,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

فیلترها

 • توان
  از
  تا
 • قیمت
  از
  تا
 • تولید کننده ها
  1
  1
  1
  2
  1
  4
  2
فیلتر محصولات
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

قیمت لامپ کم مصرف - خرید لامپ CFL

قبل از اینکه بخواهیم درباره قیمت لامپ کم مصرف و موارد تاثیرگذار بر روی آن برایتان صحبت کنیم، ابتدا بهتر است که اصلاً بدانیم لامپ های کم مصرف چه نوع لامپ هایی هستند، ساختمان آن ها چگونه است و از چه چیزهایی تشکیل شده اند و در چه مواردی کاربرد دارند. دانستن این اطلاعات به ما کمک می کند تا این لامپ ها و ابعاد مختلف کار با آن ها را بهتر و بیشتر بشناسیم و در نهایت بتوانیم عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت لامپ های کم مصرف را تشخیص دهیم و بر آن ها تسلط کافی داشته باشیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم که برای آشنایی با این موارد، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.


لامپ کم مصرف به چه لامپی گفته می شود؟

به لامپ های کم مصرف، لامپ فلورسنت فشرده نیز گفته می شود. این لامپ ها از خانواده لامپ های فلورسنت هستند که اتفاقاً در اکثر مکان های مسکونی و غیر مسکونی نیز کاربردهای خیلی زیادی دارند. تکنولوژی ساخت این مدل از لامپ ها بر اساس تخلیه الکتریکی گازی انجام شده و عموما کیفیت و بازده بالا، جزو بهترین ویژگی های این مدل لامپ ها شمرده می شوند. تحت تأثیر قرار دادن بخار جیوه موجود در گاز آرگون، باعث ایجاد یک نوع پلاسما می شود که این پلاسما از خود پرتو فرابنفش تولید می کند که این پرتو تحت تاثیر ماده فلورسنت موجود در ساختمان لامپ، به نور مرئی تبدیل می شود و نوردهی لامپ از همین واکنش و مسیر انجام می شود. لامپ های کم مصرف، ابعاد کوچکی دارند و به دلیل همین ابعاد کوچک، انعطاف خیلی بالایی در کارکرد برای مصرف کننده خواهند داشت. به طور کلی این لامپ از اجزایی مانند اتصال دهنده به سوکت برق، الکترود، مدار ترنسفورمر و لوله های شیشه ای با روکش فسفر داخلی ساخته شده است. برای اطلاع از قیمت لامپ کم مصرف برای خریداران عمده با کارشناسان فروش هدایت گستر تماس بگیرید.
مزایای لامپ کم مصرف چیست؟


 • عمر مفید طولانی:

این موضوع یکی از مهم ترین مزیت هایی است که درباره انواع لامپ کم مصرف بیان می شود. در واقع این موضوع، یکی از مواردی است که هر لامپی باید از آن برخوردار باشد. چرا که همان طور که می دانید، لامپ محصول بسیار حساسی است و برخورداری از عمر مفید طولانی، یک موضوع بسیار مهم و حیاتی تلقی خواهد شد.


 • کاهش هزینه های برق:

لامپ ها یک عامل مصرف کننده و در ارتباط با برق هستند که یکی از مهم ترین تاثیراتی که علاوه بر هزینه خود بر زندگی افراد می گذارند، هزینه های نهایی مصرف برق است. در این باره مزیت لامپ های کم مصرف این است که مصرف برق به شدت پایینی دارند و همین موضوع می تواند هزینه های قبض برق هر ماه شما را تا حد قابل توجهی کاهش دهد. مقرون به صرفه بودن قیمت لامپ کم مصرف یکی از مهم دلایل افراد برای خرید این لامپ می باشد.


 • کاهش آلودگی های مربوط به تولید برق در نیروگاه ها:

سومین مزیتی که می توانیم برای انواع لامپ های کم مصرف بیان کنیم نیز شامل این مورد خواهد شد.


 • کاهش گرمای محیط:

گرمای محیط نه تنها می تواند در فصول گرم سال برای مصرف کننده آزار دهنده باشد بلکه این شرایط را نیز دارد که عمر خود لامپ را نیز کاهش دهد. از این لامپ های کم مصرف از گرمای بسیار بالایی برخوردار نیستند و اصلا همین موضوع باعث می شود تا عمر طولانی نیز داشته باشند. 


هدایت گستر در نمایشگاه های تخصصی برق و روشنایی

خرید عمده لامپ کم مصرف از هدایت گستر

لامپ های کم مصرف انواع مختلفی دارند که هر کدام از این انواع نیز قیمت خاص خودشان را خواهند داشت. با این حال، طبیعی است که قیمت لامپ کم مصرف به نسبت قیمت لامپ های رشته ای کمی بالاتر حساب شود و این موضوع طبیعتاً به دلیل امکاناتی است که این لامپ ها در اختیار مصرف کننده قرار می دهند. اما این انتهای کار قیمت لامپ های کم مصرف نیست و عوامل مختلف دیگری همچون برند سازنده، شرکت سازنده، توان مصرفی، اندازه، بسته بندی و ... مواردی هستند که می توانند به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر روی قیمت یک لامپ کم مصرف تاثیر بگذارند. 

