خرید و فروش و پخش عمده لامپ ( قیمت عمده لامپ 1403)


همه می دانیم که لامپ ها محصولات بسیار متنوع و بسیار حساسی هستند. فروش عمده لامپ، از بهترین و پرسودترین روش های فروش لامپ در این صنعت محسوب می شود. مجموعه ها و مغازه ها و نمایندگی های مختلفی وجود دارند که عموماً کارشان فروش عمده انواع لامپ است. البته با توجه به انقضا دار بودن خود لامپ، امکان اینکه این محصول برای مصارف خانگی به فروش عمده برسد، امری کاملا بعید خواهد بود. اما با این حال، اکثر مغازه دارها و یا افرادی که در حال راه اندازی مجموعه های مختلف تجاری و صنعتی، رستورانی و غیره هستند، نیاز دارند تا این لامپ ها را از یک منبع بسیار موثق و قابل اعتماد خریداری نمایند. 

خیلی از کارخانه ها هستند که برای سود بیشتر و کسب اعتبار بیشتر، فروش عمده لامپ را به روش های مختلف اینترنتی و یا حضوری انجام می دهند. با توجه به این موضوع ذکر شده، یکی از بهترین ها و معتبرترین آن ها برای فروش عمده انواع لامپ، کارخانه های تولید لامپ هستند که اگر مسیری غیر از فروش عمده را نیز در پی گیرند، هرگز به سود زیاد و موفقیت در مسیر تولید انواع لامپ نخواهند رسید. در ادامه درباره موضوع فروش عمده انواع لامپ، بیشتر برایتان توضیح خواهیم داد.

برای اطلاع از شرایط تسهیلات ویژه و استثنائی خرید عمده و سازمانی اینجا کلیک کنید!
فروش عمده لامپ به قیمت کارخانه

فروش لامپ به قیمت کارخانه، موضوعی است که از عهده خرده فروش ها و نمایندگی های کوچک و ارائه دهنده لامپ بر نمی آید. بنابراین معمولاً این موضوع از جانب خود کارخانه ها و نمایندگی های رسمی آن ها ارائه می شود. به هر حال باید خدمت تان عرض کنیم که فروش لامپ به قیمت کارخانه موضوعی است که معمولا توسط خود تولید کننده ارائه می شود و می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

این طرح ممکن است در طی اجرای یک طرح تخفیف بسیار بالای کارخانه تولید کننده برای جذب بیشتر مشتری ارائه شود، ممکن است به دلیل انبارگردانی های کارخانه و یا نمایندگی های مختلف برندهای لامپ برگزار شود و یا ممکن است به دلیل ورشکستگی و یا تغییر شغل منابع مختلف، در اختیار مردم قرار گیرد. به هر حال فروش عمده لامپ به قیمت کارخانه، موضوعی است که عموما برای خریداران عمده لامپ، بسیار جذاب و پرسود است. شما با خرید لامپ به قیمت کارخانه به صورت عمده، می توانید حاشیه سودتان را تا حد قابل توجهی و بر طبق تعرفه تعیین شده بازار، بالا ببرید. خرید از نمایندگی فروش لامپ

خرید از نمایندگی فروش عمده لامپ، می تواند مزیت های خاص خودش را داشته باشد. یکی از مهم ترین مزیت هایی که برای خرید از نمایندگی فروش لامپ، مطرح می شود، معتبر بودن منبع تامین است. در واقع شما خرید خود را به صورت مستقیم از کارخانه تولید کننده و با کسب ضمانت اصل تولید کننده خریداری کرده اید و هیچ نگرانی از بابت خرابی و مشکلات احتمالی پیش آمده برای محصول نخواهید داشت. خرید از نمایندگی فروش لامپ به این معناست که شما در مسیر تامین بار مورد نیاز خود در زمینه محصولی مانند لامپ، تنها با یک واسطه طرف هستید و همین موضوع می تواند تا حد خیلی زیادی، سود شما را بالاتر ببرد. 

جالب است بدانید که ضمن خرید از نمایندگی فروش لامپ، تکلیف شما کاملاً مشخص خواهد بود. در واقع خود نمایندگی مذکور، لیست قیمت دقیق هر محصول را در اختیار شما قرار خواهد داد و این شرایط را برای شما فراهم خواهد کرد که در قبال خطرات احتمالی پیش آمده برای محصول، جنس آسیب دیده برای بررسی به نمایندگی ارسال شود و یا بر طبق قوانین وضع شده برای نمایندگی از جانب کارخانه تولید کننده، تعویض و رسیدگی به ضرر و زیان مشتری، به راحتی صورت خواهد گرفت. 
                        

