,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

فیلترها

 • توان
  از
  تا
 • قیمت
  از
  تا
 • تولید کننده ها
  2
  10
  4
  12
  9
  9
فیلتر محصولات
نمایش 1 تا 20 از 44 (3 صفحه)

قیمت لامپ اس ام دی - خرید لامپ SMD

یکی از مسائلی که برای تولید کنندگان و مشتریان قطعات الکتریکی مطرح است، قیمت لامپ اس ام دی است. امروزه با توجه به شرایط بحرانی اقتصادی و انرژی، متخصصان می بایست کالا هایی را تولید نمایند که حداقل مصرف انرژی، حداکثر بازدهی و قیمت مناسبی داشته باشند. یکی از مهم ترین کالا های امروزی که تمامی روشنایی به آن وابسته است، لامپ ها هستند. لامپ ها نقش بسزایی در زندگی روزمره دارند و وجود آن ها امری ضروری است. در گذشته از لامپ های رشته ای برای روشنایی استفاده می شد؛ اما لامپ های رشته ای بیش از 80 درصد نیرو الکتریکی را به انرژی گرمایی تبدیل می کردند که این امر سبب افزایش مصرف انرژی الکتریکی می شد.

امروزه بسیاری از شرکت ها توانسته اند لامپ های ال ای دی را در انواع مختلفی تولید نمایند. پس از لامپ های رشته ای، چراغ های فلورسنتی در اندازه های مختلف به بازار آمدند و از مصرف برق کمی برخوردار بودند. اما آن ها برای طبیعت و محیط زیست بسیار ضرر داشتن و گازی که درون آن ها وجود داشت، می تواند جان افراد را به خطر بیاندازد. اما پس از آن، لامپ های ال ای دی به بازار عرضه شدند و افراد دیگر لامپ های فلورسنت و رشته ای را کنار گذاشتند.

لامپ اس ام دی به چه نوع لامپی گفته می شود؟

پیش از آن که به قیمت لامپ اس ام دی بپردازیم، می بایست اطلاعات کاملی راجع به این محصول مفید و پر کاربرد داشته باشیم. لامپ های کم مصرف حبابی، دارای یک مدار سرشار از دیود های نور دهنده یا همان لامپ های ال ای دی هستند. دیود های نور دهنده درون لامپ های کم مصرف، نیاز به ولتاژ بسیار پایینی دارند و قادر به تولید روشنایی بسیار زیادی هستند. دیود های نور دهنده ای که بر روی لامپ های کم مصرف قرار دارند، دارای انواع متعددی هستند. یکی از انواع ال ای دی های موجود بر روی مدار لامپ های حبابی، دیود های نور دهنده اس ام دی است. این نوع دیود ها دارای مصرف برق بسیار کمتر و روشنایی بیشتر نسبت به دیگر انواع دیود های ال ای دی هستند.

عوامل موثر بر روی قیمت لامپ اس ام دی

دیود های اس ام دی نور دهنده که درون لامپ های حبابی کم مصرف قرار دارند، دارای انواع متفاوتی هستند. لامپ های اس ام دی دارای سایز های مختلفی هستند که هر چقدر سایز آن ها بزرگتر باشد، نور لامپ نیز بیشتر می شود. به همین دلیل، یکی از عوامل موثر بر روی قیمت لامپ های اس ام دی اندازه دیود های نور دهنده است.

یکی دیگر از عواملی که بر روی قیمت لامپ اس ام دی تاثیر بسزایی دارد، شار نوری است. طبیعتا هر چقدر که شار نوری لامپ های اس ام دی کمتر باشد، توان مصرفی و نور آن افزایش و در نتیجه قیمت لامپ گران تر خواهد شد. همانطور که دربخش های قبل به آن اشاره شد، لامپ های اس ام دی از مزایای فراوانی برخوردار هستند. پیشنهاد می شود برای استعلام قیمت لامپ اس ام دی به فروشگاه یا وبسایت های معتبر مراجعه نمایید.

SMD را می توانیم مخفف عبارت لاتین Surface Mount Devices معرفی کنیم که این عبارت به معنای “قطعات نصب سطحی” هستند؛ البته قطعاتی که از تکنولوژی SMT نیز برخوردار هستند. تکنولوژی ساخت تراشه های SMD، یک تکنولوژی بود که توسط دانشمندان بر روی لامپ های ال ای دی، پیاده سازی شد و زمینه را برای تولید لامپ های بسیار کارآمدتر، با تنوع رنگ بیشتر، وضوح بالاتر، حجم بسیار کمتر و زاویه دید گسترده تر فراهم نمود. 