لامپ ها کم مصرف، در حال حاضر و در بازار امروزی طرفداران خاص خودشان را دارند. به دلیل یک سری محدودیت هایی که این مدل لامپ ها یعنی لامپ های کم مصرف ایجاد می کنند، موارد مصرف آن ها تا حد قابل توجهی کمتر شده است. با این حال، خرید عمده لامپ کم مصرف، همچنان یکی از راه هایی است که می تواند مقرون به صرفه ترین راه تامین انواع لامپ کم مصرف تعریف شود. 
انواع لامپ کم مصرف

به طور کلی، لامپ های کم مصرف در دو نوع لامپ کم مصرف فلورسنت فشرده و لامپ کم مصرف با تکنولوژی ال ای دی، به بازار عرضه شده و در بازار وجود دارند. البته باید خدمت تان عرض کنیم که همین دو نوع نیز، انواع خاصی از خودشان را در شکل و طراحی کلی لامپ دارند که می توانیم به لامپ کم مصرف پیچی، حبابی، طرح گل و ... نیز اشاره نماییم. در بین این دو نوع از لامپ های کم مصرف، لامپ های ال ای دی کم مصرف، یکی از پرطرفدارترین انواع لامپ ها معرفی می شود که کاربردهای بسیار زیاد دارد.

در نهایت حالا که با ابعاد مختلف انواع لامپ های کم مصرف آشنا شدیم، لازم است بدانید که در هنگام خرید انواع لامپ کم مصرف باید به چه نکاتی دقت نماییم. مواردی همچون توجه به توان مورد نیاز، توجه به شار نوری مورد نیاز، توجه به شکل ظاهری، توجه به دمای رنگ مورد نیاز، توجه به کیفیت و گارانتی داشتن لامپ و قیمت لامپ های کم مصرف مواردی هستند که باید در حین خرید این نوع لامپ به آن ها دقت شود. مهم ترین چیزی که در مورد استفاده از انواع لامپ کم مصرف باید به آن دقت شود، جلوگیری از شکستن این لامپ هاست چرا که جیوه موجود در ساختار این لامپ ها، ممکن است برای انسان و محیط زیست او بسیار خطر آفرین تلقی شود. همچنین استفاده از این لامپ ها در فواصل کمتر از  سانتی متری افراد، ممنوعیت جدی دارد. لامپ کم مصرف بزرگ به چه لامپی گفته می شود؟

بسیاری از لامپ ها انرژی زیادی مصرف می کنند و بعد از مدت زمان کوتاهی دیگر قابل استفاده نیستند و باید آنها را تعویض کرد. اما لامپ های کم مصرف امروزه جایگاه ویژه ای در بین سایر لامپ ها پیدا کرده است و جایگزین لامپ های پر مصرف شده است. این نوع از لامپ ها انرژی و برق بسیار کمتری را به نسبت سایر لامپ ها مصرف می کنند و عمر طولانی تری دارند و دیگر نیاز نیست که شما عزیزان نگران سوختن و از کار افتادن این لامپ ها بعد از گذشت مدت زمان کمی باشید.

 لامپ های کم مصرف بزرگ روشنایی زیادی دارند و قادر هستند به تنهایی اماکنی با مساحت های بزرگ را روشن کنند‌. به همین دلیل در بسیاری از اداره ها، شرکت ها و مراکز تجاری و خرید از لامپ های کم مصرف بزرگ استفاده می کنند زیرا نه تنها در مصرف انرژی صرفه جویی می شود، بلکه از لحاظ قیمت هم بسیار به صرفه و مناسب است. یکی دیگر از ویژگی های لامپ های کم مصرف این است که می توان زمان های طولانی از آن استفاده کرد. کیفیت و مناسب بودن قیمت لامپ کم مصرف بزرگ مهم ترین دلیل پر فروش بودن این لامپ ها در بازار هستند.


فروش لامپ کم مصرف نیم پیچ

قیمت لامپ کم مصرف بزرگ 

لامپ ها یکی از مهم ترین و کاربردی ترین کشفیات انسان ها هستند که امروزه در راحتی زندگی ما نقش اساسی و ویژه ای دارند. لامپ ها از گذشته تا به امروزه تغییرات زیادی در جنس، اندازه، رنگ و کیفیت داشته اند. همانطور که در متن بالا به آن اشاره کرده ایم، لامپ ها تنوع بالایی دارند و ما در این محتوا قصد داریم درباره لامپ های کم مصرف بزرگ و ویژگی های آنها و به ویژه عوامل موثر بر قیمت لامپ کم مصرف بزرگ، اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان بگذاریم و درباره آن صحبت کنیم. 

