,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

فیلترها

 • توان
  از
  تا
 • قیمت
  از
  تا
 • زیر دسته بندی ها
  0
 • تولید کننده ها
  12
  5
  1
  7
  3
  11
  6
  10
  13
  6
  10
  24
فیلتر محصولات
نمایش 1 تا 20 از 64 (4 صفحه)

قیمت لامپ حبابی - خرید لامپ حبابی

خیلی ها تمایل دارند تا بدانند که قیمت لامپ حبابی چقدر است و چگونه می توانند انواع لامپ حبابی را خریداری نمایند. اما قبل از اینکه بخواهیم درباره قیمت لامپ های حبابی صحبت کنیم، بهتر است بدانیم که لامپ های حبابی چه نوع لامپ هایی هستند و اصلاً چه کاربردی دارند و چرا از لامپ های حبابی استفاده می شود؟  لامپ های حبابی یکی از اولین لامپ هایی بودند که اختراع شدند و نام این لامپ ها نیز بر اساس طرح شیشه و حبابی که دور آن قرار گرفته است، انتخاب شد. ساختار لامپ های حبابی ساختار بسیار ساده است. عموماً اکثر کارخانه های تولید لامپ، می توانند این لامپ را تولید و عرضه نمایند. 

البته که در ابتدا، لامپ های حبابی تنها به صورت رشته ای تولید می شدند اما اکنون تکنولوژی تولید انواع لامپ به جایی رسیده که ما انواع مختلف و با کیفیتی از لامپ های حبابی را می توانیم در بازار تجهیزات روشنایی مشاهده نماییم. طبیعتاً هر کدام از این انواع لامپ حبابی قیمت خاص خودشان را دارند که این قیمت با توجه به کاربرد و ویژگی های در نظر گرفته شده برای آن ها قرار داده شده است.پر مصرف ترین لامپ های حبابی کدامند؟

لامپ های حبابی یکی از متداول ترین مدل های لامپ در بازار هستند و بر اساس معیارهای مختلفی دسته بندی می شوند. قطر حباب لامپ در هر مدل متفاوت خواهد بود. معمولاً قطرهای این لامپ ها از 60 70 75 80 85 90 و 95 متداول ترین انواع اندازه ها در بازار هستند. منظور از این عددها، اندازه قطر حباب بالایی لامپ است. ویژگی برتر لامپ های حبابی نسبت به سایر انواع لامپ ها، زاویه تابش نور آنها است. بنابراین، در بسیاری از مکان ها، لامپ های حبابی بهترین انتخاب است. لامپ  های استوانه ای دارای زاویه تابش 180 درجه هستند و به خاطر زاویه انحنای منفی در لامپ های حبابی، به اندازه 230 تا 270 درجه، امکان انتشار نور را دارند.

معمولاً لامپ های حبابی از محدوده 5 وات تا 30 وات مورد استفاده قرار می گیرند. البته لامپ های 40 و 50 وات هم در بازار ارائه می شوند اما چندان مورد استقبال قرار نمی گیرند. لامپ های حبابی 9 وات، معمولاً در محدوده 55 تا 60 تولید می شوند؛ لامپ های 12 وات در محدوده 60 و 65 تولید می شوند؛ برای لامپ های 15 وات، محدوده 65 و 70، برای لامپ های 20 وات، اندازه های 70 و 80، و برای لامپ های 25 وات، محدوده های بالاتر تولید می شوند. 
پایه لامپ های سری A یا لامپ های حبابی عمدتاً E27 یا سرپیچ معمولی هستند که در بازار و مصارف عمومی از این نوع سرپیچ ها استفاده می شود. بدنه لامپ های حبابی معمولاً از آلومینیوم و یک روکش PBT تهیه شده است. این ماده بهترین ماده بر پایه پلی کربنات برای انتقال حرارت است. جنس حباب در لامپ های حبابی از پلی کربنات تهیه می شود اما گاهی برای کاهش قیمت ها و کیفیت لامپ ها، برخی تولید کنندگان، از PP استفاده می کنند. این ماده متأسفانه قدرت انتشار و انتقال نور و شار نوری مناسبی ندارد. بهترین مواد برای کیفیت عالی در این لامپ ها همان پلی کربنات است.