اما مهم ترین ویژگی که در این لامپ ها لحاظ شده بود، موضوع صرفه جویی در مصرف انرژی بود. در واقع این لامپ ها از آن دسته لامپ هایی هستند که شما می توانید به عنوان یک لامپ مقرون به صرفه از آن ها استفاده نمایید. نام گذاری چیپ های اس ام دی معمولاً به صورت اعداد دو رقمی انجام می شود که این اعداد، نشان دهنده سایز چیپ ال ای دی هستند. نام هایی مانند 2835, 3528, 3020, 3030, 3535, 3014, 4014, 5050, 5060, 5730، از رایج ترین نام هایی هستند که برای نام این لامپ ها انتخاب می شوند.

کاربرد لامپ اس ام دی در منزلقیمت لامپ اس ام دی چقدر است؟

عوامل مختلفی هستند که می توانند بر روی قیمت لامپ اس ام دی SMD تاثیر بگذارند که از مهم ترین این عوامل می توانیم به مواردی همچون شار نوری و توان مصرفی اشاره نماییم. هر چقدر مقدار این دو کمیت در ساختار لامپ بالاتر در نظر گرفته شده باشد، قیمت لامپ های اس ام دی SMD نیز به همان ترتیب بالاتر خواهد بود. اما تنها این دو عامل نیستند که می توانند بر روی قیمت نهایی یک محصول تاثیر بگذارند. 

مورد تاثیر گذار دیگر را می توانیم، مواد اولیه ای که لامپ از آن ساخته شده است، تعریف کنیم. هر چقدر کیفیت مواد اولیه ای که لامپ های اس ام دی از آن ها ساخته شده اند بالاتر باشد، قیمت لامپ نیز به همان نسبت بالاتر خواهد شد. به طور کلی قیمت لامپ اس ام دی SMD، در رنج قیمت های تقریباً بالا در نظر گرفته می شود اما نکته جالب درباره این قیمت بالا این است که با توجه به کم مصرف بودن این لامپ ها، اکثر هزینه هایی که بابت خرید آن ها پرداخت شده، دوباره به شما بازگشت خواهد خورد. برای اطلاع از جشنواره های هدایت گستر به صفحه اصلی این سایت مراجعه نمایید.


مهم ترین مزایای لامپ اس ام دی

فاکتورهای خیلی زیادی هستند که می توانند مزیت های لامپ های اس ام دی SMD را تعریف نمایند. در ادامه به بررسی مهم ترین این فاکتورها خواهیم پرداخت.

 • گستره نور مناسب:

زاویه پخش نور برای این لامپ ها، چیزی حدود 120 درجه تعریف می شود. این زاویه نشان دهنده این است که گستره نوررسانی توسط این لامپ بسیار زیاد است. در واقع شما با نصب انواع لامپ های اس ام دی SMD، یک گستره نور مناسب و بدون زاویه های شدید خواهید داشت که فضا را برای شما دلنشین تر می کند.


 • طول عمر بالا:

مزیت دیگری که اکثر لامپ های اس ام دی از آن برخوردار هستند، این است که طول عمر این لامپ ها به شدت بالاست. در واقع هزینه ای که برای خرید این لامپ ها پرداخت می شود با کارایی و طول عمر بالای این لامپ ها دوباره تامین خواهد شد.


 • صرفه جوی در مصرف انرژی:

شاید این مورد یکی از مهم ترین موارد باشد که ما از یک لامپ با کیفیت انتظار داریم. لامپ های اس ام دی SMD، یکی از مهم ترین و بهترین لامپ هایی هستند که شما می توانید داشته باشد. بهره نوری بالای این لامپ ها، حاصل تکنولوژی و فناوری به کار رفته در آن ها است.


 • کم کردن حرارت ناشی از ایجاد نور:

داغ شدن و بالا رفتن حرارت کلی لامپ، یکی از مهم ترین موضوعاتی است که می تواند لامپ را از بین ببرد. اما لامپ های اس ام دی SMD از این قابلیت برخوردار هستند که وجود آلومینیوم در ساختار PCB بُرد و همچنین در بدنه لامپ ها این زمینه را فراهم می کند که گرمای زیاد ناشی از روشن ماندن لامپ را به خود جذب کرده و از داغ شدن ال‌ ای دی‌ های لامپ و در نهایت از کار افتادن یا سوختن آنها جلوگیری به عمل می آورد. 