خرید لامپ عمده به صورت آنلاین

یکی از خوبی های دنیای آنلاین امروز این است که خرید آنلاین، دیگر محدود به خرید تنها یک جنس نمی شود. حالا هر فردی از هر جای دنیا می تواند هر محصولی را که دوست دارد به صورت کاملاً نامحدود و در حجم های مختلف، خریداری نموده و در محل زندگی خود تحویل بگیرد. خرید لامپ عمده آنلاین نیز از همین قانون پیروی می کند. در واقع شما می توانید بدون اینکه از یک شهر به دیگری سفر کنید، تنها با یک کلیک ساده، محموله لامپ مورد نظر خود را در تنوع بسیار زیاد، تنها با چند کلیک ساده سفارش دهید و بدون هیچ گونه دردسر خاصی، درب منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرید. 

خرید و فروش لامپ عمده آنلاین مزیت های بسیار زیادی برای خریدار دارد؛ یکی از مهم ترین این مزیت ها این است که شما با حجم وسیعی از تنوع در این محصول مواجه می شوید که با توجه به بودجه و شرایط خریدی که دارید می توانید تعداد مورد نیاز خود را از محصول انتخاب نموده و به صورت آنلاین وجه را پرداخت کنید. در کنار این مزیت، وقتی شما محموله به صورت آنلاین سفارش می دهید، مسئولیت سالم رسیدن بار به عهده تامین کننده است و در صورت بروز هر گونه خسارت بر محصولات محموله، این شرکت تامین کننده و وبسایت مورد نظر است که باید ضرر و زیان وارد شده جبران نماید. برای ثبت سفارش اینترنتی به صفحه اصلی سایت هدایت گستر مراجعه نمایید.بهترین فروشگاه لامپ

بهترین فروشگاه لامپ می تواند ویژگی های زیادی داشته باشد اما مهم ترین چیزی که نه تنها فروشگاه لامپ، بلکه تمامی فروشگاه ها باید از آن برخوردار باشند، اعتبار و انصاف است. بهترین فروشگاه لامپ، سعی می کند تا محصول را در مقرون به صرفه ترین حالت ممکن و با بهترین کیفیت وارد بازار کرده و به دست خریدار و مشتری برساند. علاوه بر این، معمولاً فروشگاه های لامپ معتبر، برای محصولات خود که اتفاقاً محصولات بسیار حساسی نیز هستند، یک ضمانت خاصی در یک محدوده زمانی مشخصی تعیین می کنند تا خیال مشتری از بابت دریافت محصول از شرکت مورد نظر راحت باشد. 

به طور کلی، انصاف و اعتبار و ارائه خدمات پس از فروش خوب، از مهم ترین فاکتورهایی هستند که بهترین فروشگاه لامپ باید از آن ها برخوردار باشد. البته موارد دیگری همچون، پرسنل کاربلد، مسئولان فروش خوب، بسته بندی با کیفیت و شیک، نحوه باربری و ارائه محصول به مشتری و سایر موارد نیز وجود دارند که می توانند در کنار یکدیگر، بهترین فروشگاه لامپ را تعریف کنند.  

خرید عمده لامپ ال ای دی، کم مصرف و هالوژن 

نه تنها خرید عمده لامپ، بلکه خرید هر محصولی به صورت عمده می تواند مزیت ها و ویژگی های خاص خودش را داشته باشد. اکثر مجموعه ها و مغازه های عرضه کننده انواع لامپ، خرید خود را به صورت عمده انجام می دهند. البته بهتر است بگوییم که این مجموعه های فروش مجبورند که خرید لامپ عمده را انجام دهند تا بتوانند نیاز بازار را تامین نمایند.

جالب است بدانید که خرید عمده لامپ می تواند از جاهای مختلفی انجام شود. مثلاً یکی از رایج ترین مکان هایی که خرید لامپ عمده از آن جا به مقدار بسیار زیادی انجام می شود، کارخانه های تولید لامپ است. خیلی از مغازه دارها و مجموعه های فروش لامپ، ترجیح می دهند تا خرید خود را مستقیماً از خود کارخانه ها انجام دهند. در واقع تنها تحت این شرایط است که این مجموعه ها قادر خواهند بود که فروش استانداردتر با سود بهتر و بیشتری داشته باشند. در ادامه قصد داریم تا درباره خرید عمده انواع لامپ و مزیت های و ابعاد مختلف دیگر آن برایتان صحبت کنیم. از این رو پیشنهاد می کنیم که برای آشنایی با این موارد، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.


