,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

فیلترها

 • توان
  از
  تا
 • قیمت
  از
  تا
 • تولید کننده ها
  28
فیلتر محصولات
نمایش 1 تا 20 از 26 (2 صفحه)

لامپ آروشا - پرژکتور آروشا

اگر بازارهای خرید و فروش لامپ را بررسی کرده باشید به طور حتم در میان برندهای برتر اسم لامپ آروشا به چشمتان خورده است. هرچند کمپانی آروشا به عنوان یک شرکت تازه تاسیس شناخته می شود اما با پشت کاری که داشته است توانسته در مدت زمان کوتاه چندساله به اوج شهرت در میان خانواده لامپ ها برسد. در حال حاضر بسیاری از شرکت های بزرگ و هتل ها در حال استفاده از لامپ های این برند هستند.

اما برای چه لامپ آروشا در مدت زمان کوتاهی توانسته است به این سرعت بازارهای رقابتی را در تصاحب خود در بیاورد و به یکی از برندهای محبوب تبدیل شود. بررسی ها نشان می دهد که این شرکت به خواست مشتریان خود اهمیت می دهد و محصولات خود را به گونه ای می سازد که تمام خواسته های متقاضی را برآورده کند. از سوی دیگر قدرت لامپ آروشا روی ویژگی های بی نظیر آن متمرکز شده است. این لامپ به اندازه ای کارایی و قدرت دارد که می تواند با محصولات مشابه خارجی رقابت بکند و بازارهای داخلی و خارجی را در اختیار خود بگیرد. آمار نشان می دهد که رضایت مشتریان از انواع لامپ آروشا در 3 سال گذشته رشد 80 درصد داشته است که این موضوع نشان از کیفیت بی نظیر محصولات این برند می دهد.
برخی از مهم ترین ویژگی های لامپ آروشا

در یک بررسی میدانی که خود کمپانی آروشا انجام داده، مشخص شد که دلیل اصلی محبوبیت انواع لامپ آروشا به ویژگی ها و مزایایی برمی گردد که محصولات این برند در اختیار متقاضی قرار می دهند. این مزایا به مخاطب اجازه می دهند که از یک لامپ داخلی با قیمت مناسب استفاده کند اما از ویژگی های مشابه برندها خارجی بهره مند شود. اهمیت این امر زمانی مشخص می شود که مشاهده می کنیم بسیاری از کارخانجات و شرکت های صنعتی به سمت خرید انواع لامپ آروشا جذب شده اند. این دقیقا به ما ثابت می کند که یک محصول خوب و باکیفیت هیچ نیازی به تبلیغات خارجی ندارد و حقیقتا یک محصول بی نظیر با ویژگی هایش خودش را تبلیغ می کند. ما سعی کردیم در این قسمت برای سهولت تصمیم گیری شما، مهم ترین ویژگی های انواع لامپ آروشا را بیان کنیم.


1.بادوام

شما با خیال راحت می توانید از انواع لامپ آروشا در هرمکانی استفاده کنید. این لامپ ها با بروزترین تکنولوژی موجود ساخته شده اند و می توانند انواع شرایط را تحمل کنند. در ضمن کمپانی آروشا برخی از انواع لامپ را برای مصارف ویژه مانند نقاطی که حرارت بالا دارند، تولید کرده است.


2.به صرفه 

یکی از نقاط قوت لامپ آروشا قیمت آن است. در حال حاضر نه تنها ویژگی ها بلکه قیمت این محصول هم در حال رقابت با تمام برندهای داخلی و خارجی است. قیمت مناسب در کنار ویژگی ها بی نظیر سبب شده است بسیاری از شرکت های بزرگ داخلی به سمت خرید انواع لامپ آروشا جذب شوند. قیمت مناسب سبب شده است تا تمام مردم با سطح های مختلف درآمدی توان خرید محصولات برند آروشا را داشته باشند.