نصب پنل اس ام دی توکار


کاربردهای لامپ اس ام دی

لامپ های اس ام دی SMD با توجه به تکنولوژی ساختی که دارند، از قابلیت های مختلفی نیز برخوردار هستند. این موضوع باعث می شود تا از آن ها در موارد مختلفی همچون نورپردازی نمای ساختمان، نورپردازی باغچه و باغ، استفاده در نور اتومبیل ها، ایجاد نوری همانند نور روز در ادارات و سالن های همایش استفاده شود. همچنین موارد دیگری همچون نورپردازی در سقف کهکشان در سقف آسمان مجازی، صفحات نورپردازی سقف کاذب متحرک و همچنین نورپردازی گلخانه ای، از جمله مهم ترین کاربردهای لامپ اس ام دی SMD هستند. 

خرید عمده لامپ اس ام دی با قیمت مناسب

برای خرید عمده لامپ اس ام دی SMD نیز مانند سایر محصولات، می توانید از نمایندگی های مجاز این محصولات اقدام نمایید. به هر حال، لامپ، محصول بسیار حساسی است و شما برای خرید عمده آن، حتما باید از یک فروشگاه معتبر و کاربلد متعهد و با تجربه کمک بگیرید. یکی از مهم ترین مزیت هایی که ضمن خرید عمده لامپ اس ام دی می تواند برای شما تعریف شود، کم شدن قیمت نهایی برای مصرف کننده است. در واقع شما با خرید عمده، قیمت لامپ اس ام دی SMD را تا حد قابل توجهی، کاهش خواهید داد.  لامپ اس ام دی شاخه ای 

به طور کلی لامپ های اس ام دی SMD شاخه ای، همان لامپ های ال ای دی متری هستند، که در بسیاری از نور پردازی ها از این نوع لامپ ها استفاده می شود. بر روی نوار آلومینیومی لامپ های ال ای دی شاخه ای، تعدادی از ال ای دی smd قرار گرفته اند که سبب می شوند استحکام آنها افزایش یابد و تبادل حرارتی مناسب با محیط به وجود بیاید. یکی دیگر از مهمترین ویژگی های این نوع لامپ بالا بودن تعداد رنگ و داشتن طول عمر طولانی نسبت به لامپ های شلنگی نیز است. بالا بودن طول عمر این لامپ به دلیل با کیفیت بودن چیپ های SMD و ساختار مناسب تبادل حرارتی است که باعث می شود در دکوراسیون های داخلی و نور پردازی فضاهای مختلف مورد توجه قرار بگیرد. البته که این لامپ ها به دلیل نداشتن محافظ، ضد آب نیستند و از آن ها نمی شود در مکان های مرطوب و فضای باز استفاده کرد.

عوامل موثر در قیمت لامپ اس ام دی شاخه ای

یکی از موضوع هایی که قرار است ما امروز در مورد آن صحبت کنیم، قیمت لامپ اس ام دی SMD شاخه ای است. حال اگر شما هم به این موضوع علاقه مند هستید و دوست دارید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید با ما تا انتهای این محتوا همراه باشید. امروزه پیشرفت های زیادی در صنعت نورپردازی و روشنایی به وجود آمده است. با پر رنگ شدن نقش لامپ های اس ام دی SMD در زندگی روزمره ما، دست طراحان داخلی نیز برای ایجاد فضایی نورپردازی شده به اشکال مختلف، بسیار باز است. یکی از این لامپ ها، اس ام دی شاخه ای نام دارد. معمولاً از این لامپ ها در نور پردازی دکوراسیون استفاده می کنند. اس ام دی SMD شاخه ای از قیمت بسیار مقرون به صرفه ای برخوردار است. علاوه بر این، تنوع کلی این لامپ ها در رنج های 12v و 220ولت بسیار بالاست و اصلا یکی از دلایل پرطرفدار بودن این لامپ ها نیز همین موضوع تعریف می شود.