مزایای خرید عمده لامپ

مزایای خرید عمده لامپ در حد خودش می تواند بسیار زیاد باشد. در واقع وقتی شما خرید عمده را مستقیماً از خود کارخانه ها و مجموعه تولید کننده انجام دهید، این شرایط را برای خودتان فراهم کرده اید که حاشیه سودی خودتان را بر روی محصول مورد نظر، بیشتر نمایید چرا که خرید مستقیم از کارخانه، باعث می شود که واسطه های فروش در این میان کمتر و کمتر شوند و در نتیجه این کمتر شدن واسطه ها، هزینه خرید اولیه پایین تر شده و سود نهایی بالاتر خواهد رفت. 

علاوه بر این ماجرای سود بیشتر در خرید عمده انواع لامپ، همچنین باعث می شود تا شما هزینه های کمتری را بابت جابجایی های مختلف این محصول انجام دهید. کما اینکه جدای بحث هزینه های مربوط به جابجایی، بر اثر جابجایی های زیاد، امکان شکسته شدن و یا آسیب دیدن محصول نیز وجود دارد. بنابراین وقتی شما لامپ را به صورت عمده خریداری می کنید، یک بار کار جابجایی آن را انجام می دهید و در طی این مسیر، یک بار هزینه می کنید و یک بار هم محصول را جابجا می کنید و نهایتاً ریسک و احتمال بروز انواع ضرر و زیان مالی را تا حد قابل توجهی کاهش خواهید داد. 


قیمت عمده لامپ چقدر است؟

مهم ترین عاملی که می تواند تحت شرایط خرید عمده لامپ، متغیر ماجرا باشد، قیمت عمده لامپ است. خیلی بدیهی خواهد بود وقتی که شما خرید لامپ را به صورت عمده انجام می دهید، قیمت تمام شده و نهایی برای شما کمتر حساب شود. در واقع شما وقتی لامپ را از نمایندگی های مجاز و یا خود تولید کننده و کارخانه خریداری می کنید، بدون استثنا، قیمت خیلی کمتری را بابت خرید لامپ پرداخت خواهید.

خیلی ساده است. وقتی شما از واسطه ها و ویزیتورهای مختلف، خرید لامپ را انجام دهید، مطمعناً تا این محصول به دست شما برسد، چندین بار دست چند نفر به عنوان واسطه جابجا شده است. اما وقتی شما خرید عمده را مستقیما از تولید کننده انجام دهید، به تبع، تعداد واسطه ها کمتر و کمتر شده و در نهایت قیمت تمام شده خرید عمده لامپ برای شما کمتر از حد معمول خواهد بود و این کاهش قیمت به دلیل کمتر شدن دست واسطه ها و حاشیه سود دخیل در خرید و فروش لامپ است. برای اطلاع از قیمت عمده محصولات به صفحه اصلی هدایت گستر مراجعه نمایید.سایت فروش عمده لامپ

امروزه دیگر نیازی نیست که برای خرید عمده انواع لامپ، مستقیماً به خود تولید کننده ها و کارخانه و یا نمایندگی های مختلف مجموعه های تولید کننده مراجعه نمایید. در حال حاضر اکثر تولید کنندگان، محصولات خود را در تنوع بسیار زیادی بر روی بستر مناسبی همچون وب سایت ها تعریف می کنند و متقاضی می تواند با بررسی هر محصول و مطالعه ویژگی ها و امکانات آن، هر تعداد که نیاز دارد را سفارش داده و در محل زندگی خود تحویل بگیرد. سایت های فروش لامپ، خدمات دیگری را نیز ارائه می دهند، مثلاً خیلی از مجموعه ها برای فروش آنلاین خود از طریق وب سایت شان، یک سری تخفیفات ویژه به صورت درصدی را ارائه می دهند که بسیار کاربردی است. 

