,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

فیلترها

 • توان
  از
  تا
 • قیمت
  از
  تا
 • زیر دسته بندی ها
  11
  10
  2
  8
  6
  10
  12
 • تولید کننده ها
  5
  3
  1
  8
  11
  5
  3
  1
نمایش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)

قیمت مهتابی ال ای دی 1403 سقفی و دیواری

ما می خواهیم در این محتوا درباره قیمت مهتابی ال ای دی صحبت کنیم و توضیحاتی را در این مورد به شما ارائه دهیم. وسیله های روشنایی از گذشته تا به امروز کاربرد های زیادی داشتند و توانسته اند به مرور زمان تغییرات زیادی در رفاه مردم ایجاد کنند. چندین سال قبل مردم برای روشنایی از لامپ های رشته ای استفاده می کردند که امروزه مهتابی های LED جایگزین این لامپ ها شده اند. در واقع این لامپ های مهتابی به دلیل کم مصرف بودن و عمر طولانیشان توانسته اند در بین مردم جامعه بسیار محبوب باشند. برای خرید انواع لامپ به سایت هدایت گستر مراجعه نمایید.مهتابی ال ای دی چیست؟

مدل دیگری از لامپ های که امروزه بسیاری از مردم جامعه از آن استفاده می کنند، لامپ های مهتابی یا فلورسنت هستند. ظاهر این مهتابی شبیه به یک لوله شیشه ای است که سطح داخلی آن پوشیده شده از یک لایه نازک فسفر است. این لامپ ها از بخار جیوه تخلیه شده در بخار گاز با فشار کم، کار می کنند. در واقع قرار گرفتن چند عدد قطعه کنار هم باعث می شود که لامپ بتواند نور را در خودش بتاباند. 

در زمان برقراری یک ولتاژ در دو طرف این لامپ، گاز آرگون یا نئون درون آن داغ می شود و جیوه ای که به مقدار کم در لامپ وجود دارد، بخار خواهد و در نتیجه این موضوع، نور تعبیه شده برای لامپ از آن ساطع می شود. مهتابی LED نیز، یکی از انواع مهتابی است که امروزه کاربرد بسیار گسترده ای پیدا کرده. از این لامپ ها عموماً برای تامین نور و روشنایی محیط های مختلف مسکونی، تجاری و غیره استفاده می شود. یکی از مهم ترین عواملی که باعث پرطرفدار شدن این نوع لامپ ها شده، طول عمر بالا به نسبت قیمت مهتابی ال ای دی است. 

قیمت مهتابی ال ای دی

چه عواملی بر قیمت مهتابی ال ای دی تأثیر دارند؟

همه می دانیم که لامپ ها از محصولات بسیار پرکاربرد در محیط های مختلف اداری، مسکونی، تجاری و غیره هستند. در واقع این محصولات به دلیل پرکاربرد بودن شان، جزو سبد خرید ماهانه خانوارها قرار می گیرند. عوامل زیادی وجود دارند که می توانند بر روی قیمت مهتابی ال ای دی تاثیر بگذارند. از جمله این عوامل می توانمی به موارد زیر اشاره نماییم. 

 • توان مصرف لامپ ال ای دی
 • نوع تکنولوژی ان
 • اندازه و ابعاد
 • نوع هیت سینک
 • شار نوری لامپ
 • سرپیچ لامپ
 • بسته بندی
 • برند سازنده 
تمامی این موارد به نوبه خود می توانند از عوامل تاثیرگذار بر قیمت مهتابی ال ای دی، تعریف شوند. تاثیراتی که این عوامل بر روی قیمت این محصول می گذارند، گاهی مستقیم و گاهی کاملاً غیر مستقیم خواهد بود. از این رو صحبت کردن درباره قیمت دقیق نه تنها این مدل لامپ، بلکه تمامی محصولات لامپی، امری کاملاً غیر معقول خواهد بود. چرا که هر کدام از این محصولات، تحت تاثیر هر شرایط ارزی خاصی در بازار داخلی و خارجی، می توانند افزایش و یا کاهش قیمت داشته باشند. 