عوامل مختلفی هستند که می توانند بر روی قیمت لامپ اس ام دی SMD شاخه ای تاثیر بگذارند. در واقع در بازار لامپ، قیمت های گوناگونی ارائه داده می شود که بعضی از آن ها نامعقول و غیر واقعی هستند. اولین نکته ای که تاثیر زیادی در قیمت این محصول دارد، برند و کارخانه تولید کننده است. برندهای معروف، عموماً انواع لامپ اس ام دی و شاخه ای را با کیفیت بالا و قیمتی مقرون به صرفه طراحی و تولید می کنند. طبیعتاً هر چقدر برند تولیدی لامپ معروف تر باشد، قیمت نهایی نیز به همان نسبت بالاتر خواهد بود. 

عوامل مختلفی وجود دارند که می تواند بر روی قیمت این نوع لامپ ها تاثیر بگذارد. از جمله سایر این موارد می توانیم به رنگ، نوع چیپ، تعداد شاخه های لامپ هم اشاره کنیم. در کل باید بگوییم تمام جزئیات و مشخصات فنی لامپ به شکل مستقیم و غیر مستقیم می تواند بر روی قیمت نهایی محصول تاثیر بگذارد.به طور کلی قیمت لامپ اس ام دی شاخه ای در بازار ایران به دلیل نوسانات ارزی و وجود تحریم ها، هیچگاه ثابت نبوده و همیشه در حال تغییر است. از این رو ارائه یک قیمت ثابت به عنوان قیمت لامپ اس ام دی SMD، امری غیر معقول خواهد بود.  

ساختار لامپ اس ام دی

آیا با ساختار لامپ SMD آشنایی دارید ؟

هر لامپ اس ام دی دارای بدنه و درایور یا مدار یکسو کننده و برد ال ای دی  است .پر کاربردترین لامپ اس ام دی SMDمدل ادیسونی (حبابی) است. بهترین بدنه برای لامپ اس ام دی، آلومینیوم است که از نظر مقرون به صرفه بودن و قابل آلیاژ شدن و در دسترس بودن و انعطاف پذیری داشتن حائز اهمیت است اما در برخی بدنه ها از سرامیک و پلاستیک فشرده برای کم شدن انتقال حرارت نیز استفاده می شود و روکش حبابی از پلاستیکی مات ساخته شده است.

یکی از لامپ های پر استفاده در نماهای ساختمانی پرژکتور های اس ام دی SMD است که مقاومترین نوع محصول نور و روشنایی از نظر نفوذ آب و خاک و غبار که بر حسب کد دورقمی IP اس ام دی می توان توان لامپ ها را سنجید و برحسب آن مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از علت های خراب شدن لامپ اس ام دی، مربوط به مبدل یکسو کننده لامپ اس ام دی است که برق 220 ولت شهری را به برق مستقیم در بازه ی مثبت و منفی 40 مورد استفاده لامپ اس ام دی قرار می دهد.

پاور ال ای دی ها بدون نیاز به تبدیل از ولتاژ 220 ولت شهری استفاده می کند اما به علت مشکلاتی از جمله چشمک زدن چراغ روشنایی و دیگری خراب شدن یک تراشه باعث از کار افتادن این نوع لامپ ها می شود. برد ال ای دی همانند بدنه آن است که از جنس آلومینیوم ،پلاستیک فشرده و یا سرامیک است و بر روی برد، تراشه های اس ام دی SMD به صورت سری و موازی مداری نصب و آلیاژ می شوند. به چیدمان این تراشه ها با توجه به ولتاژ و جریان خروجی در این نوع قرار دهی و بدون پایه بودن این تراشه ها مونتاژ سطحی می گویند.

نور پردازی منزل با انواع لامپ اس ام دی


چرا وجود خمیر سیلیکون در این نوع لامپ ها به ویژه در لامپ های حبابی ضروری است؟ 

وجود دو ورودی مثبت و منفی به جهت تولید نور که در ابعاد بزرگتر این ورودی ها بیشتر می شود باعث تولید گرمای می کند که از این رو به خاطر عدم فضای گردش هوا در این فضا لازم است برای انتقال گرما از خمیر سیلیکون که گرما را به برد آلومینیومی منتقل می کند استفاده شود.


آنچه در مورد تراشه های لامپ SMD باید بدانیم

تراشه ها در ابعاد و اندازه های متفاوتی بستگی به کاربرد آن تولید و مورد استفاده قرار می گیرند از متداول ترین نوع آن می توان به لامپ های اس ام دی 5050 و 3525 نام برد نام گذاری این نوع لامپ ها بر اساس سایز و نام چیپ و یک عدد چهار رقمی است که در نوع اول SMD5050 در سایز 50 میلی متر و نوع دوم در سایز 35 میلی متر عرض تولید می شود. این تراشه ها دارای ساختاری مسطح هستند و تراشه های لامپ اس ام دی SMD به طور یکنواخت پخش می شود. هر دیود یک مدار جدا و یک آند و کاتد دارد. طیف رنگی تراشه های لامپ های اس ام دی SMD، قرمز ،سبز و آبی است و این تراشه ها می توانند نور خروجی را در هر دیود مورد نظر منتشر کند.