لامپ کم مصرف بزرگ یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین نوع لامپ ها هستند که در بسیاری از مکان ها مانند خانه، اداره، کارخانه ها، مدارس، مراکز خرید و ... از آن استفاده می شود. لامپ های کم مصرف در اندازه های مختلفی تولید می شوند که ابعاد بزرگ آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است و مورد استقبال عموم مردم واقع شده اند. در ادامه مقاله با لامپ های کم مصرف بزرگ بیشتر آشنا خواهیم شد.


عوامل مؤثر بر قیمت لامپ کم مصرف بزرگ

یکی از دلایل مؤثر بر قیمت لامپ کم مصرف بزرگ، برند سازنده این لامپ ها است‌‌. برخی از کارخانه ها و برند های معروف سازنده لامپ های کم مصرف بزرگ، به دلیل به کارگرفتن مواد اولیه فوق العاده باکیفیت و تضمین و دادن گارانتی به مصرف کننده، ممکن است این لامپ ها را با قیمت بالاتری به نسبت سایر شرکت های سازنده لامپ های کم مصرف بزرگ، به دست متقاضیان برساند‌. البته نوع بسته بندی این محصول نیز یکی دیگر از عوامل مؤثر بر قیمت لامپ کم مصرف بزرگ تعریف می شود. زیرا نوع بسته بندی این لامپ ها در کارخانه های سازنده یکسان نیست و با یکدیگر تفاوت دارند. علاوه بر مواردی که نام بردیم، دلایل و عوامل بسیار دیگری هم وجود دارد که می تواند بر قیمت لامپ های کم مصرف بزرگ مؤثر باشد.


مزایای لامپ کم مصرفنحوه عملکرد لامپ های کم مصرف چگونه بود و چرا مهم شد ؟

شاید برای شما جالب باشد که این تولید و اختراع قدم مفیدی برای کاهش آلودگی هوا باشد بنحوی که نه تنها گرمای تولید از روشن بودن لامپ کمتر می شود بلکه به کاهش گازهای گلخانه ای نیز کمک زیادی خواهد کرد. اولین بار لامپ فلورسنت فشرده توسط کوپر هیویت اختراع شد و بصورت محدود در صنایع و عکاسی مورد استفاده قرار می گرفت و بعدها توسط کمپانی جنرال الکتریک به تولید انبوه رسید.

فناوری بکار رفته در این نوع لامپ در واقع همان اثر فلورسانی است که با گرم شدن گاز نئون و آرگون توسط اعمال ولتاژ بر دو سر لامپ و آزاد شدن الکترون های ماده ی جیوه که مقدار کمی درون لامپ قرار دارد و با برخورد با پوشش فسفر که لایه ای در سرتاسر لامپ را پوشانده، موجب درخشندگی آن و نور دهی می شود. نور یکدست یکی از مزایای استفاده از لامپ های کم مصرف بجای لامپ های معمولی است و نور تولیدی یک لامپ کم مصرف در مقایسه با لامپ معمولی رشته ای 20 وات به ترتیب 60 لومن بر وات و 12 لومن بر وات خواهد بود و در حدود 80 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می شود.

گرمای تولید شده در لامپ های کم مصرف بسیار کمتر از لامپ های معمولی است بطوریکه در حدود 90 درصد انرژی را به گرما تبدیل می کند.کم بودن توان ورودی و توان مصرفی لامپ های کم مصرف تاثیر مطلوبی در مصارف صنعتی و خانگی می گذارد. با توجه به بالا بودن قیمت لامپ های کم مصرف اما به علت طول عمر بالاتر و صرف هزینه کمتر برق می توان به هزینه باصرفه به این موضوع نگاه کرد که بازخورد مناسب را در طولانی مدت می گذارد. انتخاب رنگ و طرح این نوع لامپ ها از مهمترین ویژگی لامپ های کم مصرف است از طرفی لامپ های پهن تر و پیچ بیشتر توان بیشتری دارند.

تفاوت لامپ کم مصرف و ال ای دی


تفاوت بین لامپ کم مصرف و لامپ مهتابی چیست؟

به صورت تخصصی وجود نیمه هادی های ولتاژ بالا و مدار الکترونیکی کم توان جایگزین روش قبلی که ایجاد ولتاژ بالا در استارت زنی شده است و نوع مواد فلورسنتی بکار رفته و شکل فیزیکی و ساختار این لامپ های کم مصرف سبب افزایش بازدهی و تولدی باکیفیت محصول شده است. تغییرات عمده ای که در لامپ های مهتابی نسبت به لامپ کم مصرف به وجود آمد می توان به موارد زیر اشاره کرد: کم شدن قطر لوله شیشه ای لامپ فلورسنتی، انحنای و پیچ های مکرر در ساختار لامپ به جهت برخورد الکترون به لایه ی پوشیده شده از فسفر، بکار گیری مدار الکترونیکی و افزایش فرکانس از هرتز به کیلوهرتز و تغییر در نوع مواد فسفری مورد استفاده در لامپ های کم مصرف. برای مقایسه قیمت لامپ کم مصرف و سایر محصولات از منوی سایت انتخاب کنید.