سایت فروش عمده لامپ، سایت است که شما بدون اینکه نیاز باشد از یک محیط به محیط دیگری نقل مکان کنید، به راحتی هر چه تمام تر با تنوع بسیار زیادی از محصولات لامپی مواجه شده و در آسان ترین حالت ممکن، سفارش خود را بدون هیچ گونه دردسری ثبت کرده و نهایتاً پس از تسویه مبلغ نهایی به صورت آنلاین و دریافت رسید پرداخت، پس از چند روز سفارشات را درب منزل تحویل خواهید گرفت. 

بهترین شرکت فروش لامپ

یک شرکت فروش لامپ معمولاً می تواند هم تولید کننده باشد و هم می تواند تامین کننده و وارد کننده انواع محصولات لامپی باشد. اما چیزی که بهترین شرکت فروش لامپ را تعریف می کند، خدمات پس از فروشی است که مجموعه فروشنده پس از ارائه محصولاتش، برای مشتریان خود در نظر می گیرد. در واقع یک شرکت فروش لامپ، باید بتواند پاسخگوی نیازها و سوال ها و مشکلات و موارد خسارتی احتمالی محصولات خود باشد و خیال مشتری خود را از بابت محصول خریداری شده و خدمات پس از فروش آن راحت نماید. 

علاوه بر خدمات پس از فروش، بهترین شرکت فروش لامپ باید منصف، قابل اعتماد و با تجربه باشد تا بتواند محصول را در بهترین کیفیت ممکن به دست خریدار عمده و جزئی برساند.  سومین فاکتوری که می تواند بهترین شرکت فروش لامپ را تعریف کند، مشاوران فروش مجموعه خواهد بود. طبیعتاً مشتری برای شروع و ابتدای همکاری با مجموعه تولید کننده و یا تامین کننده، به یک سری راهنمایی ها و مشاوره های ابتدایی نیاز دارد. از این رو یک شرکت کاربلد و مجرب، سعی می کند تا با استخدام افراد حرفه ای و متخصص و کاربلد، راهنمایی ها لازم در مسیر تامین و خرید انواع لامپ به صورت عمده و جزئی را ارائه دهد. 


فروش عمده لامپ

امروزه شرکت های بسیار زیادی در کشور وجود دارند که در زمینه فروش عمده لامپ فعالیت می کنند. همانطور که می دانید، یکی از پر مصرف ترین قطعات و وسایل الکتریکی که در تمامی محیط ها حتی ساختمان های متروکه مورد استفاده قرار می گیرد، لامپ است. لامپ های دارای انواع مختلفی هستند و هر کدام مناسب یک محیط هستند. لامپ ها نقش بسزایی را در زندگی روزمره ما ایفا می کنند و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. به همین دلیل در زندگی روزمره از تنها وسیله ای که نمی توان فاکتور گرفت، لامپ است.

متاسفانه در روز های اخیر قیمت لامپ با افزایش چندین برابری مواجه بوده است و این امر سبب کاهش توان مردم برای خرید این محصول الکتریکی پر کاربرد گشته است. البته ناگفته نماند که لامپ های قدیمی و رشته ای نسبت به لامپ های جدید کم مصرف از قیمت بسیار ناچیزی برخوردار هستند. اما این امر بدان معنی نیست که استفاده از لامپ های جدید و کم مصرف را کنار بگذاریم و به فکر استفاده از لامپ های رشته ای پر مصرف باشیم. در ادامه با ما همراه باشید تا با نحوه خرید لامپ های کم مصرف با قیمت مناسب از مراکز فروش عمده لامپ بیشتر آشنا شوید.

مراکز خرید عمده لامپ

در سراسر کشور شرکت های بسیار زیادی وجود دارند که در زمینه واردات و پخش قطعات الکتریکی همچون لامپ فعالیت می کنند. اما برخی از شرکت ها فروش محصولات الکتریکی خود را به دست واسطه ها و بازاریابان می سپارند و این امر موجب می گردد تا قیمت قطعات الکتریکی همچون لامپ با افزایش چندین برابری مواجه گردد.

اما شرکت پخش و واردات قطعات الکتریکی هدایت گستر، خود به تنهایی محصولات خود را در بازار پخش می کند و این امر موجب مناسب بودن قیمت محصولات این شرکت می گردد. البته فراموش نکنید که شرکت هدایت گستر با اکثر شرکت های پخش قطعات الکتریکی در کشور قرارداد دارد و تامین کننده محصولات آن ها است. پیشنهاد می شود اگر در زمینه فروش خرده و عمده محصولات الکتریکی فعالیت می کنید، برای خرید عمده لامپ فقط و فقط به شرکت هدایت گستر مراجعه کنید تا بتوانید از مزایای فراوان محصولات این شرکت بهره مند شوید و لذت ببرید.