لامپ اس ام دی پنلی

لامپ اس ام دی بروکس

یکی از مسائلی که برای مشتریان فروشگاه های لوازم الکترونیکی مطرح است، قیمت لامپ اس ام دی SMD بروکس است. امروزه لامپ های جدید و کم مصرف ال ای دی و اس ام دی  جایگزین لامپ های پر مصرف شده اند. در گذشته، لامپ های پر مصرف به دلیل گرمای بالا عمر بسیار کمی داشتند و انرژی الکتریکی را به گرمایی تبدیل می نمودند و این امر سبب افزایش مصرف برق آن ها می شد. اما خوشبختانه، امروزه شرکت های تولیدی لامپ و لوازم الکتریکی مرغوب از جمله بروکس، به تولید لامپ های اس ام دی و ال ای دی پرداخته اند تا بتوانند جلوی افزایش مصرف برق را بگیرند.

جالب است بدانید لامپ های اس ام دی بروکس 0/1 لامپ های پر مصرف، برق مصرف می کنند و 99 درصد انرژی الکتریکی را به انرژی نورانی تبدیل می نمایند. به همین دلیل، استفاده از لامپ اس ام دی بروکس می تواند در کاهش هزینه قبوض برق نقش اساسی را ایفا نماید. پیشنهاد می شود اگر قصد خرید لامپ های نو برای خانه یا محل کار خود دارید، می توانید لامپ های اس ام دی بروکس را خریداری نمایید و از مزایای فراوان آن بهره مند شوید. البته، پیش از خرید می بایست قیمت لامپ اس ام دی SMD بروکس را استعلام بگیرید تا بتوانید خریدی مقرون به صرفه داشته باشید.

لامپ اس ام دی سقفی در اشپزخانه

قیمت لامپ اس ام دی بروکس

 لامپ های اس ام دی بروکس از مزایای فراوانی برخوردار هستند و قیمت بسیار مناسبی دارند. قیمت لامپ های اس ام دیSMD بروکس نسبت به دیگر لامپ ها بسیار مناسب است و شما می توانید آن ها را با هزینه کمی خریداری نمایید و خانه یا محل کار خود را پر نور کنید و دیگر نگران مصرف انرژی نباشید.


عوامل موثر بر روی قیمت لامپ اس ام دی بروکس

یکی از عواملی که برروی قیمت لامپ های اس ام دی SMD بروکس موثر است، نوع ظرفیت لامپ است. لامپ های اس ام دی بروکس دارای ظرفیت 5 تا 55 وات هستند. طبیعتا هر چقدر که توان و ظرفیت لامپ افزایش یابد، تعداد اجزای به کار رفته و دیود های ال ای دی آن نیز افزایش می یابد و در نتیجه قیمت زیاد تر می شود. به همین دلیل، می بایست پیش از خرید تشخیص دهید که کدام لامپ مناسب فعالیت شما است.

یکی دیگر از عوامل موثر بر روی قیمت لامپ اس ام دی SMDبروکس، رنگ های آن است. به طور کلی، لامپ های اس ام دی بروکس به دو صورت آفتابی و مهتابی تولید می شوند. البته، برخی از لامپ های اس ام دی به سفارش مشتری در رنگ هایی همچون سبز، قرمز، زرد و ... تولید می شوند. اما ارزان ترین قیمت، به لامپ اس ام دی بروکس مهتابی اختصاص دارد چرا که دیود های آن دارای مقاومت های کمتری است. جالب است بدانید که عمر لامپ های مهتابی اس ام دی SMD نسبت به لامپ های دیگر بیشتر است.