مزایای مهتابی ال ای دی

 • یکی از مهم ترین مزیت هایی که می توانیم برای انواع مهتابی های ال ای دی تعریف کنیم، طول عمر بالای آن ها است. طول عمر این لامپ ها بر خلاف خیلی از لامپ های دیگر، هیچ ربطی به تعداد روشن و خاموش شدن شان ندارد. این لامپ ها یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین لامپ ها برای تامین روشنایی محیط های مختلف می باشند. قیمت مهتابی ال ای دی با توجه به این مزایا، بسیار مقرون به صرفه است.
 • بازده نوری بالای، یکی دیگر از مزیت های لامپ های ال ای دی می باشند. بازده این مهتابی های چیزی حدود بین ۷۴ تا ۱۲۰ لومن بر وات تعریف می شود که این عدد از بازده خیلی از لامپ های دیگری بهتر و بیشتر می باشد. 
 • روشن شدن به موقع؛ از دیگر مزیت های این مهتابی ها است. حتماً دیده اید که خیلی از لامپ ها به محض رسیدن جریان الکتریسیته به آن ها روشن نمی شوند اما این مهتابی ها و کلاً تمامی لامپ های ال ای دی پاسخ به موقعی نسبت به دریافت جریان الکتریسیته دارند. 
 • قابلیت تنظیم شدت نور، زاویه تابش، جریان راه ‌اندازی و غیره را می توانیم از دیگر مزیت های این مهتابی های ال ای دی تعریف کنیم. 
 • پرتوهای فرابنفش و مادون قرمز، دو نوع از پرتوهایی هستند که معمولاً توسط اکثر لامپ ها تولید می شوند و خطرات زیادی برای انسان و محیط اطراف و محیط زیست او دارند. یکی از مهم ترین مزیت های لامپ ها و مهتابی های ال ای دی این است که این پرتوها را منتشر نمی کنند و به همین دلیل، به عنوان عامل خطرزا در محیط زیست انسانی تعریف نمی شوند. 

قیمت مهتابی ال ای دی بروکس

یکی از مسائل مهمی که می بایست در هنگام خریداری محصولات کارخانه بروکس به آن توجه ویژه ای داشته باشید، قیمت مهتابی ال ای دی بروکس است. شرکت گسترش تجهیزات روشنایی پایدار که با برند اختصاصی بروکس در سال 1393، فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت توانست با تولید محصولات الکتریکی پرفروش از جمله لامپ و مهتابی های ال ای دی، فروش محصولات خود را چندین برابر افزایش دهد و به موفقیت های زیادی دست یابد. در ادامه با ما همراه باشید تا با عوامل موثر بر روی قیمت مهتابی ال ای دی بروکس بیشتر آشنا شوید.

قیمت مهتابی ال ای دی دوقلو بروکس

عوامل موثر بر روی قیمت مهتابی ال ای دی بروکس

مهتابی ال ای دی بروکس، جایگزین مناسبی برای مهتابی های فلورسنتی در روز های اخیر شده اند. مهتابی فلورسنتی از معایب فراوانی از جمله خطر شکستگی و گازگرفتی برخوردار است. به همین دلیل، شما می توانید با استفاده از مهتابی های LED بروکس، دیگر نگرانی از بابت شکستن و ورود گاز خطرناک به محیط خود نباشید و با مصرف برقی بسیار پایین، به محل مورد نظر خود روشنایی زیادی ببخشید. اما فراموش نکنید که مهتابی ال ای دی بروکس، دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام برای یک شرایط طراحی و تولید شده اند.

 • کیفیت
یکی از مهم ترین عواملی که بر روی قیمت مهتابی ال ای دی بروکس تاثیر بسزایی دارد، کیفیت است. بسیاری از افراد به دلیل بالا بودن قیمت محصولات بروکس، از خریداری آن ها اجتناب می کنند؛ اما در نظر داشته باشید که قیمت بالای محصولات بروکس از جمله مهتابی ال ای دی، صرفا جهت کیفیت بالای آن ها است. به همین دلیل، شما می توانید با خریداری مهتابی ال ای دی بروکس، خود را از شر سوخت های متعدد مهتابی خلاص کنید.