کیفیت انواع لامپ های حبابی، بسته به مدل، در دو حالت مورد بررسی قرار می گیرد. اولین دسته همان ساختار بدنه و حباب است که در قسمت قبلی به آن اشاره کردیم. حباب در بهترین کیفیت از پلی کربنات مرغوب ساخته می شود. یک تصور اشتباه این است که برخی فکر می کنند هرچه ضخامت حباب لامپ، بیشتر باشد، کیفیت آن بهتر است. که این البته یک تصور غلط است. هرچه ضخامت لامپ بیشتر باشد، شار عبوری نور، کمتر خواهد بود. بنابراین، هر دو عامل، تعیین کننده شار خروجی نوری در لامپ های حبابی هستند. در برخی از مدل های لامپ حبابی بی کیفیت، بخش آلومینیومی حذف می شود و به جای PBT از پلیمرهای ABS نامناسب استفاده می شود.

شرکت بازرگانی هدایت گستر توانسته با به کارگیری بهترین مهندسان و کارشناسان، انواع مختلفی از لامپ های حبابی را برای مصارف متعدد، تأمین و به بازار ارائه دهد. کیفیت تمامی لامپ های این شرکت تضمین شده است و با اطمینان خاطر می توانید آنها را به صورت اینترنتی سفارش دهید. این لامپ ها طیف وسیعی از مکان ها را تحت پوشش قرار می دهند.

سایزهای مختلف لامپ حبابی

قیمت لامپ حبابی چقدر است؟

اینکه بخواهیم درباره قیمت لامپ حبابی به صورت کاملاً دقیق صحبت کنیم، تلاش بی فایده ای را پیش خواهیم گرفت، چرا که قیمت لامپ های حبابی به صورت دقیق، به عوامل بسیار مختلفی بستگی دارد. یعنی ما هرگز نمی توانیم یک قیمت ثابت را به عنوان قیمت لامپ های حبابی در نظر بگیریم؛ چرا که این قیمت بر اساس فاکتورهای خاصی توسط صنف و یا خود کارخانه های تولید لامپ، تعیین می شود؛ و می تواند بر اثر نوسانات ارزی مختلف نیز، دائما در حال تغییر باشد. 

لامپ های حبابی انواع بسیار بسیار تنوعی دارند که هر کدام از این انواع نیز با توجه به ابعاد، شکل ظاهری، کاربرد، میزان توان و قدرت نوردهی و انعطاف مدل آن و حتی بسته بندی و برند تولید کننده لامپ، قیمت گذاری می شوند! می بینید؟! تغییر هر کدام از این موارد می تواند بر روی قیمت نهایی لامپ حبابی تاثیر بسیار زیادی بگذارد. بنابراین قیمت لامپ حبابی مجموعه ای از فاکتورهای متغیر و مختلف است که بر اساس شرایط بازار و برندها تعیین می گردد. 

یکی از مهم ترین نکاتی که بسیاری از افراد می بایست در هنگام خرید قطعات الکتریکی و روشنایی به آن توجه ویژه ای داشته باشند، قیمت لامپ حبابی است. در دنیای مدرن امروزی، لامپ های حبابی جایگزین بسیار مناسب و خوبی برای لامپ های رشته ای پر مصرف و فلورسنتی خطرناک شده اند. لامپ های حبابی نسبت به دیگر چراغ ها از قیمت مناسب تر، کیفیت بالا تر و طول عمری بیشتر برخوردار هستند. این امر سبب شده تا بسیاری از افراد بجای خرید لامپ های گران قیمت پر مصرف، به خرید لامپ های حبابی روی آورند.

شرکت هدایت گستر در نمایشگاه

کاربردهای مهم لامپ حبابی

لامپ های حبابی در تنوع بسیار بالایی تولید می شوند و طبیعتاً برای هر کدام نیز توان مصرفی خاصی در نظر گرفته می شود. مهم ترین مزیت لامپ های حبابی، نوع و ماهیت نوری است که تولید می کنند. معمولاً شمایل در نظر گرفته شده برای این لامپ ها به نوعی است که خاصیت گستردگی نور بسیار بالایی دارند. انعطاف ظاهری و طراحی فیزیکی این لامپ ها به گونه ای است که می توانند در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. در واقع شکل ظاهری لامپ های حبابی به گونه ای است که در عین تکراری بودن می تواند، تنوع ایجاد کند. 