بهترین اقدام برای جمع کردن لامپ کم مصرف شکسته چیست؟

لامپ کم مصرف به علت خطرناک بودن بخاطر وجود جیوه در آن بهتر است قبل از دست زدن به خرده های آن لازم است پنجره ها را باز کنید و افراد را از اتاق خارج کنید و تهویه مرکزی را قطع کنید تا در اتاق های دیگر گاز ورود نکند. اقدام بعدی این است که بصورت مستقیم به لامپ کم مصرف دست نزنید بلکه با دستمال و دستکش و یا یک تکه کاغذ خرده های لامپ را درون ظرف شیشه ای درب دار یا کیسه پلاستیک بگذارید و از محل خارج کنید و سعی کنید خرده های ریزتر را با استفاده از چسب جمع آوری کنید.
نکات مهم در محل نصب لامپ کم مصرف

خصوصیاتی که در انتخاب لامپ در نظر می گیریم رنگ،نور ،شکل و محل نصب لامپ خواهد بود در محل هایی سقف کوتاه نباید از لامپ های رشته ای بصورت متوالی استفاده کرد باید در نظر داشت در سالن های بزرگ و محل های مثل بانک ها تناوب خاموش یا روشنی لامپ و مدت زمان روشن بودن برای بهتر نوردهی در محل مدنظر قرار گیرد.

برای محل هایی مثل راه پله یا سرویس بهداشتی به جهت کم بودن زمان روشن یا خاموش بودن استفاده از لامپ رشته ای مناسب است و در صورتیکه مدت زمان روشن بودن لامپ در محلی  بالا می رود مثل آشپزخانه،اتاق نشیمن  و پذیرایی منزل  بهتر است از لامپ های کم مصرف استفاده شود و هر چه تعداد خاموش و روشن شدن متناوب در لامپ کم مصرف کمتر شود طول عمر آن بالاتر می رود .

لامپ های کم مصرف فلوئورسنتی دارای لامپ های از جنس شیشه هستند و بخاطر قرار گیری مدار الکترونیکی به جهت روشن شدن لامپ  بدون سوسوزدن روشن می شود اما تا رسیدن به درخشندگی بیشتر و بازدهی بیشتر نیاز به زمان دارند اما لامپ های ال ای دی نور بیشتری نسبت به لامپ های کم مصرف معمولی دارد و بدون تأخیر و فوری روشن و خاموش می شوند و طول عمر بیشتر و نسبت به قطع و وصل شدن مقاوم هستند.


میزان مصرف لامپ کم مصرف

                    

قیمت لامپ کم مصرف چقدر است؟

امروزه با ورود چراغ های جدید کم مصرف به بازار، افراد بسیار زیادی به دنبال راه های استعلام قیمت لامپ کم مصرف هستند. در گذشته های نزدیک افراد مجبور به استفاده از لامپ های رشته ای پر مصرف و فلورسنت خطرناک بودند. اما خوشبختانه امروزه به لطف پیشرفت علم و تکنولوژی، متخصصان توانسته اند به وسیله دیود های نور دهنده، لامپ های کم مصرف را با عمر بسیار طولانی تولید نمایند.

لامپ های کم مصرفی که توسط کمپانی های معتبر تولید می شوند دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. البته در نظر داشته باشید که لامپ های کم مصرف دارای انواع مختلفی هستند و قیمت هر کدام از آن ها نسبت به یکدیگر متفاوت است. نا گفته نماند که لامپ های کم مصرف نسبت به انواع دیگر چراغ ها دارای عمر طولانی و مصرف برق بسیار کم تری هستند؛ این امر سبب شده بسیاری از افراد خرید لامپ های پر مصرف را کنار گذاشته و به خرید لامپ های کم مصرف روی آورند. در ادامه با ما همراه باشید تا با قیمت لامپ کم مصرف و انواع آن بیشتر آشنا شوید.
عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت لامپ کم مصرف

لامپ های کم مصرف دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام مناسب یک محیط هستند. متخصصان طبق توان مصرفی، لامپ های کم مصرف را دسته بندی می نمایند و قیمت آن ها تعیین می کنند. لامپ های کم مصرف از 5 وات الی 88 وات تولید می شوند. لازم به ذکر است که لامپ های کم مصرف 5 وات نسبت به دیگر لامپ ها از قیمت مناسب تری برخوردار است و بیشتر برای ساختمان های مسکونی و اتاق های کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. نا گفته نماند که توان روشنایی لامپ های کم مصرف 328 لومن است.

یکی دیگر از عوامل بسیار مهمی که نقش بسزایی را در افزایش قیمت لامپ های کم مصرف ایفا می کند، رنگ است. به دلیل استفاده از دیود های نور دهنده بک لایت دار، متخصصان قادر هستند این نوع چراغ را در رنگ های مختلف طبق سلیقه مشتریان تولید نمایند. لامپ های رنگی کم مصرف همچون زرد، قرمز و آبی نسبت به لامپ های کم مصرف مهتابی و آفتابی دارای قیمت بالا تری هستند.