 • میزان شار نوری
یکی دیگر از عواملی که سبب افزایش قیمت مهتابی ال ای دی بروکس شده است، میزان شار نوری آن است. گرچه بسیاری از افراد شار نوری را در قطعات الکتریکی نادیده می گیرند؛ اما فراموش نکنید که هرچقدر شار نوری محصولات الکتریکی به ویژه مهتابی های LED پایین تر باشد، میزان مصرف برق کاهش و روشنایی افزایش می یابد. به همین دلیل، با بالا بودن قیمت محصولات بروکس تعجب نکنید چرا که تمامی محصولات این کارخانه از شار نوری بسیار پایینی برخوردار هستند.

 • ویژگی ها
مهتابی ال ای دی بروکس به سه دسته خانواده خطی، سری زیر کابینتی و سری اف بی ال تقسیم می شوند که هر کدام دارای قیمتی متفاوت از یکدیگر هستند. البته ناگفته نماند که پرفروش ترین مهتابی ال ای دی بروکس، سری خانواده خطی 40 واتی به دلیل قیمتی مقرون به صرفه و طول عمری بسیار بالا است. محصولات الکتریکی بروکس از مزایای فراوانی برخوردار هستند؛ پیشنهاد می شود پیش از خریداری محصولات الکتریکی بروکس به ویژه مهتابی های ال ای دی، از وبسایت های معتبر فروشگاهی برای استعلام قیمت آن ها اقدام کنید تا بتوانید خریدی سودمندانه و مفید داشته باشید.

 مهتابی ال ای دی قدیمی

عوامل موثر بر قیمت مهتابی ال ای دی

یکی از پرفروش ترین وسایل روشنایی پرطرفدار در روز های اخیر، مهتابی ال ای دی است. مهتابی های LED دارای انواع مختلف و برند های متنوعی هستند که هر کدام برای یک محیط مورد استفاده قرار می گیرند. اما در نظر داشته باشید که پیش از خرید این وسیله ارزشمند، می بایست از جدید ترین قیمت مهتابی ال ای دی مطلع گردید تا بتوانید خریدی سودمندانه و مفید داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا با عوامل موثر بر قیمت مهتابی ال ای دی بیشتر آشنا شوید.

مهتابی ال ای دی دارای انواع مختلفی هستند و هر کدام از آن ها دارای یک نوع قیمت هستند. از مهم ترین عواملی که می تواند بر روی قیمت مهتابی ال ای دی تاثیر بسزایی داشته باشد، نوع برند آن است. البته برند های گوناگون این کالا اختلاف قیمت بسیار پایینی نسبت به یکدیگر دارند. از این رو، می بایست در هنگام خرید مهتابی ال ای دی به عوامل موثر بر روی قیمت آن بجز برند توجه ویژه ای داشته باشید.

 • میزان توان خروجی
یکی از مهم ترین عواملی که قیمت مهتابی ال ای دی را تعیین می کند، میزان توان خروجی است. همانطور که در بخش های قبل گفته شد، لامپ های ال ای دی دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام در یک محیط مورد استفاده قرار می گیرد. به طور عمده، توان خروجی لامپ های ال ای دی از 10 الی 150 وات و میزان نور دهی آن ها از 100 الی 400 لومن است. هر چقدر که توان مصرفی و میزان نور دهی مهتابی ال ای دی بیشتر باشد، قیمت آن افزایش می یابد.

 • نوع مدار درون مهتابی 
در برخی از مهتابی های ال ای دی، متخصصان برخی کارخانجات برای صرفه اقتصادی بهتر از مدار های ساده به همراه خازن تک استفاده می نمایند. این امر موجب کاهش قیمت مهتابی ال ای دی می گردد. اما متخصصان برخی دیگر کمپانی ها برای افزایش طول عمر لامپ LED مهتابی بر روی مدار اصلی آن ها چندین خازن به همراه چیپ الکتریکی نصب می نمایند تا طول عمر مهتابی افزایش و عملکرد آن بهبود یابد. در چنین مواقعی به دلیل وجود چیپ و خازن های اضافه، طول عمر و قیمت مهتابی ال ای دی افزایش می یابد.