شرکت هدایت گستر یکی از برترین شرکت های پخش وسایل الکتریکی موجود در کشور است و از سابقه طلایی طولانی مدتی برخوردار است. شرکت هدایت گستر با اکثر شرکت های وارد کننده و پخش قطعات و وسایل الکتریکی قرارداد دارد و این امر ثابت می کند که خرید از این شرکت می تواند گزینه ای سودمند باشد. به همین دلیل پیشنهاد می شود برای خرید عمده لامپ فقط و فقط به همین شرکت مراجعه کنید تا بتوانید لامپ مورد نظر خود را با قیمتی مناسب تهیه کنید و لذت ببرید.فروش عمده لامپ توسط شرکت هدایت گستر

شرکت هدایت گستر یکی از برترین و مفید ترین شرکت های واردات و تولیدات قطعات الکتریکی همچون لامپ، موتور های الکتریکی، صفحات خورشیدی و ... در کشور محسوب می گردد که با شرکت هایی همچون پارس شوان، خزرشید، ایران زین، دلتا و دمنده طرف قرارداد است و تمامی کالا های مورد نیاز این کارخانجات را تامین می کند. این شرکت توانسته تا به امروز لامپ های کم مصرف مدرن و بسیار پر کاربرد را با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی و حتی طول عمر بالای تضمینی وارد بازار لوازم و وسایل الکتریکی نموده و آن ها را با قیمتی مناسب به دست مشتریان برساند.

شرکت های بسیار زیادی در کشور وجود دارند که در زمینه واردات و پخش قطعات الکتریکی همچون لامپ فعالیت می کنند. اما اگر به دنبال خرید لامپ به صورت عمده هستید، می بایست به برترین شرکت یعنی هدایت گستر که سال های طولانی است در زمینه فروش عمده لامپ فعالیت می کند مراجعه کنید تا بتوانید لامپ های کم مصرف و مدرن مورد نظر خود را با قیمتی بسیار مناسب و عالی خریداری نمایید و از خرید خود لذت ببرید.پخش عمده لامپ

امروزه نمایندگی و شرکت های بسیار زیادی وجود دارند که در زمینه پخش عمده لامپ فعالیت می کنند. همانطور که می دانید، لامپ ها در دسته پرفروش ترین و پر استفاده ترین ملزومات الکتریکی قرار دارند و هر جامعه ای نیاز شدیدی به لامپ و سیستم های روشنایی دارد. از این رو شرکت ها و نمایندگی های زیادی در سراسر کشور وجود دارند که در زمینه پخش و فروش عمده لامپ در سراسر کشور فعالیت می کنند.
شرکت هدایت گستر نیز یکی از برترین شرکت هایی است که در زمینه پخش و فروش عمده لامپ فعالیت طولانی مدت و درخشانی دارد. علاوه بر آن، شرکت هدایت گستر دارای عاملیت نمایندگی هایی همچون ایران زمین، دلتا، افلاک الکتریک و ... است تا بتواند جزو برترین توزیع کننده لامپ و ملزومات الکتریکی در کشور بشود. ناگفته نماند که شرکت هدایت گستر، همیشه در تلاش است تا بتواند تمامی محصولات الکتریکی و لامپ ها را با قیمتی مناسب به دست مصرف کنندگان عزیز برساند. در ادامه با ما همراه باشید تا با مزایا و نحوه پخش عمده لامپ متنوع بیشتر آشنا شوید.

مزایای پخش عمده لامپ به صورت متنوع

یکی از مهم ترین مزایای پخش عمده لامپ به صورت متنوع، کاهش تعداد واسطه ها و افزایش قیمت است. در مدت های نه چندان دور، افراد زیادی وجود داشتند که به عنوان واسطه بین مشتریان و تولید کنندگان قرار می گرفتند و سود کلانی را نصیب خود می نمودند؛ در چنین شرایطی، قیمت ملزومات الکتریکی به ویژه لامپ همیشه در حال افزایش بود. اما امروزه خوشبختانه شرکت های بسیار زیادی از جمله هدایت گستر وجود دارند تا بتوانند تمامی ملزومات الکتریکی علی الخصوص انواع لامپ ها را، با قیمتی بسیار مناسب و مقرون به صرفه و با کیفیتی تضمینی به دست مصرف کنندگان برسانند.