چگونه لامپ اس ام دی بروکس را با قیمتی مناسب خریداری نماییم؟

برای خرید و استعلام قیمت لامپ اس ام دیSMD بروکس در رنگ ها و توان های مختلف، می توانید با مراجعه به فروشگاه های لوازم الکترونیکی معتبر در سطح شهر خود اقدام نمایید. علاوه بر آن، می توانید با استفاده از وبسایت های معتبر اینترنتی برای استعلام قیمت و خرید لامپ اس ام دی بروکس اقدام نمایید. لامپ های اس ام دی بروکس مصرف برق بسیار کمی دارند ولی در عوض روشنایی بسیار زیادی را به ارمغان می آورند. به همین دلیل پیشنهاد می شود که اگر قصد خرید لامپ دارید، حتما لامپ های اس ام دیSMD بروکس را خریداری نمایید.

حضور شرکت هدایت گستر در نمایشگاه تهران

قیمت لامپ اس ام دی سقفی

قیمت لامپ اس ام دی سقفی، یکی از مهم ترین مسائلی است که مورد توجه متخصصان و دارندگان فروشگاه لوازم الکترونیکی همیشه قرار گرفته است. لامپ های اس ام دی سقفی نسبت به دیگر لامپ ها دارای مزایای بسیار بیشتری هستند و می توانند روشنایی بیشتری را با مصرف برق بسیار کم تری تولید نمایند و زیبایی و درخشش را برای هر ساختمانی به ارمغان آورند. در ادامه با ما همراه باشید تا با قیمت لامپ اس ام دی سقفی و عوامل موثر بر روی قیمت آن بیشتر آشنا شوید.

بررسی عوامل موثر بر قیمت لامپ اس ام دی سقفی

یکی از موضوع هایی که قرار است ما امروز در مورد آن صحبت کنیم، قیمت لامپ اس ام دی SMDسقفی است. حال اگر شما هم به این موضوع علاقه مند هستید و دوست دارید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید با ما تا انتهای این محتوا همراه باشید. امروزه پیشرفت های زیادی در صنعت نورپردازی و روشنایی به وجود آمده است. با پر رنگ شدن نقش لامپ های اس ام دی در زندگی روزمره ما، دست طراحان داخلی نیز برای ایجاد فضایی نورپردازی شده به اشکال مختلف، بسیار باز است. یکی از این لامپ ها، اس ام دی SMD سقفی نام دارد. معمولاً از این لامپ ها در نورپردازی دکوراسیون استفاده می کنند. اس ام دی  SMD سقفی از قیمت بسیار مقرون به صرفه ای برخوردار است. علاوه بر این، تنوع کلی این لامپ ها بسیار بالاست و اصلا یکی از دلایل پرطرفدار بودن این لامپ ها نیز همین موضوع است.

پنل مربعی اس ام دی


ویژگی های لامپ اس ام دی سقفی

لامپ های اس ام دی به دو صورت روکار و توکار به بازار عرضه می شوند و هر کدام دارای کاربرد های متنوعی هستند. لامپ های اس ام دی توکار سقفی بیشتر برای سازه های کناف و نورپردازی های مخفی مورد استفاده قرار می گیرند تا بتوانند زیبایی بیشتری ایجاد کنند. لازم به ذکر است که قیمت لامپ اس ام دی سقفی توکار نسبت به بیرون کار ارزان تر است. ناگفته نماند که لامپ های اس ام ای سقفی دارای رنگ های متنوعی است که طبق سلیقه مشتریان تولید می گردد.

برخی دیگر از لامپ های اس ام دی سقفی به صورت روکار تولید می شوند و برای ساختمان های تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. فرم لامپ های اس ام دی سقفی رو کار از جنس آلومینیوم و فایبر گلاس است و بر اساس سلیقه مشتریان در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید می گردد. این نوع چراغ، در اشکال هندسی مختلفی از جمله مربع و دایره تولید می شود و نصب آن بسیار ساده است. ناگفته نماند که قیمت لامپ اس ام دی سقفی روکار نسبت به توکار گران تر است.


قیمت انواع لامپ اس ام دی سقفی

عوامل ظاهری نقش بسزایی بر روی قیمت لامپ اس ام دی سقفی دارند. اما این بدان معنا نیست که عوامل فنی نقشی در تعیین قیمت لامپ های سقفی اس ام دی ندارند؛ عواملی همچون نوع مقاومت مدار ها، آیسی ها، نوع لامپ ال ای دی، نوع پنل بک لایت دار و ساده نیز نقش بسزایی در افزایش قیمت لامپ های اس ام دی سقفی دارند. البته پیشنهاد می شود برای خرید لامپ های سقفی اس ام دی با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا از طریق وبسایت های اینترنتی معتبر اقدام نمایید. برای استعلام دقیق قیمت لامپ اس ام دی سقفی، می توانید به وبسایت های معتبر یا فروشگاه و یا حتی نمایندگی های مجاز قطعات الکتریکی در شهر خود مراجعه کنید تا بتوانید این چراغ مرغوب و مقرون به صرفه را با قیمتی عالی خریداری نمایید.