استعلام قیمت لامپ کم مصرف

خوشبختانه به لطف علم و فناوری، شما می توانید در هر مکانی که حضور دارید برای استعلام قیمت لامپ کم مصرف در کمترین زمان ممکن به وسیله وبسایت های معتبر اقدام نمایید. پیشنهاد می شود برای خریداری لامپ کم مصرف با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی، از فروشگاه های معتبر یا نمایندگی های مجاز اقدام کنید تا بتوانید خریدی سودمندانه داشته باشید. در زمان خرید لامپ های کم مصرف به ضمانت نامه آن ها توجه کنید. دارا بودن ضمانت ممکن است سبب افزایش قیمت لامپ کم مصرف گردد، ولی دیگر خیال شما از بابت سوختن زود به زود لامپ آسوده می شود.


قیمت لامپ کم مصرف دلتا

قیمت لامپ کم مصرف دلتا

از مسائل مهمی که همیشه برای فروشندگان تولید کنندگان قطعات الکتریکی مطرح بوده است، عوامل موثر بر روی قیمت لامپ کم مصرف دلتا است. شرکت دلتا، یکی از برترین کارخانجات تولید لامپ در کشور محسوب می گردد که قادر است تمامی لامپ های کم مصرف را در انواع مختلف و با قیمت های متنوع به بازار عرضه کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با عوامل موثر بر روی قیمت لامپ های کم مصرف دلتا بیشتر آشنا شوید.


عوامل موثر بر روی قیمت لامپ کم مصرف دلتا

امروزه لامپ های کم مصرف دلتا، جایگزین بسیار خوبی برای لامپ های رشته ای پر مصرف و فلورسنتی خطرناک شده اند. علاوه بر آن، قیمت این نوع لامپ ها نسبت به لامپ های فلورسنتی بسیار مناسب تر است. به همین دلیل شما می توانید از آن ها به مدت زمان طولانی و بدون پرداخت هزینه های اضافه استفاده کنید. اما برای آن که بتوانید خریدی سودمندانه و مفید تری داشته باشید، پیش از خرید پیشنهاد می شود تمامی عوامل موثر بر روی قیمت لامپ های کم مصرف دلتا را بدانید.


 • نوع شکل لامپ

یکی از مهم ترین عواملی که بر روی قیمت لامپ کم مصرف دلتا تاثیر بسزایی دارد، شکل آن است. به طور استاندارد و معمولی، قیمت لامپ های کم مصرف دلتا مناسب و در رنج دیگر لامپ ها است. اما در برخی از مواقع به سفارش مشتریان شکل لامپ تغییر می کند و قیمت آن افزایش می یابد. علاوه بر آن، عوامل دیگر شکل همچون تمام پیچ، نیم پیچ و لوتوس بودن نیز می تواند نقش بسزایی را بر روی قیمت لامپ های کم مصرف دلتا ایفا کند.


 لامپ کم مصرف افراتاب • نوع ساختار لامپ

نوع ساختار، یکی دیگر از عواملی است که بر روی قیمت لامپ کم مصرف دلتا نقش بسزایی را ایفا می کند. در برخی از مواقع، به سفارش مشتریان، نوع ساختار لامپ تغییر می کند و سبب متنوع شدن رنگ آن و در نتیجه افزایش قیمت می شود. البته فراموش نکنید که توان مصرفی نیز می تواند سبب افزایش قیمت لامپ کم مصرف بشود. ارزان ترین لامپ های کم مصرف دلتا با توان مصرفی 18 و گران ترین آن ها با توان مصرفی 105 وات تولید و به بازار عرضه می شوند. البته فراموش نکنید که هر چقدر توان مصرفی بالا تر باشد، مصرف برق نیز افزایش می یابد.


 • مکان و شرایط مورد استفاده

در برخی از شرایط، استفاده از لامپ های کم مصرف دلتا کمی دشوار تر می گردد. از این رو متخصصان لامپ های کم مصرفی را با توجه به شرایط ویژه از جمله دما و حرارت بالا و حتی رطوبت طراحی کرده اند تا کاربران بتوانند از محصولات دلتا در هر شرایطی استفاده کنند و لذت ببرند. ناگفته نماند که هر چقدر لامپ با شرایط دشوار تری ساخته شود، قیمت آن چندین برابر افزایش می یابد. همانطور که در بخش های قبل به آن اشاره شد، عوامل بسیار زیادی وجود دارند که می توانند قیمت لامپ کم مصرف دلتا را افزایش دهند. پیشنهاد می شود پیش از خرید این لامپ و پرداخت هزینه، نوع استفاده و شرایط محیط را سنجش کنید تا بتوانید از محصولات دلتا نهایت سود را ببرید.