به لامپ های حبابی، لامپ های رشته ای و یا لامپ های التهابی نیز گفته می شوند. با توجه به این موضوع که لامپ های رشته ای، نور خاص خودشان را با ماهیت خاص خودشان تولید می کنند، این لامپ ها برای ایجاد فضاهای کلاسیکی که مملو از نور گرم لامپ حبابی یا همان لامپ رشته ای بود، یکی از بهترین انتخاب ها خواهند بود. لامپ های حبابی رشته ای، معمولاً مصرف بالایی دارند و به همین دلیل بهتر است برای مکان هایی استفاده شوند که نیاز به تامین نور دائمی ندارند، مکان هایی مانند اتاق آبگرمکن، اتاق تاسیسات یا اتاق زیر شیروانی و انواع انباری ها و ... می توانند از این لامپ ها برای روشنایی موقت خود استفاده نمایند. 

به طور متوسط، طول عمر لامپ های حبابی رشته ای تقریباً 1000 ساعت است و هر چقدر این لامپ ها کمتر روشن و خاموش شوند، طول عمر آن ها بیشتر شده و قابلیت های بهتری برای مصرف کننده خواهند داشت. به طور کلی، لامپ های ال ای دی، یکی از بهترین انتخاب ها برای تامین روشنایی یک فضا هستند، اما با این حال، هستند افرادی که لامپ های حبابی و رشته ای، انتخاب آن ها برای ایجاد یک فضا با نوردهی خاص و ویژه است. در نهایت نیاز دانستیم تا اشاره کنیم که گاهی اوقات انواع لامپ های ال ای دی و سایر لامپ ها نیز می توانند شمایل حبابی داشته باشند که طبیعتاً با توجه به ماهیت ساخت لامپ، کاربرد آن تعیین می گردد.

یک لامپ حبابی در فضای ازاد

لامپ های حبابی موجود بازار کدامند؟

انواع لامپ های حبابی که امروزه تولید می شود می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم: لامپ حبابی ال ای دی ،لامپ حبابی اس ام دی، لامپ حبابی دیواری، لامپ حبابی سقفی، لامپ حبابی سنسوردار، لامپ حبابی پایه دار، لامپ حبابی استوانه ای، لامپ حبابی ایستاده.

لامپ های حبابی از نظر تکنولوژی دارای انواع و اقسام هستند که می توان به صورت زیر دسته بندی کرد: لامپ رشته ای که از نظر قیمت ارزان و با توان های مختلف به بازار عرضه می شود دارای نور زرد و سفید است. لامپ هالوژنی که بر اساس گاز هالوژن و نور سفید و روشنی و نسبت به رشته ای تابش بالاتری دارد. لامپ فلوئورسنت همان لامپ های کم مصرفی هستند که مصرف برق کمتر از لامپ های رشته ای دارند و طول عمر بیشتر در حدود 10 برابر را دارند واستفاده از آن بیشتر در چراغ ها و لوستر هاست. لامپ تخلیه تحت فشار HID درحالی نور بیشتری ساطع می کند و طول عمر بالا دارد و خود دارای 3 نوع متال هالید، نوع بخار جیوه و سدیم فشار بالاو پایین در بازار وجود دارد اما شاخص CRI آن کم است و بیشتر قابل استفاده در فضاهای باز نظیر پارک و محیط های خارجی است.بهترین لامپ های حبابی از نظر تکنولوژی کدامند؟