لامپ های مناسب برای لوسترهای مدرن


قیمت لامپ اس ام دی لوستری

یکی از بهترین راه ها برای استعلام قیمت لامپ اس ام دی لوستری، مراجعه به وبسایت های معتبر اینترنتی یا نمایندگی های مجاز در سراسر کشور است. امروزه لوستر ها در تمامی منازل وجود دارند و لازمه روشنایی آن ها، لامپ های اس ام دی لوستری است. در گذشته های نزدیک افراد برای روشنایی لوستر ها مجبور به استفاده از لامپ های شمعی رشته ای بودند که متاسفانه آن ها از طول عمر خوبی برخوردار نبودند.
اما خوشبختانه متخصصان در سال های اخیر توانسته اند با فناوری اس ام دی، لامپ های لوستری را در شکل های متفاوت متناسب با نوع سلیقه مشتریان تولید کنند. قیمت لامپ اس ام دی لوستری، به عوامل مختلفی بستگی دارد. از عواملی که نقش به سزایی را در قیمت لامپ های اس ام دی لوستری ایفا می کنند، می توان به طول عمر، میزان شار نوری، نوع متریال، نوع چیپ و نوع لنز اشاره نمود. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع لامپ های اس ام دی لوستری و قیمت آن ها بیشتر آشنا شوید.

لامپ لوستری مات

یکی از پرفروش ترین انواع لامپ های اس ام دی لوستری، لامپ مات است. لامپ های مات لوستری اس ام دی، همانند دیگر انواع لامپ های لوستری هستند ولی بر روی آن ها یک لایه پلی اتن نسبتا مات قرار دارد که باعث جذابیت بیشتر لوستر می گردد. لامپ های لوستری مات، از نظر ساختاری با دیگر انواع لامپ های اس ام دی لوستری هیچ گونه تفاوتی ندارند؛ اما نوع روکش موجود بر لامپ های اس ام دی مات، قیمت آن را نسبت به سایر لامپ ها افزایش می دهد. البته ناگفته نماند که قیمت لامپ اس ام دی لوستری، نسبت به دیگر انواع لامپ ها کمی بالاتر است.

لامپ اس ام دی لوستری


لامپ اس ام دی لوستری شفاف

لامپ های اس ام دی لوستری شفاف نیز دارای ساختاری همانند لامپ های اس ام دی لوستری مات هستند. در بخش درونی لامپ های اس ام دی لوستری، تعدادی دیود های نوردهنده بسیار کم مصرف ولی پرنور قرار دارند. علاوه بر آن، به دلیل پایین بودن ولتاژ سیستم درون لامپ های لوستری اس ام دی شفاف و مات، مصرف برق پایین و طول عمر آن ها بسیار بالا است. به همین دلیل قیمت لامپ اس ام دی لوستری شفاف نسبت به دیگر انواع لامپ های لوستری بالا تر است.

قیمت لامپ اس ام دی لوستری اشکی 

لامپ های اس ام دی لوستری اشکی، از دیگر لامپ های لوستری نوین و جدید محسوب می شوند که از کیفیت و ظاهر بسیار خوبی برخوردار هستند. این نوع لامپ نسبت به دیگر لامپ های لوستری دارای جثه ای بزرگتر و توان مصرفی بالاتر و شار مصرفی کم تری هستند. به همین دلیل، قیمت لامپ اس ام دی لوستری اشکی نسبت به دیگر لامپ های اس ام دی لوستری بسیار بالاتر است. یکی از بهترین راه ها برای استعلام قیمت لامپ اس ام دی لوستری، مراجعه به وبسایت های معتبر است. برای استعلام قیمت این محصول، کافی است تلفن همراه خود را بردارید و وارد وبسایت های معتبر بشوید و از جدید ترین قیمت لامپ های اس ام دی لوستری مطلع گردید.
,

کارشناسان و مشاوران هدایت گستر آماده پاسخگویی به شما هستند

تماس تلفنی

031 - 91003141
021 - 91303336

ارسال پیام

مشاوره رایگان
کد امنیتی
+
=