3.روشنایی عالی

زمانی که شما از انواع لامپ آروشا استفاده می کنید، نیاید نگران هیچ مشکلی باشید. نورافشانی محصولات این برند به قدری مناسب است که نمایشگاه های بزرگ جدیدا به سمت استفاده از آن ها جذب شده اند. از سوی دیگر لازم به ذکر است که بگوییم نور لامپ آروشا کاملا ایمن است و هیچ مشکلی برای چشم های شما ایجاد نمی کند. فیلتراسیون نور در این لامپ ها از تولید نورهای طیفی نامناسب جلوگیری می کند. این ویژگی انواع لامپ آروشا را از 80 درصد محصولات مشابه دیگر متمایز می کند.


4.کم مصرف

موضوع قابل توجه دیگر در مورد انواع لامپ آروشا این است که اکثر محصولات این برند در رنج مصرفی مناسب قرار دارند و کمترین میزان مصرف انرژی و برق را به خود اختصاص می دهند. این ویژگی خیال مصرف کننده را از بابت هزینه های برق هم راحت می کند و به نوعی یک مزیت بی نظیر به حساب می آید. 


5.خدمات پس از فروش

به جرئت می توان گفت که کمپانی آروشا تنها شرکتی است که برای تمام انواع لامپ آروشا خدمات بی نظیری به عنوان خدمات پس از فروش در نظر گرفته است. گاها پیش می آید که برخی از لامپ های خریداری شده دارای مشکل هستند که در این صورت شما می توانید با واحد پشتیبانی این برند تماس بگیرد و مشکل خود را مطرح کنید و مطمئن باشید که به مشکل شما رسیدگی خواهد شد. 


روشنایی باغ و ویلا


پرژکتور آروشا، یک انتخاب متفاوت

پرژکتور ها معمولا برای نورپردازی فضا های بزرگ، سالن های خط تولید، دکل های روشنایی، سوله های صنعتی با ارتفاع بالا، سرد خانه ها و همچنین فضا های باز استفاده می شود. کمپانی آروشا با استفاده از تکنولوژی SMD طول عمر این محصولات را به میزان قابل توجه ای افزایش داده است. انواع پرژکتور آروشا از عمر بسیار طولانی بهره می برند و قابلیت نصب بسیار آسانی دارند. استفاده مناسب از هیت سینک در پرژکتور آروشا باعث دفع حرارت کامل، ثابت ماندن نوردهی در مدت زمان استفاده ی طولانی، در نتیجه افزایش بهروری از محصول را به همراه دارد که خود دلیل بر مقرون بصرفه بودن استفاده از پرژکتور آروشا نسبت به برند ها و مارک های مشابه هست.

پرژکتور آروشا به دلیل ویژگی های خاص خود طرفداران زیادی دارد. این پرژکتور به قدرتی خوب عمل کرده است که توانسته بخش عظیمی از بازار فروش را نصیب خود کند. پرژکتور آروشا از نظر کیفیت، عملکرد و قیمت در حال رقابت با تمام محصولات مشابه و هم رده خود است. با نظرسنجی به عمل آمده از فروشگاه های معتبر عرضه پرژکتور مشخص شد که بخش عمده ای از فروش محصولات این فروشگاه ها به پرژکتور آروشا تعلق دارد.


ویژگی های پرژکتور آروشا

بیش از هرچیزی برای یک خریدار ویژگی های یک محصول اهمیت دارد. بسیاری از خریداران قبل از تهیه پرژکتور آروشا به ویژگی های آن توجه می کنند. خوشبختانه ویژگی های این پرژکتور به قدری خوب است که هر مشتری بعد از مطالعه ویژگی ها تمایل به استفاده از آن پیدا می کند. مهم ترین نقطه قوت پرژکتور آروشا ویژگی های آن است. سعی کرده ایم در این قسمت به بخشی از مهم ترین ویژگی های پرژکتور آروشا اشاره ای داشته باشیم.