دو مورد لامپ حبابی ال ای دی و اس ام دی از نظر تکنولوژی دارای ساختار ویژه هستند. لامپ حبابی ال ای دی در واقع لامپ هایی هستند که تاثیر بسزایی در سیستم های روشنایی دارند و ال ای دی همان دیود ساطع کننده ی نور است و روشنایی را با استفاده از دیود نوری تولید می کند. این لامپ ها در حدود 90 درصد انرژی را به نور تبدیل می کنند و طول عمر بالایی دارند و در مقابل لامپ های فلوئورسنت بسیار به صرفه هستند. عمر مفید لامپ حبابی در حدود 60 هزار ساعت است و ساختار منحصر به فرد آن بیش از 10 سال است که تغییر نکرده است. در لامپ های حبابی ال ای دی امکان ایجاد رنگ دلخواه بدون فیلترهای پوشش وجود دارد و به علت روشنایی و ترکیب رنگی همانند رنگ طبیعی می توان از این نور در فضای گلخانه به عنوان نور طبیعی خورشید استفاده کرد و چشم را اذیت نمی کند.

تنوع لامپ حبابی ال ای دی از نظر رنگ و روشنایی 

 • لامپ ال ای دی مهتابی (سفید)
 • لامپ ال ای دی آفتابی (زرد- گرم)
 • لامپ ال ای دی صدفی (استاندارد)
 • لامپ ال ای دی  با رنگ های روشنایی قرمز،سبز،آبی ،زرد (آفتابی)
 • لامپ حبابی اس ام دی لامپ هایی با تکنولوژی بالاتر ال ای دی است که باعث بهبود کارکرد لامپ حبابی می شود .
 • لامپ اس ام دی در اوایل قرن 21  تحولی در زمینه ی وضوح بالاتر، زاویه ی دید بهتر،کارآمدتر با تنوع رنگ بیشتر و با صرفه ی اقتصادی بیشتر را ایجاد کند .
 • لامپ حبابی ادیسونی همانند شکل لامپ حبابی رشته ای قدیمی است که با ساختار سرپیچ و بدنه و یک روکش حبابی ساخته می شود برای بدنه لامپ ها بهتر است از جنس آلومینیوم به دلیل انتقال خوب حرارت استفاده شود که مزایای دیگر استفاده از آلومینیوم ارزان بودن و قابل آلیاژ شدن آن است.
شکل دیگر به غیر از لامپ حبابی، شکل پروژکتوری لامپ اس ام دی است که به علت مقاوم بودن در مقابل خاک، آب و غبار در محوطه های خارجی استفاده می شود. لامپ ال ای دی دانلایت، پروژکتور وال واشر ال ای دی، لامپ ال ای دی نواری و چراغ روشنایی پنل ال ای دی جز دسته بندی لامپ های اس ام دی قرار می گیرند.دسته بندی شکل ظاهری لامپ ها کدام است؟

لامپ ها در شکل و ظاهر متفاوت  بر حسب اندازه و قدرت های متفاوت دسته بندی می شوند و برحسب شکل حباب کاربردهای تزئینی متفاوتی دارند اما یکی از متداول ترین لامپ ها ،لامپ های حبابی ،شمعی و اشکی هستند. در سرپیچ ها و چراغ های معمولی از لامپ های حبابی و برای تزئین و آویزها از دو نوع دیگر استفاده می شود. لامپ های حبابی فانتزی، لامپ های لینسترا، لامپ ویترینی، لامپ های لوله ای، لامپ های حرارتی نیز جز دسته بندی قرار می گیرند.

شیشه لامپ های حبابی را به صورت مات و شفاف تولید می کنند و مات بودن آنها در واقع به علت کاهش خیرگی و کم شدن درخشندگی آن است. در برخی از انواع لامپ حبابی که به لامپ های رفلکتور دار معروف هستند با ماده منعکس کننده ی نور پوشانده می شود و از برخی نقاط آن نور تابیده می شود و برای مصارف خاص استفاده می شود. علاوه بر موارد بالا شیشه و حباب لامپ های رشته ای در شکل های مختلف ساخته می شود و با حروف لاتین نامگذاری می شوند به صورتی که حرف A نمونه ساده لامپ حبابی، PوPSحالت گلابی، G کروی، Tلوله ای، R لامپ با حباب منعکس کننده و PAR لامپ با حباب منعکس کننده سهمی هستند.