لامپ کم مصرف کوچک


قیمت لامپ شمعی کم مصرف

لامپ شمعی کم‌ مصرف جهت ایجاد روشنایی و زیباسازی لوسترها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لامپ‌ها به علت کم‌ مصرف بودن و زیبا بودن در لوسترها به کار برده می‌شوند تا علاوه بر ایجاد نور مناسب، در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی شود. در حال حاضر، برندهای مختلفی در حال تولید لامپ‌های شمعی کم‌ مصرف هستند که تنها برخی از آن‌ها با رعایت استاندارد‌های لازم، توانسته‌اند محصولات با کیفیتی به بازار ارائه کنند. برای اطلاع از قیمت لامپ کم‌ مصرف می‌توانید به لیست قرار داده شده در سایت هدایت گستر مراجعه کنید.

انواع لامپ شمعی کم‌ مصرف

لامپ شمعی کم‌ مصرف که اصولاً برای استفاده در لوسترها ساخته می‌شود، سه رنگ مختلف مهتابی، آفتابی و طبیعی دارد که‌ ترکیب این دو رنگ، باعث ایجاد یک نور ملایم و آرامش‌بخش برای فضای خانه می‌شود. سایز لامپ شمعی کم‌ مصرف کوچک است و توان بین پنج تا یازده وات دارد؛ همچنین از برق 220 ولت شهری تغذیه می‌کند و عمر مفید آن بیش از 15 هزار ساعت است. تکنولوژی پیشرفته به کار رفته در لامپ‌های شمعی به گونه‌ای است که موجب افزایش طول عمر آن‌ها شده که از این نظر نیز مقرون به صرفه هستند. این نوع لامپ‌ها در هنگام روشن بودن، تنها کمی‌گرما ایجاد می‌کنند. علاوه بر آن، به دلیل داشتن حباب دولایه، ضرری برای سلامت افراد به همراه نخواهند داشت. برای اطلاع از قیمت لامپ کم مصرف شمعی می‌توانید به لیست قیمت لامپ‌ها مراجعه کنید.


مزایای لامپ شمعی کم‌ مصرف

 • صرفه‌جویی در مصرف انرژی (75 درصد کاهش مصرف انرژی نسبت به لامپ‌های رشته‌ای)
 • دوام و طول عمر بالا
 • کمک به حفظ محیط زیست (به دلیل کاهش مصرف برق)
لامپ کم مصرف اشکی و کاربردهای آن

اگر برای خانه خود به دنبال لامپ هایی زیبا و متفاوت هستید، لامپ های اشکی می توانند گزینه مناسبی باشند. لامپ کم مصرف اشکی با برخورداری از طراحی نوآورانه ظاهری و ویژگی های منحصر به فرد، کیفیت بالایی را ارائه می دهد. این لامپ ها در کنار روشنایی بیشتر نسبت به لامپ های رشته ای قدیمی، مصرف انرژی بسیار پایینی دارند. از دیگر ویژگی های لامپ اشکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طول عمر بالا: اگر شرایط نگهداری این لامپ ها مناسب باشد، طول عمر بالایی خواهند داشت. لامپ های اشکی بادوام هستند و می توانند تا 25000 ساعت عمر کنند.
 • استفاده چندمنظوره: لامپ اشکی برای انواع نورپردازی های تزئینی مناسب است. از این لامپ در فضاهای مختلف خانه مانند؛ اتاق یا پذیرایی استفاده می شود.
 • تنوع و رنگ بندی: لامپ های اشکی با سه رنگ آفتابی، مهتابی و سفید تولید می شوند. تنوع رنگ، این امکان را ایجاد می کند تا از این لامپ ها در مکان های متفاوت و بر اساس سلیقه های مختلف استفاده شود. علاوه بر این، لامپ های اشکی به دو صورت شفاف و مات موجود هستند.
لامپ های اشکی بیشتر به عنوان لامپ های تزئینی در لوسترها و فضاهای کوچک استفاده می شوند. این لامپ ها عموما به صورت خوشه ای مورد استفاده قرار می گیرند و به صورت تکی کاربرد ندارند.

تفاوت لامپ اشکی با لامپ شمعی

لامپ های شمعی از نظر مصرف انرژی و روشنایی تفاوت چندانی با لامپ های اشکی ندارند. به طور کلی، این دو مدل لامپ، در طراحی و شکل با یکدیگر متفاوت هستند. لامپ شمعی به صورت شعله شمع تولید می شود در حالی که لامپ های اشکی با رسیدن به پایه باریک تر می شوند. علاوه بر این در قسمت بالایی لامپ کم مصرف اشکی، مقداری خمیدگی وجود دارد که آن را به شکل اشک در می آورد. این خمیدگی در لامپ های شمعی وجود ندارد.معایب لامپ شمعی کم‌ مصرف

لامپ شمعی کم‌ مصرف علاوه بر مزایای گفته شده، دارای معایبی نیز است. برای نمونه، این لامپ‌ها پس از گذشت زمانی در حدود 15 دقیقه پس از روشن شدن، بهترین عملکرد را دارند. علاوه بر آن، روشن و خاموش کردن لامپ از عمر آن می‌کاهد و احتمال دارد کارایی آن را کاهش دهد. مسئله نگران کننده‌ای که در مورد لامپ‌های کم‌ مصرف وجود دارد، وجود جیوه در پوشش شیشه‌ای لامپ است؛ زیرا این ماده شیمیایی خطرناک و سمی، پایداری زیادی دارد و برای محیط زیست خطرناک است.
در سال‌های اخیر قیمت لامپ کم‌ مصرف با افزایش نرخ ارز، افزایش زیادی داشته که برای انواع دیگر لامپ نیز شاهد این مسئله بوده‌ایم.