 • نوع و طرح فرم
مهتابی های ال ای دی دارای فرم های مختلفی با توجه به سلیقه مصرف کنندگان هستند. متعدد ترین و پر فروش ترین مهتابی ال ای دی، مهتابی های ال ای دی با فرم آلومینیومی سفید است. این نوع مهتابی نسبت به دیگر مهتابی های ال ای دی از قیمت مناسب تری برخوردار هستند. اما در برخی از مواقع، فرمی که بر روی مهتابی ال ای دی قرار می گیرد، توسط سفارش مشتریان ساخته می شود و در نتیجه قیمت مهتابی ال ای دی با افزایش مواجه می گردد. همانطور که در قسمت های قبل به آن اشاره شد، عوامل بسیار زیادی هستند که بر روی قیمت مهتابی ال ای دی تاثیر گذار هستند. پیشنهاد می شود در زمان خرید مهتابی ال ای دی، به عوامل موثر بر قیمت آن ها و نوع نیاز خود توجه ویژه ای داشته باشید تا بتوانید خریدی سودمندانه را تجربه نمایید. برای اطلاع از قیمت این نوع لامپ می توانید به سایت ترب مراجعه نمایید.

خرید مهتابی ال ای دی دو قلو

قیمت مهتابی ال ای دی دوقلو

امروزه می توان مهتابی ال ای دی دوقلو را در هر محیطی مشاهده نمود. مهتابی های ال ای دی دوقلو از کیفیت بسیار بالا و طراحی بسیار زیبایی برخوردار هستند و قادر به پخش نور تا 350 لومن هستند. البته ناگفته نماند که کمپانی های مختلفی این وسیله روشنایی را تولید می نمایند و این امر موجب تفاوت زیاد در قیمت مهتابی ال ای دی دوقلو گشته است. در ادامه با ما همراه باشید تا با مزایا و عوامل موثر بر افزایش قیمت مهتابی ال ای دی دوقلو بیشتر آشنا شوید.

مزایای مهتابی ال ای دی دوقلو

پیش از آن که به سراغ عوامل موثر بر افزایش قیمت مهتابی ال ای دی دوقلو برویم، می بایست به مزایای آن بپردازیم. مهتابی های ال ای دی دوقلو نسبت به مهتابی های تک قلو از کیفیت و طول عمر بسیار بالا برخوردار هستند چرا که میزان ولتاژ ورودی بجای آن که تنها در یک مدار تک جهته تقسیم شود، در مداری دوبل تقسیم می شود. این امر موجب می شود تا میزان شار نوری کمتری به دیود ها برسد و در نتیجه طول عمر مهتابی های ال ای دی دوقلو افزایش یابد.

 • نور بیشتر
از مهم ترین مزایای مهتابی های LED دوقلو که موجب پر طرفدار شدن آن گشته، نور بیشتر آن است. میزان مقاومت دیود های نور دهنده بسیار پایین است و هرچقدر که آن ها بیشتر باشند، تاثیر چشمگیری در افزایش مصرف برق به وجود نخواهد داشت. از این رو، متخصصان کارخانجات تولیدی لامپ های ال ای دی توانستند با تولید مهتابی های ال ای دی دوقلو با قیمتی مناسب و مصرف برقی بسیار پایین، روشنایی بیشتری را برای مصرف کنندگان به ارمغان بیاورند.

 • مصرف برق مقرون به صرفه
مصرف برق پایین و مقرون به صرف، یکی دیگر از مزایا و عواملی است که موجب افزایش قیمت مهتابی ال ای دی دوقلو گشته است. همانطور که در بخش قبل گفته شد، مهتابی های ال ای دی دوقلو مجهز به دو مدار دیود نوردهنده هستند؛ وجود این دو مدار به صورت سری به همراه ترانزیستور و چیپ های الکتریکی، موجب گشته تا مصرف انرژی الکتریکی این وسیله روشنایی به حداقل برسد و میزان نوردهی آن تا 100 لومن افزایش یابد. به همین دلیل، پیشنهاد می شود بجای خرید مهتابی تک قلو، مهتابی های ال ای دی دوقلو را تهیه کنید.