دو عدد لامپ حبابی هم اندازه

انواع لامپ حبابی

در کنار نوع لامپ، لوستر یا آویزهای روشنایی مناسب، انواع لامپ حبابی، انتخابی هستند که می توانند محیط و سبک یک اتاق را تغییر دهند. می خواهیم در این مطلب، شما را با انواع مختلف لامپ ها، نورهای رنگی و انواع پایه، آشنا کنیم تا بتوانید بر همین اساس، لامپ مناسب را برای خانه یا محل کار خود انتخاب نمایید. چهار نوع محبوب از انواع لامپ حبابی وجود دارد که می توانید هم برای خانه و هم برای دفتر کارتان تهیه کنید؛ این لامپ ها عبارتند از: لامپ رشته ای، لامپ فلورسنت فشرده (CFL)، لامپ هالوژن، و دیود ساطع کننده نور (LED). بیایید با همدیگر به بررسی مختصر این نوع لامپ ها بپردازیم:

 • دیودهای ساطع کننده نور (LED): 
یکی از کم مصرف ترین انواع لامپ هستند که گرما تولید نمی کنند، حاوی جیوه نیستند و نور درخشانی از خود ساطع می سازند. برخی از لامپ ها دارای چراغ های LED داخلی هستند و به آنها LED یکپارچه می گویند. این مدل ها ماندگاری بالایی دارند (تا 50000 ساعت).

 • لامپ رشته‌ای: 
این لامپ‌ها متداول‌ترین نوع لامپ هستند و معمولاً ارزان‌ترین نوع لامپ‌ها برای محیط های مختلف کاربرد دارند. این نوع لامپ ها، نور گرم ساطع می کنند، و معمولاً تا یک سال، دوام دارند؛ این در حالی است که طول عمرشان بیشتر از لامپ های هالوژن است؛ اما به اندازه لامپ های CFL یا LED، با دوام نیستند. لامپ های رشته ای همچنین به اندازه سایر انواع لامپ حبابی، از نظر انرژی کارآمد نیستند.

 • لامپ فلورسنت فشرده (CFL): 
این لامپ های کم مصرف می توانند طیف وسیعی از رنگ ها را بسته به مدلی که انتخاب می کنید، منتشر کنند. اغلب مدتی طول می کشد تا لامپ های فلورسنت گرم شوند و روشنایی بیشتری تولید کنند. از انواع لامپ حبابی برای روشن کردن فضاهای بزرگ مانند زیرزمین، اتاق ها و آشپزخانه ها استفاده کنید. این محصولات نسبت به چراغ های، LED ارزان تر هستند و می توانند بیشتر از لامپ های رشته ای دوام بیاورند. این لامپ ها حاوی جیوه هستند، بنابراین باید با دقت با آنها کار کنید. پس از سوختن، قابل بازیافت هستند.

 • لامپ هالوژن: 
این چراغ ها نور سفیدی از خود ساطع می کنند. لامپ های هالوژنی، کم مصرف بوده، برای روشنایی توکار، چراغ های آویز، و روشنایی زیر کابینت ها، عالی هستند. این لامپ ها، کوتاه ترین طول عمر را در بین سایر انواع لامپ حبابی دارند. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که آنها به سرعت گرم می شوند، بنابراین باید لامپ های هالوژن را از مواد خطرناک آتش دور نگه داشت. همچنین توصیه می کنیم از دستکش برای تعویض لامپ استفاده کنید، زیرا چربی موجود بر روی دست شما در صورت داغ شدن بیش از حد، باعث انفجار لامپ می شود.

مشخصات محصول در لامپ های حبابی

معیار "وات" در انواع لامپ حبابی چیست؟

"وات" به میزان مصرف انرژی انواع لامپ حبابی اشاره دارد. هر چه یک لامپ، به وات بیشتری نیاز داشته باشد، انرژی بیشتری برای تولید نور مصرف می کند. برای ساطع کردن نور روشن تر، لامپ، به وات بالاتری نیز نیاز دارد. به عنوان مثال، یک لامپ 200 واتی، نسبت به یک لامپ 100 واتی، انرژی بیشتری مصرف می کند، اما نور بیشتری نیز منتشر می سازد. با این حال، لامپ های ال ای دی با هر وسیله ای سازگار هستند.