نیاز شرکت ها برای پخش عمده لامپ

یکی از مهم ترین نیاز شرکت های تولید و وارد کننده در کشور، نمایندگی های مجاز و معتبر در سراسر کشور است. شرکت های تولید یا وارد کننده به تنهایی نمی توانند محصولات خود را به فروش برسانند؛ از این رو، شرکت های معتبر و بزرگی همچون هدایت گستر در این صحنه وجود دارند تا بتوانند محصولات الکتریکی را از شرکت های تولید کننده و وارد کننده با قیمتی مناسب دریافت کنند و آن را با قیمتی مقرون به صرفه و عالی به دست مصرف کنندگان برسانند. به همین دلیل است که طرفداران شرکت های معتبر پخش عمده لامپ همچون هدایت گستر، همیشه در حال افزایش هستند.
پخش عمده لامپ پروسه طولانی مدتی را طی می کند تا به دست مشتریان برسد. از این رو شرکت های معتبری همچون هدایت گستر، تلاش می کنند تا این فرآیند را کوتاه کنند تا قیمت محصولات الکتریکی اعم از لامپ ها کاهش یابند و دست دلال ها از معامله کنده شود.


فروش انواع لامپ

فروش انواع لامپ، می تواند در بسترهای مختلفی انجام شود اما از آنجایی که لامپ یک محصول به شدت حساس تعریف می شود و امکان صدمه رسیدن به آن و یا ایجاد خسارت به واسطه این صدمه بسیار زیاد است، بهتر است که این فروش توسط مجموعه ها، کمپانی ها، نمایندگی ها و مغازه های معتبر و مجرب و با تجربه انجام شود. چرا که در این شرایط، شما با تکیه بر اعتبار و تجربه یک مجموعه فروش عمده لامپ، لامپ های مورد نظر خودتان را خریداری می نمایید. همان طور که می دانید، لامپ ها انواع مختلفی دارند و هر کدام از آن ها با هدف خاصی و برای مصارف تعیین شده ای، طراحی و اجرا شده اند. 

نیاز است بدانید که فروش انواع لامپ، می تواند بر حسب موارد مختلفی انجام شود و چیزی که انواع مختلفی از لامپ ها را ایجاد می کند، شکل ظاهری لامپ ها، نحوه ساختار آن ها و وظیفه تعیین شده برای آن ها است. یکی از بهترین مکان ها برای فروش لامپ، نمایندگی های مجاز برندهای معروف تولید لامپ در هر جای دنیا هستند. شما با خرید انواع لامپ از این نمایندگی ها، می توانید لامپ های مورد نیاز خود را در معقولانه ترین قیمت ممکن، تهیه کنید. در ادامه درباره انواع لامپ و ویژگی ها و کاربردهای هر کدام از این انواع، بیشتر توضیح خواهیم داد.


انواع لامپ و ویژگی های آن

  • لامپ رشته ای: 

این نوع لامپ ها یکی از قدیمی ترین انواع لامپ ها هستند که امروزه معمولاً مانند قبل مورد استفاده قرار نمی گیرند. نور این لامپ ها، بسیار درخشان و قوی است و از گرمای خاصی نیز برخوردار است. امروزه از لامپ های رشته ای تنها برای ایجاد یک فضای نوستالژیک و کلاسیک استفاده می شود. 

  • لامپ های LED SMD :

این لامپ ها یکی از پرکاربردترین انواع لامپ هستند که به دلیل به کار بردن تکنولوژی SMD در آن ها، از طول عمر و بازدهی بسیار بالایی برخوردار هستند. در واقع بهتر است بگوییم که از کنار هم قرارگرفتن تعداد زیادی لامپ کوچک SMD، نوری مناسبی در انواع لامپ های ال ای دی این چنین ایجاد می شود. این دسته از لامپ ها قابلیت پخش نور بسیار بالایی دارند و امروزه کارخانه های تولید لامپ، لامپ های حبابی و شمعی زیادی با این تکنولوژی، طراحی و تولید می نمایند. 