خرید لامپ شمعی کم‌ مصرف

علاوه بر در نظر گرفتن قیمت لامپ کم‌ مصرف، توجه به شرایط گارانتی شرکت تولیدکننده لامپ، یکی از مهم‌ترین فاکتور‌هایی است که باید در زمان خرید به آن توجه کرد. چرا که گارانتی به مشتری این اطمینان را می‌دهد که محصول خریداری شده را با خیال آسوده استفاده نماید. شرکت هدایت گستر محصولات خود را با گارانتی طولانی و معتبر به بازار ارائه می‌کند تا در صورت بروز هر گونه مشکل، کالا تعویض گردد. تفاوت لامپ کم مصرف ال ای دی و لامپ کم مصرف عادی 

بیش از یک چهارم قبض برق خانه یا محل کار شما مربوط به هزینه روشنایی آن است. لامپ ها مهم ترین تجهیزات روشنایی هستند که با انتخاب بهینه آن ها می توانید به کاهش هزینه برق مصرفی خود کمک کنید. از میان تنوع بالای لامپ های موجود در بازار، لامپ کم مصرف ال ای دی محبوبیت زیادی دارد؛ زیرا این لامپ ها بین 25 تا 35 درصد برق کمتری نسبت به لامپ های معمولی مصرف می کنند. از دیگر تفاوت های لامپ های ال ای دی با لامپ های کم مصرف عادی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لامپ های کم مصرف تنها 2 طیف نوری سفید گرم و سفید یخی هستند؛ در حالی که لامپ های ال ای دی طیف نوری گسترده ای دارند.
 • لامپ های کم مصرف دارای جیوه هستند که خطری برای سلامت انسان و آلودگی هوا محسوب می شود، اما لامپ های ال ای دی فاقد جیوه هستند.
 • نوری که از لامپ های کم مصرف عادی ساطع می شود، اثرات مخربی بر پوست انسان (در مدت زمان طولانی) دارد، اما نور ساطع شده از لامپ های ال ای دی کم مصرف کاملاً ایمن است. 

مهم ترین ویژگی ها و کاربردهای لامپ های ال ای دی

لامپ های ال ای دی بسیار کوچک هستند و می توان در ابعاد وسیع از آن ها استفاده کرد. علاوه بر این طول عمر لامپ کم مصرف ال ای دی 8 برابر بیشتر از لامپ های کم مصرف است. لامپ های کم مصرف ال ای دی قابلیت تحمل دمای بالا و پایین دارند؛ بنابراین می توانند به صورت وسیع در فضاهای باز مورد استفاده قرار بگیرند. نورپردازی نمای ساختمان، روشنایی سالن های ورزشی، تالارها و روشنایی شهرها از کاربردهای لامپ های ال ای دی کم مصرف هستند. علت چشمک زدن لامپ کم مصرف

چشمک زدن لامپ ها می تواند بعد از مدت کوتاهی به یک موضوع آزاردهنده تبدیل شود. لامپ ها، ممکن است بر اثر کاهش ولتاژ یا نوسان برق شروع به چشمک زدن کنند. علاوه بر این سو سو کردن لامپ ها می تواند دلایل دیگری نیز داشته باشد. اگر از چشمک زدن لامپ کم مصرف خود خسته شده اید باید علت آن را پیدا کنید. از مهم ترین دلایل چشمک زدن لامپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نقص درایور: وجود اشکال در درایور لامپ، یکی از رایج ترین دلایل چشمک زدن آن به شمار می رود. اگر لامپ شما چشمک می زند به احتمال زیاد باید آن را تعویض کرده و از لامپ سالم استفاده کنید.
 • مصرف برق بالای وسایل بزرگ: دیگر وسایل برقی در خانه شما ممکن است به صورت ناگهانی، برق زیادی مصرف کنند. این موضوع باعث می شود لامپ های خانه شما چشمک بزنند. در این صورت، احتمال وجود مشکل در سیم کشی وجود دارد که باید رفع شود.
 • اشکال در اتصالات: اتصالات کلید لامپ را بررسی کنید. اگر مشکلی در اتصالات کلید وجود داشته باشد، لامپ شروع به چشمک زدن می کند.
 • نوع لامپ: لامپ هایی با سن و دمای متفاوت، عملکرد متفاوتی نیز دارند. اگر لامپ شما سو سو می کند بهتر است نوع لامپ را در نظر بگیرید و از لامپ مناسب استفاده کنید.
 • شل بودن لامپ: از محکم بودن لامپ مطمئن شوید چرا که سفت نبودن لامپ می تواند باعث چشمک زدن آن شود.