برای خرید انواع لامپ حبابی به چند "لومن" نیاز داریم؟

"لومن"، به مقدار نوری که تابش می شود یا روشنایی لامپ اشاره دارد. مشابه وات، هر چه عدد لومن در یک لامپ بیشتر باشد، نور آن روشن تر است. برای اینکه بفهمید به چند لومن برای خرید انواع لامپ حبابی نیاز دارید، ابتدا باید متراژ مربع اتاق، یا منطقه ای را که می خواهید روشن کنید، اندازه بگیرید.  برای یافتن متر مربع مکان مورد نظرتان، طول اتاق را در عرض آن ضرب کنید. پیشنهاد ما، 20 لومن در هر فوت مربع برای اکثر اتاق‌ها است، اما باید استانداردهای روشنایی و ویژگی های هر یک از لامپ های حبابی و ... را باید در نظر بگیرید تا بهترین مدل ها را در تعداد مناسب انتخاب نمایید. با این حال، اگر اتاق‌های تاریک یا فضای تاریک تری دارید، توصیه می‌کنیم 10 لومن اضافی از انواع لامپ حبابی، در هر فوت مربع نصب کنید. به یاد داشته باشید که تعداد کل لومن ها را می توان در چند لامپ مختلف در سراسر اتاق پخش کرد. 
طراحی انواع لامپ حبابی 

انواع لامپ حبابی در اشکال مختلف موجود هستند. شکل مناسب می تواند سبک و طراحی داخلی خانه شما را تکمیل کند. لوستر قدیمی در خانه دارید؟ پس بهترین مدل لامپ های حبابی برای شما، لامپ های شمعی یا زاویه ای شکل را انتخاب کنید. اگر یک چراغ آویز مدرن دارید، یک لامپ کروی را انتخاب نمایید. محبوب ترین اشکال انواع لامپ حبابی شامل لامپ حبابی استاندارد، لامپ شمعی، لامپ اشکی، لامپ مارپیچ، لامپ پهن بشقابی و لامپ کپسولی کوچک است. برای خرید انواع لامپ های حبابی با بهترین کیفیت می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید عمده لامپ حبابی

تنوع لامپ های حبابی به شدت زیاد است. به همین دلیل مصرف کننده برای تامین روشنایی مکان های مختلف، مجبور به خرید عمده لامپ حبابی می شود و در کنار این موضوع، مسئله تامین مغازه ها و نمایندگی های لامپ های حبابی را نیز در نظر بگیرید. با این شرایط، خرید عمده لامپ حبابی برای این دسته از افراد یکی از مقرون به صرفه ترین حالت های تامین محصول لامپی خواهد بود. برای اطلاع از فروش ویژه هدایت گستر به صفحه اصلی این سایت مراجعه کنید.
         
         
            

ویژگی های لامپ حبابی

لامپ های حبابی دارای ظاهری همچون لامپ های رشته ای قدیمی هستند و دارای پوسته ای به رنگ سفید هستند. این نوع لامپ، دارای یک صفحه مدار مجهز به ترانزیستور های مقاوم و لامپ های ال ای دی بسیار ریز است؛ در قسمت پایین مدار، یک مبدل برق حاوی تعدادی خازن، دیود و یک ترانس است تا بتواند برق 220 ولت شهر را برای تغذیه مدار دیود نور دهنده به 3.8 ولت تبدیل نماید. جالب است بدانید بر روی لامپ های حبابی یک محافظ به شکل یک حباب از جنس پلاستیک وجود دارد تا از اجزای الکتریکی در برابر رطوبت و گرد و غبار محافظت کند.

