعه نمایید.


,

کارشناسان و مشاوران هدایت گستر آماده پاسخگویی به شما هستند

تماس تلفنی

031 - 91003141
021 - 91303336

ارسال پیام

مشاوره رایگان