  • انواع لامپ های فلورسنت فشرده: 

مصرف انرژی این لامپ ها به نسبت بسیار پایین است و در کنار این مصرف انرژی بسیار کم، عمر بسیار طولانی نیز دارند. کاربرد این لامپ ها مانند لامپ های رشته ای است اما همان طور که گفتیم نور لامپ های رشته ای نوری گرم است ولی این نوع لامپ ها نور با تناژ سرد ایجاد می کنند. این لامپ ها در دسته لامپ های جیوه ای قرار می گیرند و با اینکه مقدار جیوه به کار رفته در ساختار آن ها بسیار کم است، اما باز هم باید در زمان استفاده از آن ها، مراقبت های لازم را به عمل آورد. 

  • لامپ ‌های LED فیلامنتی: 

به این لامپ ها، لامپ های LED رشته‌ ای نیز گفته می شود و به این دلیل این نام بر روی آن ها گذاشته شده که ظاهر این لامپ ها شباهت بسیار زیادی به لامپ های رشته ای کلاسیک دارد. اما این لامپ ها به طور کلی از مجموعه‌ LED های ریز کنار هم قرار داده شده تشکیل می شوند. افرادی که برای طراحی داخلی شکل ظاهری لامپ ها برایشان اهمیت زیادی دارد، می تواند از این لامپ های فیلامنتی برای تامین نور داخلی فضای خود استفاده نمایند. 

  • لامپ هالوژن: 

نوری که از این لامپ ساطع می شود، نوری سفید و مشابه نور طبیعی روز است. این لامپ ها مصرف انرژی بسیار پایینی دارند و حقیقتا استفاده از یکی از آن ها برای تامین نور فضا کفایت نخواهد کرد. 

  • لامپ های LED: 

شاید باورتان نشود اما لامپ های ال ای دی حدود بیست سال عمر می کنند و از مقرون به صرفه ترین لامپ های موجود محسوب می شوند. نور این لامپ ها به صورت کاملاً مستقیم و تند است و این لامپ ها جزو پرطرفدارترین انواع لامپ در بازار امروز هستند. 

فروش انواع لامپ در تهران

ویژگی های لامپ خوب چیست؟

طبیعتاً لامپ ها با توجه به ساختاری که دارند، یک محصول بسیار حساس تعریف می شوند. به همین دلیل لامپی می تواند یک لامپ خوب تعریف شود که نوردهی مناسبی داشته باشد، مصرف انرژی پایین و استانداردی برایش تعریف شده باشد، زیبایی ظاهری قابل قبولی داشته باشد و از همه مهم تر سلامت محیط زیست را به خطر نیندازد. در کنار تمامی این موارد باید به این موضوع نیز دقت کنید که از قیمت خرید معقولانه ای نیز برخوردار باشد. 

خرید اینترنتی لامپ

خرید اینترنتی لامپ، یکی از روش های بسیار رایج برای تهیه این کالا است. این کار به واسطه خرید اینترنتی، یکی از راحت ترین روش ها برای افراد است. در این شرایط شما با صفحات بسیار زیادی که تنوع بسیار بالای انواع لامپ برخوردار هستند، مواجه می شودی و در نهایت با بررسی های مختلف، تنها با چند کلیک ساده، محصول خریداری شده را درب منزل خود دریافت می کنید و این در شرایطی است که مسئولیت هر گونه آسیب احتمالی به محصول، بر عهده شرکت تامین کننده و وب سایت مورد نظر خواهد بود.

خرید لامپ از نمایندگی

یکی از امن ترین راه های فروش انواع لامپ، از طریق نمایندگی است. خرید از نمایندگی باعث می شود تا شما خریدی مطمئن تر و مقرون به صرفه تر داشته باشد. علاوه بر این خرید لامپ از نمایندگی این ویژگی را نیز دارد که محصول خریداری شده را تا مدت زمان تعریف شده ای، ضمانت می کند و هر گونه آسیب احتمالی به واسطه نمایندگی پیگیری شده و بر طرف می گردد. از این رو خیال شما از بابت خریدتان، کاملاً راحت خواهد بود. در انتها باید خدمت تان عرض کنیم که با توجه به موارد ذکر شده، بهتر است که شما خرید خود را از مکان هایی انجام دهید که فروش انواع لامپ را به واسطه برخورداری از نمایندگی برندهای معروف تولید کننده لامپ انجام می دهند، حالا این نمایندگی ها می توانند هم حضوری باشند و هم آنلاین!
خرید و فروش انواع لامپ

,

کارشناسان و مشاوران هدایت گستر آماده پاسخگویی به شما هستند

تماس تلفنی

031 - 91003141
021 - 91303336

ارسال پیام

مشاوره رایگان
کد امنیتی
+
=