بسته بندی لامپ حبابی

عوامل موثر بر روی قیمت لامپ حبابی

یکی از مهم ترین عواملی که تاثیر بسزایی بر روی قیمت لامپ حبابی دارد، توان مصرفی است. همانطور که می دانید، هر چقدر که توان مصرفی یک وسیله الکتریکی روشنایی بیشتر شود، نور آن نیز افزایش می یابد. لامپ های حبابی از 8 وات الی 80 وات در کارخانجات مدرن تولید می شوند. لامپ های 8 وات حبابی نسبت به دیگر لامپ ها از قیمت بسیار پایین تری برخوردار هستند و برای اتاق های کوچک در منازل مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید لامپ حبابی با کیفیت و ارزان

امروزه فروشگاه های بسیار زیادی در سراسر کشور وجود دارند که در زمینه فروش و توزیع لامپ های حبابی فعالیت می کنند. شما می توانید با مراجعه به یکی از آن ها، برای استعلام قیمت لامپ حبابی و خرید آن اقدام نمایید. علاوه بر آن، برای استعلام قیمت لامپ حبابی ارزان و با کیفیت، می توانید از طریق وبسایت های اینترنتی معتبر نیز استفاده نمایید. برای آن که بتوانید خریدی سودمندانه و مفید داشته باشید، سعی کنید لامپ های حبابی و ضمانت دار را خریداری نمایید تا دیگر نگرانی از جهت سوختن و از کار افتادن آن نداشته باشید. در هنگام خرید لامپ های حبابی باید حتما به برچسب اصالت و استاندارد توجه کنید تا بتوانید با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید.
مزایای لامپ حبابی

یکی از مهم ترین نکاتی که سبب می شود تا شما دیگر خرید لامپ های قدیمی را کنار بگذارید به خرید لامپ های جدید بپردازید، دانستن مزایای لامپ حبابی است. امروزه لامپ های حبابی جایگزین بسیار خوبی برای لامپ های قدیمی پر مصرف و فلورسنتی شده اند. این نوع لامپ ها از مزایای فراوانی برخوردار هستند و می توان از آن ها در هر شرایطی استفاده نمود. در ادامه با ما همراه باشید تا با تمامی مزایای استفاده از لامپ های حبابی بیشتر آشنا شوید.

 • مصرف برق کم
یکی از مهم ترین مزایای لامپ حبابی، کم مصرف بودن است. لامپ های حبابی به دلیل نوع ساختارشان، مصرف برق بسیار کمی دارند و می توانند گامی بلند در عرصه کاهش مصرف انرژی الکتریکی سرانه باشند. در این نوع لامپ ها، متخصصان از دیود های نور دهنده یا همان لامپ های ال ای دی استفاده نموده اند. وجود لامپ های ال ای دی 3.6 ولتی درون لامپ های حبابی، سبب شده تا مصرف برق آن ها 0.1 لامپ های رشته ای بشود. البته فراموش نکنید که برق 220 ولت شهری به تنهایی وارد مدار دیود لامپ های حبابی نمی شود بلکه توسط یک ترانس به برق کم تر تبدیل می شود و وارد مدار دیود های نور دهنده می گردد.

 • نور زیاد
یکی دیگر از مزایای استفاده از لامپ های حبابی، نور بسیار زیادی آن ها است. لامپ های فلورسنتی و رشته ای باید مدت زمان بسیار طولانی روشن بمانند تا گرما آن ها به حد نصاب برسد و درنتیجه نور آن ها افزایش یابد. اما لامپ های حبابی، به محض روشن شدن سریعا محیط را از نور خود سرشار می کنند و روشنایی را در همه جا پخش می نمایند.

 • طول عمر بالا
شاید این جمله را بار ها هنگام حمل لامپ های قدیمی شنیده اید که مواظب باش نشکند یا مراقب باشید که در هنگام گرم بودن دست به لامپ نزنید. لامپ های فلورسنتی و رشته ای از شیشه های بسیار نازکی تشکیل شده اند که این امر سبب کاهش طول عمر آن ها شده است. به همین دلیل حمل و نقل و حتی نصب آن ها می تواند در طول عمر لامپ تاثیرگذار باشد. اما لامپ های حبابی نسبت به دیگر لامپ ها از طول عمر بالا تری برخوردار هستند و دربرابر گرما، رطوبت و گردو غبار مقاومت بیشتری دارند.