1.نورافشانی عالی

یکی از مهم ترین و قابل توجه ترین ویژگی های پرژکتور آروشا این مورد است. این پرژکتور به خوبی می تواند نور مورد نیاز شما را تامین کند. بسیاری از پرژکتور نمی توانند نور لازم را برای مکان های بزرگ تامین کنند و در برخی از نقاط تاریکی حاکم است اما پرژکتور آروشا به خوبی محدوده ای که مرتبط با آن است را نورافشانی می کند.


2.نور ایمن

زمانی که بحث از پرژکتور آروشا یا هر پرژکتور دیگری می شود موضوع میزان نور بالا و ایمن بودن آن مطرح می شود. گاها برخی از پرژکتورها استاندارد نیستند و در میان طیف نور مرئی خود، طیف هایی را ایجاد می کنند که برای چشم مناسب نیست و آسیب رسان خواهد بود اما پرژکتور آروشا با بهترین تکنولوژی روز ساخته شده است و سعی شده در تولید آن از فیلترهای قدرتمند استفاده کنند که قابلیت بالا در فیلتر طیف ها مضر دارد.


3.قیمت مناسب

یکی دیگر از مباحثی که در مقایسه دو یا چند محصول به آن توجه می شود، قیمت است. برای بسیاری از خریداران پرژکتور آروشا قیمت اهیمت زیادی دارد و تصمیم نهایی برای خرید به قیمت نهایی محصول بستگی دارد. خوشبختانه با تمام ویژگی هایی که پرژکتور آروشا در اختیار متقاضی قرار می دهد، قیمت بسیار مناسبی دارد و حتی می توان گفت که قیمت آن از نمونه های مشابه به مراتب کمتر است. کمتر بودن قیمت نباید با بی کیفیت بودن برابر دانسته شود. پرژکتور آروشا با حفظ تمام ویژگی ها قیمت خود را در حالت متعادل نگه داشته است.


4.محافظ کامل

یکی از ویژگی های خاص پرژکتور آروشا این است که دارای درجه حفاظت الکتریکی IP 65 (حفاظت کامل در مقابل گرد و غبار، حفاظت در برابر پاشش پرفشار آب از تمام جهات) هست. این ویژگی را در بسیاری از پرژکتورها نمی توان یافت. 


5.دارابودن استاندارد های جهانی 

برای آنکه مشتری به طور کامل از پرژکتور آروشا مطمئن باشد، این شرکت سعی کرده است تا تمام استانداردهای جهانی را برای محصولات خود دریافت کند. ایزو 9001 ، ایزو 10002،استاندارد ایران و استاندارد اروپایی CE از جمله مهم ترین این استانداردها هستند. این استانداردها کاربرد پرژکتور برای کارخانه ها ، سوله های صنعتی ، فضای آزاد ، برج نوری و… را تایید کرده اند.


6.رابط حرارتی مناسب

پرژکتورها به دلیل بازتاب نور زیاد، حرارت خیلی شدیدی تولید می کنند که اگر این حرارت مدیریت نشود، به خود پرژکتور آسیب می رساند و یا اگر پرژکتور پایین باشد سبب ایجاد گرما می شود. مدیریت حرارت تولید شده بسیار مهم است و اکثر کارخانه ها توجه زیادی به آن دارند اما برخی از پرژکتورها از استاندارد های لازم پیروی نکرده و به این موضوع آن طور که باید اهمیت نمی دهند. خوشبختانه پرژکتور آروشا دارای یک تکنولوژی حرفه ای است که این قابلیت می تواند در مدیریت حرارت نقش موثری ایفا کند. جریان های فیزیکی دخیل در مکانیسم عملکرد پرژکتور آروشا سبب دفع حرارت مناسب آن می شود که این یک امتیاز بی نظیر برای این پرژکتور است.

تیم هدایت گستر

,

کارشناسان و مشاوران هدایت گستر آماده پاسخگویی به شما هستند

تماس تلفنی

031 - 91003141
021 - 91303336

ارسال پیام

مشاوره رایگان
کد امنیتی
+
=