حضور هدایت گستر در نمایشگاه تجهیزات روشنایی

عوامل موثر بر افزایش قیمت مهتابی ال ای دی دوقلو

از مهم ترین عواملی که می تواند بر روی افزایش قیمت مهتابی ال ای دی دوقلو تاثیر بسزایی داشته باشد، می توان به نوع مدار و محافظ بر روی مدار آن اشاره نمود. برخی از مهتابی های LED به سفارش مشتریان برای شرایط خاص همچون مناطق صنعتی تولید می شوند و دارای مدار هایی مجهز به چیپ های الکتریکی و محافظ های بک لایت دار هستند تا بتوانند نور بیشتری را تولید نمایند. لامپ های ال ای دی مهتابی دوقلو از مزایای فروانی برخوردار هستند. اما پیشنهاد می شود پیش از آن که برای خرید این وسیله با ارزش اقدام نمایید، به وبسایت های معتبر مراجعه کنید و برای استعلام قیمت مهتابی ال ای دی اقدام نمایید.

انواع مهتابی ال ای دی بر اساس رنگ نور

مهتابی ال ای دی یکی از پر فروش ترین محصولات روشنایی است. این نوع از لامپ ها در زمینه های مختلف به خصوص در خانه های مسکونی و مراکز اداری به وفور مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات بر اساس رنگ نور به انواع مختلفی طبقه بندی می شوند. انواع مهتابی ال ای دی را بر اساس رنگ نور آن عبارت اند از:
  
 • آفتابی
این نوع لامپ های ال ای دی از یک رنگ زرد ملایم برخوردار بوده و احساس آرامش و راحتی را برای افراد به ارمغان می آورند. این لامپ ها اکثرا در سالن های نشیمن، اتاق ها و سالن غذا خوری مورد استفاده قرار می گیرند.
  
 • یخی
الی ای دی های یخی دارای نور ملایم بوده و احساس خوبی را برای افراد حاضر منتقل می کند. برای فضا هایی مانند دستشویی ها، آشپزخانه و پارکینگ ها، استفاده از ال ای دی یخی بهترین گزینه است. 
   
 • مهتابی
لامپ ‌هایی که رنگ مهتابی دارند، پر کاربردترین و محبوب ترین نوع این لامپ ها هستند. از این نوع مهتابی می توان در فضا های مختلف به ویژه در سالن های مطالعه، آرایشگاه ها، فضا های کارگاهی، محیط اداری و مسکونی و... استفاده کرد.

برای استعلام قیمت مهتابی ال ای دی و خرید این محصول می توانید از طریق این لینک وارد فروشگاه اینترنتی هدایت گستر شده و محصولات روشنایی خود را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه کنید. 

انواع مهتابی ال ای دی بر اساس طول

انواع مهتابی ال ای دی بر اساس طول

امروزه مهتابی ال ای دی در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شود تا افراد بتوانند با توجه به نیاز خود و فضایی که دارند، از بهترین گزینه برای روشنایی آن استفاده کنند. در ادامه به بررسی انواع لامپ های مهتابی LED از نظر ابعاد و اندازه پرداخته ایم. پس با ما همراه باشید.
   
 • لامپ های مهتابی LED، 60 سانتی متری
این نوع از لامپ ها برای فضا های کوچک مانند سرویس های بهداشتی و اتاق ها گزینه مناسبی هستند.
  
 • لامپ های مهتابی LED، 90 سانتی متری
برای ایجاد روشنایی در آشپزخانه یا اتاق خواب، می توان از لامپ های مهتابی LED، 90 سانتی متری استفاده کرد.
   
 • لامپ های مهتابی LED، 120 سانتی متری
اگر می خواهید از لامپ مهتابی LED برای یک سالن پذیرایی یا دفتر کار استفاده کنید و فضای بزرگی را در اختیار دارید، ابعاد و اندازه لامپ شما بایستی حداقل 120 سانتی متر باشد تا بتواند به راحتی فضای مد نظر را روشن کند.
  