 • جلوگیری از خطر آتش سوزی
لامپ های قدیمی به خصوص لامپ های رشته ای، در زمان روشن شدن یک جرقه نسبتا قوی تولید می کردند تا بتوانند روشن شوند. این امر در زمان گاز گرفتگی سبب آتش سوزی منازل می گشت. اما یکی از مزایای لامپ حبابی، تولید نکردن جرقه و نداشتن افت برق در هنگام روشن شدن است؛ این امر سبب می شود تا در زمان گاز گرفتگی نیز شما بتوانید از این لامپ استفاده کنید. لامپ های حبابی از مزایای فراوانی برخوردار هستند. پیشنهاد می شود بجای خرید لامپ های قدیمی ارزان قیمت، یک بار لامپ های حبابی را خریداری کنید و برای همیشه استفاده نمایید. جدیدترین و مناسب ترین قیمت لامپ حبابی را از هدایت گستر بخواهید!آیا لامپ های حبابی را می توان به صورت هوشمند کنترل کرد؟

لامپ حباب دار یا لامپ حبابی یکی از انواع محبوب و بسیار پر کاربرد لامپ های دکوراتیو است. این لامپ ها به عنوان یک عنصر زیبایی خاص و منحصر به فرد برای تزیین فضا های مختلف به خصوص اتاق ها، کافه ها، رستوران ها و... مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مهم ترین سوالاتی که علاقه مندان به این محصولات از ما می پرسند آن است که آیا لامپ های حبابی را می توان به صورت هوشمند کنترل کرد؟ یا خیر؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت، امروزه بسیاری از لامپ ‌های حبابی یا هر لامپ دیگری به صورت هوشمند قابل کنترل هستند. لامپ های حبابی را می توان از طریق بلوتوث یا وای فای و با بهره گیری از فناوری ‌های اینترنت اشیا (IoT) به دستگاه ‌های هوشمند متصل کرد.
 

لامپ حبابی هوشمند

این قابلیت به کاربران امکان می دهد تا از طریق اپلیکیشن های مربوطه تغییرات مد نظر را در لامپ حبابی خود ایجاد کنند. به عنوان مثال شما می توانید از طریق تلفن همراه خود، میزان نور، رنگ یا حتی حرکت حباب های لامپ را به صورت دلخواه کنترل کنید. قابلیت کنترل هوشمند باعث شده است تا لامپ های حبابی طرف داران بسیار بیشتری را نسبت به قبل داشته باشند. شما می توانید از طریق این لینک وارد فروشگاه اینترنتی هدایت گستر شده و این محصولات را سفارش دهید. همچنین در این فروشگاه می توانید انواع دیگری از لامپ ها را برای خود تهیه کنید.طول عمر لامپ های حبابی چقدر است؟

لامپ حبابی به عنوان یکی از پرکاربردترین لامپ های موجود در بازار شناخته می شود. این نوع لامپ در انواع مختلفی ساخته می شود که از مهم ترین آن ها می توان به ال ای دی، هالوژن، رشته ای و فلورسنت فشرده اشاره کرد. لامپ های حبابی ازنظر تکنولوژی ساخت، قیمت، ساختار، طول عمر و کیفیت با یکدیگر متفاوت هستند. لامپ های ال ای دی حبابی، بیشترین طول عمر را دارند.  

عوامل تاثیرگذار بر طول عمر لامپ های حبابی

به طور کلی، لامپ های حبابی را می توان به دو دسته تقسیم بندی کرد:
 • لامپ های ال ای دی
 • اس ام دی
طول عمر مفید لامپ های حبابی حدود 60 هزار ساعت است در حالی که لامپ های اس ام دی تقریباً 1000 ساعت کار می کنند. البته، کیفیت لامپ تاثیر مستقیمی بر طول عمر آن دارد. اگر قصد خرید لامپ های حبابی را دارید، حتماً به کیفیت توجه کنید. هر چه کیفیت لامپ ها بهتر باشد، طول عمر آن ها بیشتر خواهد بود. هرچند، لامپ های حبابی باکیفیت با قیمت بالاتری به فروش می رسند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع لامپ های حبابی، همین امروز با ما تماس بگیرید. 
,

کارشناسان و مشاوران هدایت گستر آماده پاسخگویی به شما هستند

تماس تلفنی

031 - 91003141
021 - 91303336

ارسال پیام

مشاوره رایگان
کد امنیتی
+
=