به طور کلی، چشمک زدن لامپ ها ممکن است نشانه ایمن نبودن سیستم برق کشی باشد. وجود مشکل در سیستم برق کشی می تواند حوادث خانگی را در پی داشته باشد. به همین دلیل، پیدا کردن علت چشمک زدن لامپ و بر طرف کردن آن اهمیت بالایی دارد. برای اطلاع از قیمت لامپ کم مصرف برای خریداران عمده از منوی سایت وارد شوید.شکستن لامپ کم مصرف چه ضرری دارد؟

لامپ های کم مصرف دارای کاربرد بسیار گسترده ای هستند و مزایای بسیار زیادی دارند. البته، احتمال شکستن آن ها به دلایل مختلف وجود دارد. شکستن لامپ های کم مصرف باعث پخش شدن موادی در محیط اطراف می شود که بسیار مضر هستند. در واقع، این مواد می توانند برای سلامتی انسان، موجودات زنده و محیط زیست ضرر داشته باشند. به همین دلیل است که امروزه از لامپ های ال ای دی به جای لامپ کم مصرف استفاده می شود. 

مضرات شکستن لامپ های کم مصرف

لامپ های کم مصرف از جیوه ساخته شده اند. به همین دلیل، شکستن این نوع لامپ ها با عوارض ناشی از مسمومیت با جیوه همراه است. قرار گرفتن در معرض بخار جیوه می تواند مشکلات بسیار زیادی برای سلامتی ایجاد کند که برخی از مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • مشکلات تنفسی
 • حالت تهوع شدید
 • سردردهای شدید
 • لرزش در انگشتان دست و پا
 • از دست دادن کنترل عضلات بدن
 • مشکل در حافظه
 • بیماری های کلیوی
 • بیماری های قلبی
 • آسیب شدید به ریه
برخی از این مشکلات می توانند دائمی باشند در حالی که برخی دیگر به مرور از بین می روند. در صورت قرار گرفتن در معرض بخار جیوه برای مدت زمان طولانی، احتمال مرگ نیز وجود دارد. 

شدت آسیب های ناشی از شکستن لامپ های کم مصرف

به این نکته توجه داشته باشید که عوامل بسیار زیادی بر شدت عوارض ناشی از شکستن لامپ های کم مصرف تاثیر می گذارند. از مهم ترین آن ها می توان به مدت زمان قرارگیری در معرض جیوه، سن، وضعیت سلامتی و نحوه در معرض قرارگیری اشاره کرد. در مجموع، رعایت نکات ایمنی هنگام شکستن لامپ های کم مصرف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی ها و قیمت لامپ های کم مصرف، همین امروز با ما تماس بگیرید. لامپ کم مصرف ایران زمین؛ روشنایی خانه شما

در دنیای امروزی، لامپ از اهمیت بسیار زیادی در زمینه روشنایی برخوردار است. لامپ های کم مصرف به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارند، مورد توجه قرار گرفته اند. استفاده از این لامپ ها موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. برند ایران زمین از بهترین برندهای ایرانی در زمینه تولید لامپ های کم مصرف به شمار می رود. لامپ کم مصرف ایران زمین، گزینه های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. 

کیفیت لامپ های کم مصرف ایران زمین

لامپ های کم مصرف ایران زمین دارای طراحی بسیار متنوعی هستند. از محبوب ترین انواع لامپ های کم مصرف این برند می توان به لامپ های اشکی، حبابی و استوانه ای اشاره کرد. از این لامپ ها به دلیل کیفیت بسیار بالا در لوسترهای شاخه ای نیز استفاده می شود. لامپ های کم مصرف برند ایران زمین در اندازه ها و نوردهی های مختلف تولید و عرضه می شوند. از مهم ترین ویژگی های لامپ های ایران زمین می توان به تولید نور و گرمای کم، طول عمر بالا و مقاوم در برابر گرما اشاره کرد. ساخت لامپ های ایران زمین بر اساس استانداردهای روز دنیا انجام می شود. به همین دلیل، لامپ های ایران زمین دارای کیفیت بسیار بالایی هستند.  

خرید و قیمت لامپ های کم مصرف ایران زمین

لامپ کم مصرف ایران زمین را می توان در انواع مختلف خریداری کرد. این نوع لامپ ها با توجه به تنوع و کیفیت بسیار عالی که دارند، با قیمت مناسب و گارانتی تعویض به فروش می رسند. کیفیت لامپ های ایران زمین به راحتی با نمونه های خارجی رقابت می کند. بنابراین، خرید این نوع لامپ ها ازنظر اقتصادی مقرون به صرفه خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، همین امروز با ما تماس بگیرید.
,

کارشناسان و مشاوران هدایت گستر آماده پاسخگویی به شما هستند

تماس تلفنی

031 - 91003141
021 - 91303336

ارسال پیام

مشاوره رایگان
کد امنیتی
+
=