 • لامپ های مهتابی LED، 150 سانتی متری
افرادی که فضای بسیار بزرگی را در اختیار دارند و می خواهند نسبت به ایجاد روشنایی در آن، یک محصول مناسب و کاربردی را خریداری کنند، بایستی به سراغ لامپ های مهتابی LED، 150 سانتی متری بروند. 

شما می توانید از طریق این لینک، مهتابی ال ای دی مورد نیاز برای خود را در ابعاد و اندازه دلخواه، از فروشگاه اینترنتی هدایت گستر تهیه کنید. شایان ذکر است که قیمت مهتابی ال ای دی و سایر محصولات این فروشگاه نسبت به فروشگاه های دیگر بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه بوده و تمامی محصولات در بالاترین کیفیت برای مشتریان عزیز عرضه می شوند. پس می توانید با اطمینان خاطر کامل انواع لامپ های مهتابی را از هدایت گستر سفارش دهید. 

طول عمر مهتابی ال ای دی و براکت led چقدر است؟

طول عمر مهتابی ال ای دی از مهم ترین مسائلی است که هنگام خرید باید مدنظر قرار گیرد. مهتابی های ال ای دی دارای عمر واقعی و عمر مفید هستند. منظور از عمر واقعی، مدت زمانی است که می توان از مهتابی بدون سوختن چراغ استفاده کرد. این در حالی است که عمر مفید به مدت زمانی اشاره دارد که ال ای دی بدون افت نور کار می کند. روی بسته بندی لامپ ها معمولاً عمر مفید درج می شود. 
   
چیدمان مدرن مهتابی در سقف


عوامل موثر بر طول عمر مهتابی led

عوامل بسیار زیادی بر طول عمر مهتابی led تاثیر می گذارند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • کیفیت اجزای سازنده
 • سیم کشی ساختمان
 • شرایط آب و هوایی هنگام نصب
 • شرایط محیطی
 • دمای کاری 
به طور کلی، عمر واقعی مهتابی های ال ای دی، 50 هزار ساعت در نظر گرفته می شود. البته، مهتابی های باکیفیت می توانند تا 100 هزار ساعت نیز عمر کنند. به این ترتیب، برای مدت زمانی طولانی نیازی به خرید مهتابی جدید نخواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طول عمر مهتابی، همین امروز با ما تماس بگیرید. 

جدیدترین نوع مهتابی ال ای دی

مهتابی ال ای دی با مهتابی های قدیمی معمولی چه تفاوتی دارد؟

مهتابی ال ای دی یکی از جدید ترین محصولات روشنایی است که در سال های اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و بسیاری از افراد این لامپ ها را جایگزین مهتابی های قدیمی و معمولی کرده اند. در ادامه به بررسی تفاوت های بین این دو محصول پرداخته ایم. پس با ما همراه باشید. 
 • مهتابی های ال ای دی نور بیشتری را تولید کرده و محدوده بزرگتری را روشن می کنند. به طور کلی عملکرد آن ها از مهتابی های قدیمی بهتر است.
 • دوام و طول عمر مهتابی های ال ای دی نسبت به مدل های معمولی بیشتر است.
 • مهتابی های ال ای دی انرژی کم تری را مصرف می کنند.
 • تولید حرارت توسط ال ای دی های مهتابی بسیار کم تر از مهتابی های قدیمی است.
 • مهتابی های ال ای دی از نظر ظاهری شیک تر و زیباتر از مهتابی های قدیمی هستند و طرح و شکل آن ها نیز تنوع بالاتری دارد.
اگر شما هم قصد دارید تا مهتابی های قدیمی و معمولی خود را تعویض کنید، می توانید برای خرید لامپ های مهتابی ال ای دی به فروشگاه اینترنتی هدایت گستر مراجعه کرده و محصولات دلخواه خود را سفارش دهید. 

,

کارشناسان و مشاوران هدایت گستر آماده پاسخگویی به شما هستند

تماس تلفنی

031 - 91003141
021 - 91303336

ارسال پیام

مشاوره رایگان
کد امنیتی
+
=